District 1-1 (Bay City Western)

103
1st - Treyton Gabold, Flushing (FR)
2nd - Jacob Sweet, Midland Dow (SR)
3rd - Jacob Coffey, Bay City Western (FR)
4th - William Miller, Grand Blanc (FR)
112
1st - Andrew Chambal, Davison (FR)
2nd - Steven Garty, Davison (JR)
3rd - Gage Houghtaling, Lapeer (JR)
4th - Connor Humphrey, Grand Blanc (SO)
119
1st - Mateo Diaz, Midland (SR)
2nd - Brody Kemper, Grand Blanc (SO)
3rd - Gavin Monschau, Lapeer (JR)
4th - Micah Kingen, Swartz Creek (JR)
125
1st - James Johnston, Davison (FR)
2nd - Damien Ballan, Traverse City West (SO)
3rd - Brecken Griswatch, Swartz Creek (SR)
4th - Jackson Turnbow, Grand Blanc (SO)
130
1st - Hunter Hohman, Lapeer (SR)
2nd - Austin Hale, Bay City Western (SR)
3rd - Raymond Cole, Davison (JR)
4th - Joseph Doyle, Saginaw Arthur Hill (JR)
135
1st - Marc Shaeffer, Davison (SO)
2nd - Hunter Derry, Traverse City West (JR)
3rd - Joe Carpenter, Swartz Creek (JR)
4th - Griffin Redmond, Grand Blanc(JR)
140
1st - Alex Simmons, Bay City Western (SR)
2nd - Elias Sanchez, Traverse City West (SR)
3rd - Kyle Fenner, Lapeer (FR)
4th - Julian Maldonado, Midland Dow (JR)
145
1st - Victor Schoenherr, Bay City Western (JR)
2nd - Braxton Gabold, Flushing (SR)
3rd - Wylie Edick, Traverse City West (SO)
4th - Kaleb Kemper, Grand Blanc (JR)
152
1st - Alex Facundo, Davison (FR)
2nd - Brian Case, Davison (JR)
3rd - Dustin Fletcher, Midland Dow (SR)
4th - Seth Dominguez, Grand Blanc (JR)
160
1st - Jay Nivison, Davison (SO)
2nd - Brennan Doyle, Midland Dow (JR)
3rd - Griffin Boustead, Lapeer (SR)
4th - Jaxon Labreck, Traverse City West (SR)
171
1st - Cal Stefanko, Davison (JR)
2nd - Sam Hine, Midland (JR)
3rd - Devin Powells, Flushing (SR)
4th - Sam Martin, Midland Dow (JR)
189
1st - Ben Cushman, Flushing (SR)
2nd - Jacob Ransom, Traverse City West (SR)
3rd - Trevor McGowan, Davison (JR)
4th - Quin Dood, Traverse City Central (SR)
215 
1st - Brent Booth, Midland Dow (SR)
2nd - Zac Masiewicz, Traverse City West (JR)
3rd - Roberto Perez, Saginaw Heritage (SR)
4th - Jeremy Parker, Flushing (JR)
285
1st - Aaron Gilmore, Davison (JR)
2nd - Lance Clapp, Swartz Creek (SR)
3rd - Noah Cannon, Alpena (JR)
4th - Conner Melancon, Flushing (SR)

District 2-1 (Troy)

