103
1. TJ Daugherty (Walled Lake Central) - 3rd, 2nd, 3rd, 1st, 3rd
2. Nick Alayan (Macomb Dakota) - 2nd, 1st, Q, Q, Q
3. Andrew Chambal (Davison) - 2nd, Q
4. Andrew Hughes (Grand Ledge) - 1st, 2nd, 5th , 1st, 1st
5. Brody Kemper (Grand Blanc) - 1st, 3rd, Q, Q, Q
6. Mark Brado (Waterford Kettering) - 1st, 8th, 3rd, 2nd, 3rd
7. Devon Johnsen (Detroit CC) - 4th, 1st, 7th, 3rd
8. Wyatt Nault (Hartland) - 4th, 6th, Q, 8th, 8th

112
1. Ben Kamali (Detroit CC) - 3rd, 4th, 8th, 6th
2. Bryce Brust (Battle Creek Lakeview) - 7th, 2nd, 6th, 7th, Q
3. Rhett Newton (Detroit CC) - 4th, Q, Q
4. Justin Tiburcio (Macomb Dakota) - 3rd, 4th, 5th, 4th
5. Kyle Borthwell (Westland John Glenn) - 1st, 5th, 7th, 8th
6. Jack Samuels (Hudsonville) - 5th, Q, Q, 8th, 6th
7. Steven Garty (Davison) - 2nd, 4th, 5th
8. Cole Janes (Grand Ledge) - 4th, 1st, Q

119
1. Rayvon Foley (Ann Arbor Pioneer) - 2nd
2. Mikey Mars (Westland John Glenn) - 1st, 3rd, 5th, Q
3. Jack Medley (Anchor Bay) - 3rd, 5th, Q
4. Derek Gilcher (Detroit CC) - 2nd, 4th, Q, 5th, 7th
5. Terrin Machart (Utica Ford) - 5th, 5th, 4th, 6th
6. Austin Wieczorek (East Kentwood) - 2nd, 4th, Q
7. Kyle Kantola (Hartland) - 1st, 1st, 2nd, 1st, 2nd
8. Jaron Wilson (Davison) - 2nd, 7th, Q, 1st

125
1. AJ Facundo (Davison) - Q, Q
2. Donte Rivera-Garcia (Southgate Anderson) - 1st, 1st, 3rd
3. Nick Barrett (Macomb Dakota) - 1st, Q
4. Anthonie Taylor (Grandville) - 1st, 1st, 2nd, 5th, Q
5. Danny Poupore (Saline) - 4th, 3rd, 4th
6. James Samuels (Hudsonville) - Q, 4th, Q
7. Isiah Berry (Southfield) - 8th, Q
8. Nolan Klapec (Lakeland) - N/A

130
1. Kevon Davenport (Detroit CC) - 3rd, 1st, 7th, 1st, Q
2. Xavier Graham (Woodhaven) - 7th, 7th, 3rd
3. Warren Stanfield (Walled Lake Central) - N/A
4. Jack Snauko (Grand Ledge) - 8th, 8th, Q
5. Hunter Hohman (Lapeer) - 4th, 3rd
6. Conor Donahue (Clarkston) - 3rd, 6th, Q
7. Garrett Tyrell (Oxford) - N/A
8. Daniel Guillen (Grand Haven) - Q, Q

135
1. Nick Freeman (Walled Lake Central) - 4th, 1st, 6th, Q
2. Anthony Gibson (Westland John Glenn) - 2nd, 5th, Q, Q
3. Noah Schoenherr (Bay City Western) - N/A
4. Sergio Borg (Oxford) - 6th, 4th
5. Andy Hansen (Rockford) - Q, Q
6. John Hawkins (West Bloomfield) - 3rd, 4th
7. Victor Schoenherr (Bay City Western) - N/A
8. Jacob Emery (Woodhaven) - Q, 8th, Q

