SUPER 32

138 - James Whitaker - 5th Place
- L to Caesar Fountain (PA) 8-4
- W over Joseph Parsons (NJ) 5-0
- W over Troy Nation (FL) 6-0
- W over Trevor Robinson (MI) 4-0
- W over Gable Fox (IA) 5-0
- W over Bryan Miraglia (NJ) 2-0
- W over Jarred Papcsy (PA) 3-0
- W over Trent Johnson (KY) 1-0
- W over Kris Rumph (IN) 3-2
- W over #7 Ryan Vulakh (PA) 4-2
- L to #2 Mitch Moore (OH) 6-0
- W over #14 Jojo Aragona (PA) FFT

145 - Alex Facundo - 4th Place
- W over Trey Anderson (VA) 17-5
- W over Griffin Green (GA) 22-6
- W over Trenton Harder (PA) 9-0
- W over Rommie McNeill (NC) 11-3
- W over Seth Koleno (PA) 15-6
- W over #12 Tyler Eischens (MN) 6-4
- L to #7 Mason Phillips (WA) 6-5 UTB
- W over #18 Kasper McIntosh (IN) 7-6
- L to #3 Alex Lloyd (MN) 6-4

152 - Cameron Amine - 5th Place
- W over Nico Marsico (PA) 4-2
- W over Jalen Soto (FL) 5-4
- W over Chris Donathan (OH) 5-4
- W over Dan Mancini (PA) 3-2
- W over Derrick Smallwood (KY) 3-1
- L to #13 Joshua Kim (CA) 2-1 UTB
- L to #6 Justin Ruffin (GA) 2-0
- W over Joshua Humphreys (WV) FFT

160 - Layne Malczewski - 5th Place
- W over John Winzenreid (SC) 3:49
- W over Drew Hoselton (IL) 3-1
- W over #10 Erich Byelick (FL) 9-8
- W over #16 Carson Kharchilava (OH) 9-7
- L to #12 Ryan Thomas (OH) 6-3
- L to #10 Erich Byelick (FL) 5-3
- W over Danny Braunagel (IL) Fall

106 - Andrew Chambal
- L to Nicholas Krug (GA) 3-2
- W over Max Stedeford (PA) 7-1-
- W over Peyten Kellar (OH) 7-3
- W over Riley Edwards (NC) FFT
- W over Donovan Cataldi (FL)
- W over Diego Sotelo (IL) 10-1
- L to Nicholas Babin (NJ) 5-4

106 - Riley Bettich
- W over Jackson Bradford (TN) 1:12
- W over Trevor Nugent (MA) 2:56
- L to Nicholas Babin (NJ) 3-0
- L to Andrew Fallon (MA) 7-1

106 - Sam Freeman
- L to #13 Wil Guida (NJ) 7-3
- W over Robert Charsha (AL) 21-6
- L to Wyatt Yapoujian (CO) 12-3

113 - Hunter Heath
- L to Hunter Gandy (NJ) 0:50
- L to Joey Felix (GA) 10-0

113 - Devon Johnsen
- L to Tyler Crew (GA) 1:54
- L to Quinn Melofchik (NJ) 4-2

113 - TJ Daugherty
- W over Bobby Hebel (PA) 9-2
- L to Hunter Gutierrez (NJ) 4:41
- L to Quinn Melofchik (NJ) 3-0

120 - Ben Kamali
- W over Jimmy Gwyer (PA) 1:21
- W over Ethan Carroll (GA) 0:58
- L to Christian Nunez (CA) 5-3
- W over Brandon Meredith (PA) 8-0
- W over PJ Trunitch (MD) 4-2
- W over Micah Norwood (OH) 1-0
- W over #14 Jaret Lane (PA) 4-2
- L to Dylan Shawver (OH) 5:08

120 - Corey Gamet
- W over Christian Fisher (PA) 2:30
- W over Jackson Disario (GA) 5-3
- L to Richie Koehler (NJ) 3-0
- L to Lincoln Heck (PA) 7-6

120 - Derek Giallombardo
- W over Mason Parker (VA) 17-1
- W over David Traub (NY) 7-5
- L to Logan Macri (PA) 4:34
- W over Anthony Vitale (FL) 14-2
- L to Josh Blatt (NC) 10-5

120 - Cole Wiegers
- L to Jackson Disario (GA) 14-4
- L to Timothy Decatur (NC) 5-3

120 - Shane Williams
- L to Kai Orrine (MO) 4:08
- L to Cian Fischer (WI) 5-1

120 - Terry Vette
- L to Chance Rich (CA) 8-1
- W over Charlie Treston (NJ) 0:48
- W over Tristan Black (NC) 10-2
- L to Alek Martin (OH) 10-2