103
1st - Blake Noonan, Stoney Creek (SO)
2nd - Matt Curtis, Oxford (JR)
3rd - Deontre Maddox, Troy (SR)
4th - Lance Garrisi, Romeo (SO)
112
1st - Ashton Anderson, Oxford (FR)
2nd - Jack Thompson, Oxford (FR)
3rd - Andrew Hampton, Stoney Creek (FR)
4th - Anuj Mangal, Rochester Adams (SR)
119
1st - Mark Brado, Waterford Kettering (JR)
2nd - Cole Wiegers, Clarkston (JR)
3rd - Liam Hillary, Oxford (JR)
4th - Rieley Brado, Waterford Kettering 
125
1st - Mac Hanselman, Clarkston (JR)
2nd - Dominic Todaro, Romeo (JR)
3rd - Lucas Peck, Utica Eisenhower (SR)
4th - Sean Phalen, Rochester Adams (SR)
130
1st - Hunter Garrisi, Romeo (SR)
2nd - Daltan Myers, Oxford (SR)
3rd - Michael Castiglione, Troy (JR)
4th - Anthony Welch, Clarkston (JR)
135
1st - Sergio Borg, Oxford (SR)
2nd - Ethan Polick, Clarkston (JR)
3rd - Joe Vackaro, Oxford (JR)
4th - Anthony Vellucci, Lake Orion (FR)
140
1st - Noah Smith, Lake Orion (SR)
2nd - Jake Billette, Clarkston (JR)
3rd - Houston Hemingsen, Clarkston (SR)
4th - Jack Dunn, Rochester Adams (JR)
145
1st - Ryan Miller, Oxford (SR)
2nd - Brendan Gibbons, Rochester Adams (SR)
3rd - Anthony Gonzalez, Waterford Kettering (SR)
4th - Mystyr Sanders, Waterford Mott (SO)
152
1st - Jaden Fisher, Lake Orion (JR)
2nd - Trent Myre, Oxford (JR)
3rd - Alex Vecchioni, Troy (SR)
4th - Dominic Orselli, Lake Orion (FR)
160
1st - Caleb Tabert, Oxford (JR)
2nd - Jack Morris, Utica Eisenhower (SR)
3rd - Devin Trevino, Oxford (JR)
4th - Dylan Seaton, Port Huron Northern (SR)
171
1st - Tyler Vestrand, Lake Orion (SR)
2nd - Chris Kade, Lake Orion (SR)
3rd - Dylan Page, Utica (SR)
4th - Kevin Price, Stoney Creek (SR)
189
1st - Austin Schlicht, Oxford (JR)
2nd - Andrew Yan, Troy Athens (SR)
3rd - Sam Hardy, Lake Orion (SO)
4th - Timmy Anderson, Rochester Adams (SO)
215
1st - Mason Slocum, Lake Orion (SO)
2nd - Sam Kinne, Lake Orion (SR)
3rd - Jacob Jones, Clarkston (SO)
4th - Gavin Miller, Romeo (JR)
285
1st - Hunter Chambers, Lake Orion (JR)
2nd - Rocco Spindler, Clarkston (FR)
3rd - Dominic Amalfitano, Romeo (FR)
4th - Kyrollos Awad, Troy (SO)

District 3-1 (Grand Haven)

