103
1. Chayse LaJoie (Gaylord) - 1st, 5th, Q, Q, Q
2. Riley Bettich (Stevensville Lakeshore) - 1st, 3rd, 4th, 1st, 4th, 4th
3. Vince Perez (Tecumseh) - Q, Q, 3rd, 2nd
4. Jordan Austin (New Boston Huron) - 2nd, Q
5. Josh Sunnerville (Otsego) - Q, Q, 5th, 3rd, 7th
6. Nate Young (Holly) - 8th, 8th, Q
7. Zack Sykes (Fruitport) - Q
8. Bailey DeLaTorre (Stevensville Lakeshore) - Q, Q, Q

112
1. Corey Gamet (Parma Western) - 2nd, 1st, 7th
2. Chaise Mayer (Warren Woods Tower) - 3rd, 1st, 7th
3. Brendan Zelenka (St. Johns) - 5th, Q, 4th, 2nd
4. Cameron Mahlich (Ionia) - 4th, 2nd, 6th
5. John Sosa (Gaylord) - Q
6. Jacob Osmolinski (Sparta) - Q, Q
7. Reese Darrow (Jackson Northwest) - Q, 7th, 4th
8. Jack Olson (Ortonville Brandon) - N/A

119
1. Branson Proudlock (Gibraltar Carlson) - 2nd, 7th
2. Austin Franco (Niles) - 1st, 1st, 1st, 2nd
3. Elijuh Weaver (Warren Woods Tower) - 3rd, 2nd, 2nd
4. Derek Giallombardo (Gaylord) - Q, 2nd, Q
5. Emilio Sanchez (St. Johns) - Q, 8th
6. Drew Hutchinson (Clio) - 5th, Q, Q
7. Jeff Leach (Lowell) - 6th, Q
8. Kellen Patton (Tecumseh) - 6th, Q, 8th, 2nd, 5th

125
1. Dominic LaJoie (Gaylord) - 2nd, 1st, 1st
2. Corbyn Munson (Chelsea) - N/A
3. Kyle French (Marysville) - N/A
4. Kemonte Simons (Detroit Mumford) - N/A
5. Kaleob Whitford (St. Johns) - 2nd, 3rd, 2nd, Q
6. Andrew Flick (Niles) - 2nd, 1st, 2nd
7. Ethan Bishop (BC Harper Creek) - Q
8. Stephen Hilliker (Greenville) - Q

130
1. Drew Marten (Tecumseh) - 4th, 4th, Q
2. Chris Fauson (Charlotte) - 1st, 4th
3. Tony Williams (Stevensville Lakeshore) - 8th
4. Quenten Hall (Dewitt) - 6th, 7th, Q, 4th, Q
5. Tren Bartrum (Greenville) - N/A
6. Matt Tomsett (Madison Hts. Lamphere) - Q
7. Hunter Larson (Escanaba) - 3rd, Q, Q
8. Robert Nowik (Armada) - N/A

135
1. Austin Boone (Lowell) - 1st, 1st, 1st, 3rd, 3rd
2. Josh Edmond (Orchard Lake St. Mary) - 1st, 3rd, 3rd, 1st, Q, 2nd
3. Joey Schindler (Warren Woods Tower) - Q, Q, 3rd
4. James Whitaker (St. Johns) - 2nd, Q, Q
5. Caleb Fish (Eaton Rapids) - 2nd, 1st, Q, 4th, Q, 4th
6. Nathan Wynsma (Allendale) - 5th, 2nd, 4th, 4th, Q
7. Garrett Nyswander (Clio) - N/A
8. Ricky Jefferson (Allegan) - Q

140
1. Luke Raczkowski (Parma Western) - 3rd, Q
2. Trent Lashuay (St. Johns) - 5th, 7th, Q
3. Avry Mutschler (Lowell) - 1st, 5th, 1st, 6th
4. Killion Southworth (Dewitt) - Q, Q
5. Patrick Kerr (Linden) - N/A
6. JD Greathouse (Mason) - Q
7. Koehl Meek (Sturgis) - Q, 6th, Q
8. Colton Blaha (Owosso) - 7th