126 - Branson Proudlock
- W over Logan Chandler (VA) 15-0
- W over Cade Balestrini (PA) 9-4
- W over Dalton Rohrbaugh (PA) 9-6
- L to #19 Ryan Moore (KY) 3-3 UTB
- W over Keegan O’Toole (WI) 9-2
- W over Mick Burnett (OH) 6-1
- L to Dylan D’Emilio (OH) 6-2

126 - Josh Edmond
- L to Sam Hillegas (PA) 4-3
- W over Joshua Maningding (SC) 8-5
- W over Noel Soto (FL) 1:27
- W over Tyler Albis (NC) 0:26
- W over Vincent Miceli (NY) 5-1
- L to Ramazan Attasaouv (MA) 8-5

126 - AJ Facundo
- W over Jacques St. Jean (NH) 4-3
- L to William Moore (NJ) 6-4
- W over Anthony New (VA) 14-7
- W over Michael James (VA) 2:36
- W over Zachary LIcht (WI) 8-6
- L to Colin Poynter (IN) 12-1

126 - Mitchel Christensen
- W over Joe Valentino (MA) 5-3
- L to Joseph Heilmann (NJ) 13-5
- L to Paul Watkins (GA) 6-2

132 - Tony Williams
- W over Isaiah Bryant (NC) 16-1
- W over #15 Colton Yapoujian (CO) 4-2 SV
- L to Graham Rooks (IN) 9-5
- W over Joseph Otero (NM) 7-4
- W over Corbyn Munson (MI) 2-0
- W over #16 Chase Zollman (CA) 3-1
- L to #20 Andrew Wert (PA) 3-2

132 - Corbyn Munson
- L to Justin Rivera (FL) 9-7
- W over Milo Merkel (IN) 3:46
- W over Joey Bianchi (WI) 11-3
- W over James Pierandozzi (IL) 11-6
- W over James McClain-Green (TX) 4-3
- L to Tony Williams (MI) 2-0

132 - Mac Hanselman
- L to Matthew Ryan (CT) 12-2
- L to Carter Noehre (IN) 2:26

132 - Ethan Polick
- L to Jaden Reynolds (IN) 10-4
- L to Zachary Wright (PA) 6-3

132 - Rhett Newton
- W over Josh Yeshulas (NC) 14-1
- L to Garrett Kloeppel (MO) 7-6
- L to Devan Moore (GA) 10-7

132 - Skyler Crespo
- L to #12 Quinn Kinner (NJ) 12-3
- W over Justin McDougald (NY) 4-2
- W over Caden Blust (OH) 6-4
- W over Justin Rivera (FL) 1-0
- L to Jackson Currier (MT) 2-0

132 - Derek Gilcher
- W over George Coleman (NJ) 6-1
- L to Dylan Droegemueller (MN) 6-3
- W over Ty Linsenbigler (PA) 3-1
- W over James Rodriguez (NJ) 1-0
- W over Job Greenwood (CO) 4-3
- L to Mel Ortiz (CT) 4-0

138 - Trevor Robinson
- L to #15 JD Stickley (OH) 5-0
- W over Kamdyn Munro (GA) 4-2
- L to James Whitaker (MI) 4-0

145 - Joe Urso
- L to Nick Montalbano (PA) 4:58
- W over Jared Swett (CT) 13-0
- L to Jack Bokina (NY) 4-3

145 - Houston Hemingsen
- L to William Evanitsky (PA) 17-1
- W over Charlie Lowery (NC) 20-6
- W over Hunter Sforza (NC) 2:35
- L to Andreus Bond (FL) 6-2

145 - Tanner Bryan
- W over Talon Keel (VA) 5-1
- L to Lawrence Saenz (CA) 9-1
- L to Luke Story (TN) 4-2

145 - Noah Anderson
- L to #18 Kasper McIntosh (IN) 11-1
- L to Trey Anderson (VA) 2-1

145 - Logan Sanom
- L to Kollin Myers (PA) 0:51
- L to Coy Strong (GA) 8-6

145 - Spencer Arnold
- L to Matthew Park (VA) 8-2
- L to Julia Alegria (VA) 2:51

145 - Mason Hayes
- L to Jacob Potok (OH) 4-2
- L to Cole Stoddard (VA) 12-5

170 - Aidan Wagh
- W over Riley Rose (FL) 0:56
- L to #19 Robert Patrick (PA) 12-0
- W over Alexis Cruz (FL) 2-0
- W over Ryan Weinzen (PA) 4-2
- L to Joseph Mazzara (NV) 13-2

195 - Easton Turner
- L to Tyrie Houghton (NC) 5:00
- W over Demontray Wimbush (VA) 9-2
- W over Nicholas Jolly (GA) 9-0
- W over Peter Wersinger (NJ) 6-2
- W over Johnny Santos (NY) 12-5
- L to Blake Barrick (PA) Inj