103
1st - Owen Norman, Caledonia (FR)
2nd - Riley Rhone, Grand Haven (SO)
3rd - Dash Herrema, Grandville (FR)
4th - Caden Jacobs, Forest Hills Central (FR)
112
1st - Rayvon Perkins, East Kentwood (JR)
2nd - Anthony Gaiser, Mona Shores (JR)
3rd - Bao Phan, East Kentwood (JR)
4th - Anthony Allen, Mona Shores (SO)
119
1st - Kameron Kempker, Hudsonville (SR)
2nd - Jesse Veldhouse, Grandville (JR)
3rd - Trenton Wachter, Rockford (FR)
4th - Eli Jager, Jenison (JR)
125
1st - Anthonie Taylor, Grandville (SO)
2nd - Cody Miller, Grand Haven (JR)
3rd - Marcus Hurst, East Kentwood (JR)
4th - Ian Abel, Forest Hills Central (SR)
130
1st - Daniel Guillen, Grand Haven (SR)
2nd - Zach Donahue, Mona Shores (SR)
3rd - Jonah Siekman, Caledonia 
4th - Evan Kaser, Rockford (SO)
135
1st - Jack Samuels, Hudsonville (JR)
2nd - William Heffron, East Kentwood (JR)
3rd - Connor White, Rockford (JR)
4th - Bobby MeHaffey, Grandville (SR)
140
1st - Noah Anderson, Rockford (JR)
2nd - Michael Carrasco, Grandville (SR)
3rd - Cameron Ensign, Hudsonville (JR)
4th - Seth Morse, Caledonia
145
1st - James Samuels, Hudsonville (JR)
2nd - Jack Richardson, Rockford (JR)
3rd - Ben Lirio, Hudsonville (SR)
4th - Trevor Rademaker, Grand Haven (SO)
152
1st - Josh Kenny, Grandville (SO)
2nd - Chase Mol, Hudsonville (JR)
3rd - Kionte Blakely, East Kentwood (JR)
4th - Robert Swanker, Mona Shores (SO)
160
1st - Zsigmond Squiers, East Kentwood (SR)
2nd - Tristan Robbins, Mona Shores (SR)
3rd - Cole Gleason, Rockford (FR)
4th - Julian Jimenez, West Ottawa (JR)
171
1st - Isaac Torrey, Forest Hills Central (SR)
2nd - Jake Paganelli, Grandville (JR)
3rd - Jacob Yingling, East Kentwood (JR)
4th - Tyler Waterstrat, Rockford (JR)
189
1st - Keegan Moore, Forest Hills Central (SR)
2nd - Josh Hill, Mona Shores (JR)
3rd - Bryce Briggs, Caledonia
4th - Marcus Kachur, Hudsonville (JR)
215
1st - Mitch Hawkes, Jenison (SR)
2nd - Kyle Scott, Hudsonville (JR)
3rd - Tyler Kelley, Hudsonville (FR)
4th - Trace Schirmers, Forest Hills Central (SR)
285
1st - Seth Hoonhurst, Hudsonville (SR)
2nd - Collin Monsma, Grand Haven (SR)
3rd - Alex Overla, Caledonia
4th - Colt Stout, Mona Shores (JR)

District 4-1 (Jackson)

103
1st - Mason Shrader, Brighton (FR)
2nd - Evan Sheeders, Battle Creek Lakeview (FR)
3rd - Zach Platte, Holt (FR)
4th - Zach Phifer, Howell (FR)
112
1st - Andrew Hughes, Grand Ledge (SO)
2nd - Ben Manly, Brighton (JR)
3rd - Jacob White, Battle Creek Lakeview (SO)
4th - Armando Callejas, Battle Creek Lakeview (JR)
119
1st - Dylan Phelps, Holt (SO)
2nd - Terry Vette, Battle Creek Lakeview (SR)
3rd - Logan Kehres, Brighton (SO)
4th - Jake Wayman, Kalamazoo Loy Norris (FR)
125
1st - Eddie Homrock, Brighton(SO)
2nd - Bryce Brust, Battle Creek Lakeview (JR)
3rd - Zach Johnson, Brighton (FR)
4th - Tommy Lear, Grand Ledge (SO)
130
1st - Jared Riggins, Jackson (JR)
2nd - David Emch, Pinckney (SR)
3rd - Alex Kingsley, Grand Ledge (JR)
4th - Sawn Thang, Battle Creek Lakeview (SR)
135
1st - Garrett Stace, Portage Central (SR)
2nd - Aiden Brown, Brighton (SO)
3rd - Ryan Legal, Grand Ledge (SR)
4th - Christian Lenon, Holt (SO)
140
1st - Dane Donabedian, Brighton (SO)
2nd - Karson Kost, Grand Ledge (JR)
3rd - Chase Seeley, Battle Creek Lakeview (SR)
4th - Adam Castaneda, Grand Ledge (SR)
145
1st - Nick Bleise, Brighton (SR)
2nd - Victor Grabowski, Brighton (JR)
3rd - Leo Galasso, Kalamazoo Loy Norrix (FR)
4th - Ryan Granger, Holt (SO)
152
1st - Mason Evans, Battle Creek Lakeview (SR)
2nd - Roy Britney, Kalamazoo Loy Norrix (JR)
3rd - Deondre Yarber, Holt (SR)
4th - Garrett Kroczaleski, Grand Ledge (JR)
160
1st - Colby Deberry, Holt (JR)
2nd - Harley Berne, Brighton (SO)
3rd - Bryce Hoff, Portage Central (SO)
4th - Noah Hubbard, Jackson (SR)
171
1st - James Sharpe, Grand Ledge (JR)
2nd - Adam Moubarak, Lansing Everett (SR)
3rd - Alex Cox, Portage Northern (JR)
4th - Jonah Schrock, Howell (SO)
189
1st - Greyson Stevens, Brighton (SO)
2nd - Craig King, Kalamazoo Central (SR)
3rd - Alex Wilson, Howell (SR)
4th - Jared Arnouts, Grand Ledge (JR)
215
1st - Dominick Wilson, Portage Central (SR)
2nd - Adam Aguilar, Grand Ledge (SR)
3rd - Luke Stanton, Brighton (SO)
4th - Lamontre Coker, Kalamazoo Central (SR)
285
1st - Brady Riggs, Grand Ledge (JR)
2nd - Jacob Seager, Kalamazoo Central (SR)
3rd - Colby Ford, Brighton (JR)
4th - Chris Hutsell, Okemos (JR)

