103
1. Reese Fry (Manchester) - N/A
2. Jamison Ward (Carson City) - 2nd, 5th, Q
3. Robbie Altland (Hart) - 7th, 1st, 6th, 8th
4. Zachary Goss (Vassar) - N/A
5. Ben Modert (Bronson) - Q, 6th, Q
6. Nolan Datema (Carson City) - Q
7. Daniel Villalobos (Bangor) - N/A
8. Drew Gebhardt (Manchester) - 6th

112
1. Noah Comar (Clinton) - 1st, 1st, 1st, 3rd, 1st
2. Tucker Sholl (Hudson) - Q
3. Noah Cantu (Hart) - Q, Q
4. Nik Andaverde (Mendon) - Q
5. Brenden Spencer (Roscommon) - 3rd, Q, Q, Q
6. Dylan Stephens (Pine River) - Q, Q, Q, Q
7. Seth Harvey (Addison) - N/A
8. Jacob Bosley (Hart) - Q, Q

119
1. Jordan Hamdan (Hudson) - 1st, 1st, 1st, 1st, 1st
2. Spencer Good (Jackson Lumen Christi) - Q, Q, Q
3. Khalil Moten (Flint Beecher) - N/A
4. Dylan Amm (Lawton) - Q, Q, Q, Q
5. Tommy Malloy (New Lothrop) - N/A
6. Daryn Shepler (Carson City) - Q
7. Ryan Wehner (Bad Axe) - N/A
8. Hunter Baker (Vassar) - N/A

125
1. Skyler Crespo (Mendon) - 4th, 1st, Q, Q, 8th
2. Robert LeFevre (Erie Mason) - 3rd, 4th, 3rd
3. Calvin Moten (Flint Beecher) - N/A
4. Jake Brand (Bentley) - N/A
5. Jacob Roberts (Pine River) - N/A
6. Coy Helmuth (Decatur) - Q
7. Tyler Teague (Springport) - 1st, Q
8. Christian Zimmerman (Lutheran Westland) - Q

130
1. Robert Rogers (Bentley) - 3rd
2. Nick Felt (Shelby) - 8th, Q, Q, 8th
3. Spencer Fox (Schoolcraft) - Q, Q
4. Matthew Grant (Onaway) - 3rd, Q, 3rd, Q, 7th, Q
5. Scotty Torres (Hudson) - N/A
6. Andy Park (Pine River) - 6th, Q, Q, Q
7. Danny Rowe (Roscommon) - N/A
8. Kyle Black (White Pigeon) - 8th, 7th

135
1. Ethan Woods (Manchester) - Q
2. Jayce Kuehnlein (St. Louis) - 5th, Q, Q, Q
3. Noah Teague (Springport) - Q, 2nd, 7th, 6th
4. Austin Wolford (New Lothrop) - N/A
5. Brock Nelson (Pine River) - Q, 5th, 8th, 4th
6. Connor Baldwin (Erie Mason) - 6th, 8th, Q, 3rd
7. Nate Weber (White Pigeon) - N/A
8. Denny Carr (Kent City) - N/A

140
1. Sean O'Hearon (Springport) - Q, Q, 7th
2. Braxton Seida (Carson City) - 4th, 4th, Q, 3rd, Q
3. Zach Young (Hesperia) - 8th, Q
4. Easton Maus (Concord) - N/A
5. Justin Carnahan (New Lothrop) - N/A
6. Carson Scroggie (Sand Creek) - N/A
7. Justin VanDyken (Schoolcraft) - N/A
8. Justin Cole (Pine River) - Q, Q

145
1. Konnor Holton (St. Louis) - Q, Q, Q
2. Noah Nieman (Blissfield) - N/A
3. Ethan May (Decatur) - Q
4. Jake Davis (St. Louis) - Q, 6th, Q, Q
5. Bowen Clingenpeel (Addison) - N/A
6. Ethan LoPresto (Reading) - N/A
7. Trentyn Gleason (Hesperia) - Q, Q
8. Jake LaValley (Mayville) - N/A

152
1. Gerrit Yates (Hesperia) - 2nd
2. Zack Menck (Lawton) - 7th, 3rd, 7th
3. Hunter Dart (Addison) - 4th, 8th, 2nd, 1st
4. Franklin Ulrich (Maple Valley) - 8th, 7th, Q, Q
5. Bryant Moore (Sand Creek) - N/A
6. Wyatt Dickson (Cass City) - Q, Q
7. Brady Tate (Hart) - N/A
8. Rider Christensen (Manton) - N/A

160
1. Tanner Gonzales (Manistique) - N/A
2. Johnathan Stid (Dansville) - 3rd, 1st, Q
3. Hunter Sweatland (St. Charles) - N/A
4. Joe Rigling (Pine River) - N/A
5. Wyatt Cool (Mendon) - 6th, Q, Q, Q
6. Carlos Garza (Hart) - N/A
7. Michael Nuyen (Decatur) - N/A
8. Abel Vilches-Mendoza (Hart) - N/A

171
1. Dylan Smith (Bad Axe) - N/A
2. David Erwin (Bronson) - N/A
3. Zac Checkley (Decatur) - Q, Q
4. William Hartz (Sandusky) - N/A
5. Ridge Schutte (Whittemore Prescott) - N/A
6. Noah Eshuis (Martin) - Q, Q
7. Tim Rizor (Pine River) - 2nd, Q, 7th, Q, Q, Q
8. Ethan Weatherspoon (Napoleon) - 2nd

189
1. Tylor Grames (Hudson) - 6th, Q
2. Erik Birchmeier (New Lothrop) - N/A
3. Raden Holmes (Pine River) - Q
4. Chase Gibson (Bronson) - 4th, 3rd
5. Kevin Roberts (Gwinn) - N/A
6. Kody Ebersole (Napoleon) - N/A
7. Mason Rife (Webberville) - N/A
8. Trent Sexton (Clinton) - 4th, 1st

215
1. Devon Kozel (Bangor) - 1st, 7th, 2nd
2. Nick Cooper (Springport) - 3rd
3. TJ Moore (Cass City) - N/A
4. Caleb Bangerter (Blissfield) - N/A
5. Ethan Simmons (Martin) - 1st, 4th, 1st
6. Austin Popp (Clinton) - N/A
7. Jason Craig (Lawton) - 4th, Q
8. Bryan McCurry (Pine River) - 2nd, 4th, 3rd

285
1. Logan Kennedy (Decatur) - 1st, 1st, 1st
2. Zach Bailey (Hudson) - N/A
3. Jackson Schenk (Mayville) - N/A
4. Isiah Krizek (Hudson) - 2nd
5. Brad Gierman (Brown City) - N/A
6. Charlie Prescott (Whittemore Prescott) - N/A
7. Brock Johnson (Muskegon CC) - N/A
8. Luke Overweg (Springport) - N/A