140
1. Ben Freeman (Walled Lake Central) - 1st, 1st, 3rd
2. Colin Takata (Birmingham Groves) - N/A
3. Brandon Riggins (Jackson) - Q
4. Lee Grabowski (Brighton) - Q, 6th, 6th
5. Tanner Culver (Hartland) - Q, 1st, 6th, 2nd
6. Anthony Gonzalez (Waterford Kettering) - Q, 8h
7. Ryan Miller (Oxford) - 5th, 5th
8. Jack Richardson (Rockford) - 2nd, 6th, 2nd, Q

145
1. Cameron Amine (Detroit CC) - 1st, 3rd, 3rd, 2nd
2. Danny Pfeffer (Fraser) - Q, Q
3. Brian Case (Davison) - 1st, 1st, 5th, Q, 2nd
4. Reece Hughes (Hartland) - N/A
5. Mason Evans (Battle Creek Lakeview) - 5th, Q
6. John Siemasz (Westland John Glenn) - 1st, 7th
7. Nick Bleise (Brighton) - 3rd
8. Joey Muzzin (Woodhaven) - 2nd, 7th

152
1. Nathan Atienza (Livonia Franklin) - 5th, Q
2. Kameron Bush (Grandville) - 4th, 1st, 8th
3. Trevor Houghton (Romeo) - Q, 5
4. River Shettler (Hartland) - 5th, Q
5. Dustin Solomon (Macomb Dakota) - 3rd, 2nd, 2nd, 1st, Q
6. Luke Brazil (Anchor Bay) - N/A
7. Adam Hall (Holt) - Q
8. Jake Calvano (Clarkston) - N/A

160
1. Kolin Leyrer (Holt) - 5th, 3rd, 3rd
2. Will Marano (Dearborn Edsel Ford) - 3rd, 1st, 6th
3. Coby Moore (Bay City Western) - N/A
4. Layne Malczewski (Macomb Dakota) - 1st, 1st, 1st
5. Cal Stefanko (Davison) - 2nd, Q, 3rd, 3rd
6. Dominic Vasquez (Temperance Bedford) - Q, Q
7. Devin Trevino (Oxford) - 1st, 2nd, 5th, 4th
8. Nick Prowse (Portage Northern) - Q, Q, 5th

171
1. Tyler Morland (Detroit CC) - 3rd, 4th
2. Matt Heaps (Portage Northern) - Q, Q, 5th
3. Austen Malczewski (Romeo) - Q, 3rd, Q
4. Sam Greco (Grandville) - 1st, 1st, 5th
5. Patrick Dufty (Anchor Bay) - Q
6. Max Doggett (Southfield) - Q
7. Keegan Moore (Forest Hills Central) - 6th
8. Frank Alcini (Macomb Dakota) - N/A

189
1. Brenden McRill (Davison) - 2nd, 1st
2. Ryan Vasbinder (Grandville) - N/A
3. Andrew Spisz (Hartland) - N/A
4. Dylan Powers (Saline) - N/A
5. Chris Hackney (Fraser) - 1st, 7th, 4th
6. Nick Onwenu (Walled Lake Central) - 6th, Q, Q, 7th
7. Josh Dodd (Woodhaven) - N/A
8. Jacob Ransom (Traverse City West) - N/A

215
1. Ben Cushman (Flushing) - 2nd, Q, 6th
2. Drake Morley (Grand Haven) - N/A
3. Jack Ross (Detroit CC) - N/A
4. Zack Kramer (Monroe) - Q
5. Jawuan Peete (Westland John Glenn) - Q
6. Dominick Wilson (Portage Northern) - N/A
7. Marcus Fresch (Roseville) - 6th, 5th, Q, 4th
8. Ian Hall (Grandville) - N/A

285
1. Nick Jenkins (Detroit CC) - N/A
2. Austin Emerson (Temperance Bedford) - 7th
3. Lane Potter (Hudsonville) - N/A
4. Rahmi Khalil (Macomb Dakota) - N/A
5. Brandon Carreathers (Westland John Glenn) - N/A
6. Arron Gilmore (Davison) - 2nd, 3rd, 3rd, Q, 1st
7. Ben Petersmark (Rochester Adams) - N/A
8. Louis Thorn (Romeo) - N/A