District 5-1 (Wayne Memorial)

103
1st - Jake Campbell, Wyandotte Roosevelt (JR)
2nd - Adrian Rosas, Southgate Anderson (FR)
3rd - Ty Cowen, Westland John Glenn (FR)
4th - Johanna Palshan, Southgate Anderson (SO)
112
1st - Alec Balogh, Southgate Anderson (JR)
2nd - Isaac Stench, Southgate Anderson (SO)
3rd - Angel Valentin, Wyandotte Roosevelt (SR)
4th - Chase Grzygorczyk, Temperance Bedford (FR)
119
1st - Kyle Borthwell, Westland John Glenn (JR)
2nd - Caleb Meekins, Westland John Glenn (JR)
3rd - Cade Sutterfield, Temperance Bedford (JR)
4th - Kyle Cox, Wyandotte Roosevelt (SO)
125
1st - Mike Mars, Westland John Glenn (SR)
2nd - Ryan Caciedo, Southgate Anderson (SO)
3rd - Julian Somers, Monroe (SR)
4th - Oscar Anderson, Ann Arbor Skyline (SR)
130
1st - Danny Poupore, Saline (SR)
2nd - Isaac Lefler, Westland John Glenn (SR)
3rd - Logan Palshan, Southgate Anderson (SR)
4th - Brandon McCollum, Westland John Glenn (SR)
135
1st - Mason Grasso, Brownstown Woodhaven (SO)
2nd - Chris Cosgrove, Lincoln Park (SR)
3rd - Cameron Howard, Belleville (JR)
4th - Nick Biundo, Wyandotte Roosevelt (SO)
140
1st - Anthony Gibson, Westland John Glenn (SR)
2nd - Mikale Mitchell, Brownstown Woodhaven (JR)
3rd - Blake Williams, Belleville (FR)
4th - Shawn Brown, Westland John Glenn (SO)
145
1st - Kyle Emery, Brownstown Woodhaven (JR)
2nd - Brenten Polk, Westland John Glenn (JR)
3rd - Logan Gonzales, Monroe (SR)
4th - Nathan Lazar, Belleville (JR)
152
1st - Neil Antrassian, Temperance Bedford (SR)
2nd - Joey Muzzin, Brownstown Woodhaven (SR)
3rd - Jeffrey Jones, Ypsilanti Lincoln (SR)
4th - Christian Cecil, Wyandotte Roosevelt (SR)
160
1st - Cade Gilless, Saline (SO)
2nd - Josh Watters, Brownstown Woodhaven (SO)
3rd - Robert Kitchen, Ypsilanti Lincoln (SR)
4th - Jalin Pitchford, Wyandotte Roosevelt (FR)
171
1st - Colin Jagielski, Temperance Bedford (FR)
2nd - Jacob Smith, Monroe (SR)
3rd - Grant Griswold, Ann Arbor Huron (JR)
4th - Chase Kersten, Westland John Glenn (SR)
189
1st - Hiram Robinson, Wyandotte Roosevelt (SR)
2nd - Mahdy Abedllatif, Ypsilanti (JR)
3rd - Hunter Gandee, Temperance Bedford (SR)
4th - Ian Norscia, Southgate Anderson (FR)
215
1st - Blake Wingate, Temperance Bedford (JR)
2nd - David Wilson, Brownstown Woodhaven (SR)
3rd - Zachary Sabin, Saline (SO)
4th - Tyler Melfi, Brownstown Woodhaven (SO)
285
1st - Austin Emerson, Temperance Bedford (SR)
2nd - Levi Streeter, Ypsilanti (SR)
3rd - Jaden Rice, Belleville (JR)
4th - Garrett Doederlein, Monroe (SR)