PRESEASON NATIONALS

9th/10th Grade Division
100 - Casey Swiderski, Dundee (MS) - 6th Place

- W over John Asurias (IL) 6-0
- W over Brody Wojtasek (NE) 2:55
- W over Carson Laughery (TX) 1:40
- W over Blake West (MN) 16-5
- L to Braxton Brown (TX) 1:45
- L to Cael Swensen (MN) 5-0
- L to Alec Freeman (IN) 5-2

113 - Andrew Hughes, Grand Ledge - 8th Place
- W over Aidan Hansen (IL) 7-1
- W over Trent Francois (WI) 6-0
- W over Jacob Adams (OK) 2-1
- L to Noah Gochberg (TX) 4-3
- W over Jack Ganos (WI) 3-1
- L to Tristan Daugherty (IL) 2-0
- L to Ben Lunn (MN) 12-0

126 - Eddie Homrock, Brighton - 4th Place
- W over Yaslam Ali (IL) 9-1
- W over Jalen Schropp (IA) 7-1
- W over Ben Stevenson (WI) 9-1
- L to Landon Turner (IA) 3-1
- W over Marcus Patrick (FL) 5-2
- W over Ryan Gardner (IL) 3-0
- W over Jack Thomsen (IA) 1:32
- L to Landon Turner (IA) 3-1 SV

195 - Greyson Stevens, Brighton - 2nd Place
- W over Damon Meyer (IA) 1:56
- W over Cullen Rutten (SD) 10-0
- W over Daniel Miranda (FL) 5-2
- L to #5 AJ Ferrari (TX) 15-5

285 - Joe Harper, Imlay City - 5th Place
- W over Gavin Layton (MN) 4-2
- W over Joseph Klutho (MO) 13-0
- L to Cobie Underwood (IL) Inj
- L to Gavin Layton (MN) Inj
- W over Jacob Havener (IA) 4-0

113 - Logan Brown, Dundee
- W over Ryan Haynes (IL) 9-2
- L to Samuel Bruss (WI) Inj.

120 - Tyler Swiderski, Dundee
- L to Cody Anderson (IA) 1-1 TB
- W over Levi Lauer (IA) 7-0
- W over Zachary McKee (SD) Inj.
- L to Chase Dallman (MN) 1:00

120 - Wyatt Nault, Hartland
- L to Skylar Smith (TX) 8-2
- W over Jake Stritesky (WI) 1-0
- L to Chris Kelly (AZ) 3-1

120 - Max Brown, Whitehall
- W over Jimmy Fergusen (IL) 2-0
- L to Regan Schrempp (MN) 9-3
- W over Hunter Walkingstick (IA) 7-0
- L to Ethen Doty (IL) 7-0

120 - Logan Kehres, Brighton
- W over Joseph Mendoza (WI) 2:52
- W over Bryce Hatten (IA) 0:54
- L to Isaac Klinkhammer (SD) 7-0
- W over Regan Schrempp (MN) 6-0
- L to Jalen Spuhler (WI) 9-0

145 - Dane Donabedian, Brighton
- W over Cody Aebersold (MO) 7-4
- L to Nolan Throne (IL) 16-1
- L to Ben Durocher (WI) 3-2

11th/12th Grade Division
120 - Austin Franco, Niles - 2nd Place

- W over Broderick Green (TX) 14-5
- W over Blake Cockerton (IA) 1:52
- W over Sammy Fair (IN) 7-0
- W over Joshua Vega (NM) 1:22
- W over Kaden Anderlik (IA) 6-1
- L to #14 Kyle Biscoglia (IA) 6-4 SV

126 - Josh Rankin, Michigan Center
- W over Micah Burgess (IL) 1-0
- L to Jack Lenox (MO) 4-2
- L to Tatsuro Iwase (TX) 3-1

126 - Kyle Kantola, Hartland
- W over Landon Loudermilk (OK) 2:30
- L to Logan Brown (TX) 5-1
- W over Nathan Rizek (NE) 0:51
- W over George Lopez (WI) 11-0
- L to Carter Weeks (IA) 2-0

126 - Keegan Harkins, Hartland
- L to Jayson Scott (NE) 3:35
- L to Anthony Tonda (MN) 2:31

132 - Owen Zablocki, New Boston Huron
- W over Jett Rush (TX) 2:57
- L to Chase Luensman (IA) 5-1
- W over Kyle Ferris (IL) 8-1
- L to Corbin Sindel (NE) 9-2

160 - Lane Allen, Lakewood
- W over Darrell Chisum (IL) 4-2
- L to Baylor Crigger (IA) 9-2
- W over Daimon Cloutier (IA) 0:53
- W over Brock Emmerich (IL) 2:43
- W over Luke Shirley (OH) 5-1
- W over Bryce Karban (WI) 4-0
- L to Jayden Terronez (IL) 4-3

160 - Alek Sharapov, Petoskey
- L to Isiah Skidmore (WI) 7-0
- L to Brock Emmerich (IL) 0:33