145
1. Austin O'Hearon (Eaton Rapids) - Q, 4th, 2nd, 6th
2. Alec Rees (Sparta) - 3rd, 1st, 1st
3. Lucus Pienton (Cedar Springs) - N/A
4. Dawson Blank (Linden) - N/A
5. Doug Ferrier (Marysville) - Q
6. Jackson Rickman (Trenton) - 7th, Q, Q
7. Cross Gonzalez (St. Johns) - N/A
8. Keff O'Connell (Warren Woods Tower) - 5th, Q, 5th, Q, Q

152
1. Bret Fedewa (St. Johns) - 8th, Q
2. Dustin Gross (Dearborn Hts. Annapolis) - 1st, 7th
3. Sam York (Dewitt) - Q, 7th, 6th, Q
4. Tanner Beach (Jackson Northwest) - Q, Q, 8th, 2nd
5. Austin Frederick (Warren Woods Tower) - N/A
6. Bryce Dempsey (Lowell) - 6th, 6th, Q
7. Dren Bartrum (Greenville) - N/A
8. Kyle Burton (Dexter) - N/A

160
1. Lucas McFarland (Dewitt) - 2nd
2. Dylan Tarrence (Flint Kearsley) - Q, 7th
3. Steven Dunmire (Warren Fitzgerald) - N/A
4. Kyle Bergmooser (Carleton Airport) - N/A
5. Blake Ross (Reeths Puffer) - 1st, 2nd, 2nd
6. Gus Reynolds (Chelsea) - N/A
7. Jajuan Lovejoy (Warren Woods Tower) - Q
8. Sage Serbenta (GR Christian) - 1st, 1st, 4th

171
1. Nino Bastianelli (Marysville) - 6th, 3rd
2. Kane Williams (Clio) - 3rd, Q, 7th
3. Ryan Ringler (Cedar Springs) - 1st, 1st, 2nd, 1st, 7th
4. Drake Pauwels (New Boston Huron) - 5th, 3rd, 5th
5. Connor Charping (Trenton) - 6th, 2nd, Q
6. Sam DeMeester (Coldwater) - N/A
7. Gabe Larner (Dewitt) - Q, Q, Q
8. Cade Dallwitz (Holly) - 3rd, 4th, Q, 1st

189
1. Jelani Embree (Warren Lincoln) - 1st
2. Will Feldkamp (Dexter) - 4th, 4th, Q
3. Brad Wilton (Mason) - 7th, 4th, Q
4. David Kruse (Lowell) - 1st, 4th, 8th, Q
5. Honour Kline (Goodrich) - 2nd
6. John Shelton (East Grand Rapids) - 1st, Q, 4th, 2nd, Q
7. Nevin Brittain (Haslett) - 6th
8. Efrain Ortiz (Pontiac) - N/A

215
1. Nick Humphrey (Monroe Jefferson) - N/A
2. Eli Boulton (Lowell) - 5th, 7th, Q
3. Trevor Piggott (Ionia) - 3rd, 2nd, 5th
4. Tyler Moore (Three Rivers) - 2nd, 1st, 7th, Q
5. Reese Harburn (Flint Kearsley) - Q
6. Isaac Weir (Stevensville Lakeshore) - Q, Q
7. Joel Radvansky (Warren Woods Tower) - 1st, 3rd, 5th, 7th, 2nd
8. Connor Nugent (Lowell) - N/A

285
1. Chase Beard (Allegan) - 1st, 1st
2. Pat DePiazza (Cedar Springs) - N/A
3. Evan Gast (Byron Center) - N/A
4. Evan Begeman (Riverview) - Q
5. Donovan King (Farmington) - N/A
6. Joe Markham (Gaylord) - N/A
7. Riley Smith (Mason) - N/A
8. Blake Coffell (Goodrich) - 1st