District 6-1 (Novi)

103
1st - Zain Bazzi, Dearborn Hts. Crestwood (FR)
2nd - Mojahid Ahmed, Dearborn Fordson (SR)
3rd - Jamal Chakkour, Dearborn Hts. Crestwood (SO)
4th - Brandon Liu, Northville (SO)
112
1st - Russell Rusnell, Livonia Franklin (JR)
2nd - Aaron Garcia, Dearborn (JR)
3rd - Tyler Campbell, Plymouth (SR)
4th - Omar Almadani, Dearborn Edsel Ford (SO)
119
1st - Ben Kamali, Detroit Catholic Central (SR)
2nd - Aseel Almudhala, Dearborn Fordson (JR)
3rd - Howie Whitaker, Livonia Franklin (SR)
4th - Rocco DiPonio, Livonia Franklin (FR)
125
1st - Stone Moscovic, Detroit Catholic Central (SR)
2nd - Dominick Lomazzo, Detroit Catholic Central (FR)
3rd - DaQuan Baker, Salem (JR)
4th - Jaquri Muhammed, Walled Lake Western (SR)
130
1st - Josh Edmond, Detroit Catholic Central (SO)
2nd - Micah Woodruff, Walled Lake Western (JR)
3rd - Max Hirvela, Salem (JR)
4th - Logan Evanchuk, Livonia Franklin (JR)
135
1st - Derek Gilcher, Detroit Catholic Central (SO)
2nd - Johnny DiPonio, Livonia Franklin (SR)
3rd - Drew Bush, Livonia Churchill (JR)
4th - Ali Kobeissi, Salem (SR)
140
1st - Logan Sanom, Detroit Catholic Central (SO)
2nd - Ty Wyka, Dearborn Edsel Ford (SO)
3rd - Marino DiPonio, Livonia Franklin (JR)
4th - Zach Dehnke, Canton (SR)
145
1st - Kevon Davenport, Detroit Catholic Central (JR)
2nd -Joe Urso, Detroit Catholic Central (JR)
3rd - Matthew George, Novi (JR)
4th - Nicholas Gattoni, Northville (SO)
152
1st - Cameron Amine, Detroit Catholic Central (JR)
2nd - Dylan Slowik, Canton (SO)
3rd - Alvin Freeman, Novi (JR)
4th - Mitchell Plucinski, Livonia Stevenson (JR)
160
1st - Will Marano, Dearborn Edsel Ford (SR)
2nd - Hadi Chemeissani, Dearborn Hts. Crestwood (JR)
3rd - JaQuan Baker, Salem (JR)
4th - Connor McAnalley, Livonia Churchill (JR)
171
1st - Ali Makki, Dearborn Fordson (SR)
2nd - Aidan Wagh, Detroit Catholic Central (SR)
3rd - Chris Little, Canton (JR)
4th - Parker Dietrich, Northville (JR)
189
1st - Brendin Yatooma, Detroit Catholic Central (SO)
2nd - Rory Cox, Detroit Catholic Central (SR)
3rd - Andrew Atallah, Plymouth (JR)
4th - Mohamad Zahwi, Dearborn Fordson (SR)
215
1st - Easton Turner, Detroit Catholic Central (JR)
2nd - Emanuel Willie, Livonia Franklin (SR)
3rd - Nathan Derek, U of D Jesuit (JR)
4th - Matt Wilson, Livonia Churchill (SO)
285
1st - Steven Kolcheff, Detroit Catholic Central (SO)
2nd - Jake Swirple, Livonia Franklin (SO)
3rd - Mahdi Hazime, Dearborn Fordson (JR)
4th - Rafael Espinal, Dearborn Edsel Ford (SR)

