103
1. Sean Spidle (Flint Powers) - 3rd, 1st, 1st, 1st, 1st
2. Hunter Assenmacher (Ida) - 5th, 3rd, 1st, 2nd, 2nd, 7th
3. Jordan Rodriguez (Chesaning) - 6th, 1st, 3rd, 3rd
4. Frankie Najera (Adrian Madison) - N/A
5. Christian Miller (Birch Run) - N/A
6. Sam Baustert (Whitehall) - N/A
7. Curtis Perry (Lakeview) - Q, Q, Q
8. Katlyn Pizzo (Clawson) - N/A

112
1. Mitchell Christensen (Essexville Garber) - 7th, 6th
2. Anthony Gallagher (Perry) - N/A
3. Jonathon White (Dundee) - Q
4. Roy Costello (Richmond) - N/A
5. AJ Geyer (Lake Fenton) - Q, 4th
6. Kody Walker (Dowagiac) - N/A
7. Brandon Wireman (Ida) - N/A
8. Dylan Kolbiaz (Standish Sterling) - Q

119
1. Dakota Greer (Tri County) - 2nd, 3rd, 5th, 1st
2. Stuart Massa (Hemlock) -7th
3. Kyle Schaaf (Clare) - 7th, Q, Q, Q
4. Christian Killion (Dundee) - Q, Q, Q
5. Hunter Schafer (Ida) - N/A
6. Zach Young (Otisville Lakeville) - 6th
7. Jordan Scofield (Central Montcalm) - Q, Q
8. Macintyre Breece (Birch Run) - N/A

125
1. Amante Young (Clare) - N/A
2. Hunter Corcoran (Lake Fenton) - Q
3. Jacob Spiess (Perry) - Q, Q, 8th
4. Reese Wallis (Montrose) - Q
5. Blain Wood (Caro) - Q
6. Luke Stephens (Imlay City) - 1st, 4th, 3rd
7. Eric Spidle (Flint Powers) - 2nd, 2nd, 5th, 5th
8. Tanner Astrauskas (Tri County) - Q, Q, Q, Q, Q

130
1. Jarrett Trombley (Lake Fenton) - 1st, 1st, 1st, 1st
2. Keenan Gunnells (Columbia Central) - N/A
3. Trevor Robinson (Shepherd) - 4th, Q, Q, Q
4. Anthony Trudo (Capac) - Q, Q
5. Trevor Briggs (Corunna) - Q, 8th
6. Seth Konyenbelt (Unity Christian) - 6th, Q, Q
7. Jagarr Jenerou (Grant) - 8th, Q
8. Scotty Amaya (Mt. Morris) - 5th

135
1. Nolan Saxton (Chippewa Hills) - 4th, 7th, 7th
2. Dallas Sortor (Ida) - N/A
3. Mason Breece (Birch Run) - N/A
4. Cooper Gunnells (Columbia Central) - N/A
5. Matt Lipka (Montague) - N/A
6. Gus Richter (Durand) - N/A
7. Adam Bruce (Gladstone) - 5th, 3rd, 8th, Q
8. Alex Rosas (Alma) - Q, Q

140
1. Zach Bellaire (Dundee) - 1st, 5th, Q, Q
2. Sean Trombley (Lake Fenton) - 2nd, Q, 3rd, 3rd
3. DJ Daniels (Caro) - 1st, 6th
4. Austin Polmateer (Gladwin) - Q
5. Joe Hayden (Croswell Lexington) - N/A
6. Quintin Lopez (Williamston) - Q
7. Richie Wallis (Montrose) - N/A
8. Garrett Gelinski (Croswell Lexington) - Q

145
1. Tylor Orrison (Dundee) - 2nd, Q
2. Glenn Beardsley (Farwell) - 2nd, 6th, 6th
3. Sage Gonzales (Alma) - N/A
4. Brad Payne (Millington) - N/A
5. Charlie Newton (Essexville Garber) - 6th, 5th
6. Alex Roberts (Richmond) - Q
7. Ben Behrenwald (Tri County) - 5th, 4th, 5th
8. Allen Powers (Whitehall) - N/A

152
1. Jacob Shoop (Mason County Central) - 1st, 7th, 7th
2. Gavin Morgan (Mt. Morris) - 1st, 6th, 7th, Q, 7th
3. Jojo Dowdell (Whitehall) - N/A
4. Jackson Nevadomski (Lake Fenton) - 4th, 8th, 5th, Q
5. Jaycob Sharp (Chippewa Hills) - 2nd, 6th, 2nd, Q
6. Jerry Hall (Byron) - Q, Q
7. Austin VandenToorn (Comstock Park) - N/A
8. James Montney (Grant) - Q, Q, Q

160
1. Sean Sterling (Dundee) - 2nd, 7th, 1st
2. Dylan Briggs (Corunna) - N/A
3. Trevor Patterson (Chesaning) - 4th
4. Owen Guilford (Portland) - 4th, 1st, Q
5. Keagan Silverthorn (Croswell Lexington) - N/A
6. Gerad Bott (Swan Valley) - 7th, 3rd, Q
7. David Spedowski (Chippewa Hills) - 3rd, Q
8. Matt Mulholland (Otisville Lakeville) - N/A

171
1. Collin Lieber (Croswell Lexington) - 2nd, 2nd, 4th
2. Cash Thompson (Lakewood) - 2nd, Q, Q
3. Hunter Gasper (Chesaning) - 3rd, 4th
4. Paul Streeter (Sanford Meridian) - 6th, Q
5. Dominick Reo (Paw Paw) - Q
6. Mitchell Ward (Belding) - 4th, 4th, Q, Q
7. Robert Granberry (Chippewa Hills) - N/A
8. Austin Demeuse (Gladstone) - 7th, Q, Q

189
1. Brandon Whitman (Dundee) - 2nd, 1st, 5th
2. Colton McKiernan (Richmond) - 7th, Q, 3rd
3. Aaron Bolo (Iron Mountain) - Q, Q, Q
4. Rylee Schultz (Grant) - Q, Q
5. Anthony Reo (Paw Paw) - 3rd, 2nd, Q, 7th
6. Eric Cassiday (Beaverton) - Q, Q
7. Kris Roche (Frankenmuth) - N/A
8. Jamane Smith (Coloma) - N/A

215
1. Jared Roehl (Millington) - 1st
2. Tyler Marino (Richmond) - Q, 7th, Q, 2nd
3. Tyden Ferris (Delton Kellogg) - 1st, Q
4. Matt Quinn (Mason County Central) - Q
5. Luke Cortez (Corunna) - N/A
6. Jaycee Frisbie (Belding) - 6th
7. John Doughty (Mt. Morris) - N/A
8. Justin Bloom (Williamston) - Q

285
1. Trent Hillger (Lake Fenton) - 1st, 3rd, 4th
2. Luke Tromp (Lakewood) - Q
3. Lucas Prater (Tri County) - Q, 2nd, Q
4. Mike Nykoriak (Algonac) - N/A
5. Jon Zoscsak (Mason County Central) - N/A
6. Jaykob Shaw (Imlay City) - 5th
7. Esteban Villalobos (Delton Kellogg) - N/A
8. Emiliano Flores (Hemlock) - N/A