District 7-1 (Birmingham Groves)

103
1st - Austin Bashi, West Bloomfield (JR)
2nd - Keegan Merenuk, Hartland (FR)
3rd - Colin Gaddey, Warren Mott (FR)
4th - Ayden Brady, Warren Cousino (FR)
112
1st - Wyatt Nault, Hartland (SO)
2nd - Sam Freeman, Walled Lake Central (SO)
3rd - Bryce Cheney, Hartland (FR)
4th - Jeremy Carter, West Bloomfield (SO)
119
1st - TJ Daugherty, Walled Lake Central (SO)
2nd - Corey Cavanaugh, Hartland (JR)
3rd - JB Germane, Hartland (SR)
4th - Charlie Nelson, Brother Rice (SO)
125
1st - Kyle Kantola, Hartland (JR)
2nd - Jackson Vance, Birmingham Seaholm (FR)
3rd - Kobey Caldwell, Bloomfield Hills (JR)
4th - Joseph Bakkal, Walled Lake Central (SR)
130
1st - Damon Dunbar, Birmingham Groves (SO)
2nd - Carter Hankins, Hartland (SR)
3rd - Scott Hampton, North Farmington (JR)
4th - Jack Greenstein, Walled Lake Northern (JR)
135
1st - Isiah Berry, Southfield (SR)
2nd - Dejon James, Southfield (JR)
3rd - Greg Pietila, Hartland (SR)
4th - Robert Davis, Warren Cousino (SR)
140
1st - Nick Freeman, Walled Lake Central (SR)
2nd - Fernan Garza, Walled Lake Central (SR)
3rd - Micah Mydloski, Birmingham Groves (SR)
4th - Jack Burdick, Birmingham Seaholm (SR)
145
1st - CJ Davidson, Walled Lake Central (JR)
2nd - Nick Law, Birmingham Seaholm (SR)
3rd - Devon Pietila, Hartland (JR)
4th - Daniel Karczmarczyk, Warren Mott (SR)
152
1st - Tanner Culver, Hartland (JR)
2nd - Liam Kinjorski, Walled Lake Central (SR)
3rd - Dominick Campbell, Birmingham Seaholm (SR)
4th - Ohannes Sarkisian, Brother Rice (SO)
160
1st - River Shettler, Hartland (JR)
2nd - Reece Potter, Hartland (JR)
3rd - Earle Weaver, Royal Oak (SO)
4th - Nathan Campbell, Birmingham Groves (SR)
171
1st - Mario Pallazola, West Bloomfield (SR)
2nd - Stephen Rusanchin, Warren Mott (JR)
3rd - Jacob Smith, Birmingham Groves (SR)
4th - Nick Manzo, Birmingham Seaholm (SR)
189
1st - Greg Zavalnitsky, Walled Lake Central (JR)
2nd - Kameron Carter, Milford (JR)
3rd - Paul Corder, Hartland (FR)
4th - Chase Mentag, Birmingham Seaholm (JR)
215
1st - Connor Merchant, Walled Lake Central (SR)
2nd - Landon Clark, Southfield (SR)
3rd - Joe Dreisbach, Walled Lake Northern (SO)
4th - Jack Callaghan, Hartland (SR)
285
1st - Babacar Diop, Berkley (SR)
2nd - Ryan Allen, Lakeland (SR)
3rd - Logan Ramsey, Warren Mott (FR)
4th - Jelion Berry, Warren Mott (SO)

District 8-1 (Grosse Pointe North)

103
1st - Brendan Ferretti, Macomb Dakota (FR)
2nd - Brock Prater, Macomb Dakota (SO)
3rd - Cole Dunn, L'Anse Creuse (FR)
4th - Drew Kolodge, Anchor Bay (SO)
112
1st - Nick Alayan, Macomb Dakota (JR)
2nd - Al Biland, Anchor Bay (JR)
3rd - Rayshon Robinson, Chippewa Valley (SR)
4th - Griffin Nicholas, Utica Ford (JR)
119
1st - Terrin Machart, Utica Ford (SR)
2nd - Justin Tiburcio, Macomb Dakota (JR)
3rd - Ryan Lee, Chippewa Valley (SO)
4th - Alex Roth, Grosse Pointe South (FR)
125
1st - Connor Casey, Macomb Dakota (SR)
2nd - Andrew Barrett, Macomb Dakota (JR)
3rd - Seth Fillar, Fraser (SR)
4th - Michael Hazelton, L'Anse Creuse (JR)
130
1st - Zach P Wells, Utica Ford (JR)
2nd - Joshua Brady, Fraser (SR)
3rd - Andrew Valente, St. Clair Shores Lakeview (JR)
4th - Carson Boni, Chippewa Valley (JR)
135
1st - Michael Romanoski, Anchor Bay (SR)
2nd - Matthew Mallory, Fraser (FR)
3rd - Brandon Alkazir, Macomb Dakota (JR)
4th - Marseel Zahrah, Utica Ford (SR)
140
1st - Brandon Badour, Chippewa Valley (SR)
2nd - Tommy Gawlowski, Macomb Dakota (SR)
3rd - Nick Elliott, Utica Ford (JR)
4th - Raymond Hamilton, Grosse Pointe North (JR)
145
1st - Jalen Smith, Fraser (SR)
2nd - Noah Bright, Utica Ford (FR)
3rd - Brett Stanley, Warren DeLaSalle (FR)
4th - Samuel Shaw, L'Anse Creuse (JR)
152
1st - Nino Tranchida, Anchor Bay (SO)
2nd - Christian Karges, Macomb Dakota (SR)
3rd - Justin Barone, L'Anse Creuse (SR)
4th - Dirk Drieborg, Grosse Pointe North (SR)
160
1st - Dustin Solomon, Macomb Dakota (JR)
2nd - Celestino Guerrero, Chippewa Valley (SR)
3rd - Latrell Kindle, Chippewa Valley (JR)
4th - Jacob Biesida, Anchor Bay (SO)
171
1st - Layne Malczewski, Macomb Dakota (SR)
2nd - Reggie Bostock, Warren DeLaSalle (SR)
3rd - Austin West-Houck, Fraser (SR)
4th - Eli Andary, Macomb Dakota (JR)
189
1st - Chris Hackney, Fraser (SR)
2nd - Connor Montilla, Chippewa Valley (SR)
3rd - Damani Wallace, Warren DeLaSalle (SR)
4th - Miles Dearing, Grosse Pointe South (JR)
215
1st - Marcus Fresch, Roseville (SR)
2nd - TJ Kaminski, Utica Ford (SR)
3rd - Richiz King, Warren DeLaSalle (SR)
4th - Andrew Connell, Warren DeLaSalle (SR)
285
1st - Rahmi Khalil, Macomb Dakota (SR)
2nd - Anthony King, Warren DeLaSalle (SR)
3rd - Zachary Okroy, Chippewa Valley (SR)
4th - Zach Pluger, Utica Ford (SR)