District 9-2 (Gaylord)

103
1st - Will Sides, Gaylord (SO)
2nd - Joe Lagrou, Marquette (SO)
3rd - Jason Judd, Flint Kearsley (FR)
4th - Colin Arnt, Escanaba (FR)
112
1st - Chayse LaJoie, Gaylord (SO)
2nd - Brodey Bevins, Escanaba (FR)
3rd - Brendon Smith, St. Johns (JR)
4th - Jacob Rowley, Bay City Central (SO)
119
1st - John Sosa, Gaylord (SO)
2nd - La'Ron Ruffin, Flint Kearsley (SO)
3rd - Darren Wilson, Mt. Pleasant (JR)
4th - Cody Wood, St. Johns (JR)
125
1st - Derek Giallombardo, Gaylord (SR)
2nd - Brendan Zelenka, St. Johns (SR)
3rd - Andy Ruhstorfer, Flint Kearsley (SR)
4th - Caden Burns, Bay City Central (SO)
130
1st - Kaleob Whitford, St. Johns (JR)
2nd - Rico Brown, Gaylord (SO)
3rd - Eero Gross, Petoskey (SO)
4th - Griffin Moore, Marquette (SO)
135
1st - Hunter Larson, Escanaba (SO)
2nd - Trenton DiGenova, Flint Kearsley (SO)
3rd - Cody Starks, Gaylord (JR)
4th - Nich Brown, Mt. Pleasant (JR)
140
1st - James Whitaker, St. Johns (JR)
2nd - Jacob McKnight, Gaylord (SO)
3rd - Garrett Nyswaner, Clio (SR)
4th - Peter Kuburski, Petoskey (JR)
145
1st - Colton Blaha, Owosso (SO)
2nd - Brady Schulz, Gaylord (SR)
3rd - Marcos Facundo, Bay City Central (SR)
4th - Tristan Vance, Clio (SO)
152
1st - AJ Moore, Clio (SR)
2nd - Cross Gonzalez, St. Johns (SR)
3rd - Kenny Smith, Gaylord (SR)
4th - Lucas Buerkel, Petoskey (SR)
160
1st - Scout Wunder, Escanaba (SR)
2nd - Tyler Byczynski, Flint Kearsley (SO)
3rd - Nick Brewster, Gaylord (SR)
4th - Darren Holman, Marquette (SR)
171
1st - Cade Foster, Gaylord (JR)
2nd - John Brown, Flint Kearsley (SO)
3rd - Braxton Parks, St. Johns (JR)
4th - Cooper Holferty, Marquette (SR)
189
1st - CJ Krum, St. Johns (FR)
2nd - Jaylin Mitchell, Petoskey (SR)
3rd - Mason Schumacher, Bay City Central (JR)
4th - Justin Tithof, Mt. Pleasant (SO)
215
1st - Alex Yocom, Clio (SO)
2nd - Nicholas Plath, Petoskey (SR)
3rd - Tyler Second, St. Johns (SR)
4th - Aurelius Krumholz, Gaylord (SO)
285
1st - Joe Markham, Gaylord (SR)
2nd - Blake Amy, Clio (SO)
3rd - Zachery Duncan, Flint Southwestern (SR)
4th - Hunter Genia, Mt. Pleasant (JR)

District 10-2 (Goodrich)

103
1st - Corbin Hallberg, Ortonville Brandon (SR)
2nd - Luke Thornton, Fenton (FR)
3rd - Dakota Sandzik, Imlay City (FR)
4th - Brennan McClelland, Armada (FR)
112
1st - Nate Young, Holly (SO)
2nd - Israel Santaella, Imlay City (FR)
3rd - Aaron Lieber, Croswell-Lexington (FR)
4th -Nicholas Gale, Pontiac Notre Dame (SO)
119
1st - Caleb Teague, Goodrich (JR)
2nd - Eric Pawlaczyk, Imlay City (SR)
3rd - Justin Cygnar, Linden (SR)
4th - Xzavier Suess, Croswell-Lexington (FR)
125
1st - Carson Turnbow, Goodrich (JR)
2nd - Jack Culvey, Ortonville Brandon (JR)
3rd - Griffin Rose, Holly (SO)
4th - James Laperriere, Armada (JR)
130
1st - Wyatt Scribner, Holly (SR)
2nd - Wesley Hampton, Imlay City (JR)
3rd - Christopher Lilly, Croswell-Lexington (SO)
4th - Koleton Strauss, Linden (SR)
135
1st - Brady Triola, Fenton (SO)
2nd - Jayden Rittenbury, Fenton (SO)
3rd - Jimmy McMillan, Goodrich (SR)
4th - Caleb White, Linden (JR)
140
1st - Nick Gates, Marysville (JR)
2nd - Dominic Edwards, Goodrich (JR)
3rd - Mario Ramirez, Fenton (JR)
4th - Brendan McClusky, Ortonville Brandon (SO)
145
1st - Hunter Murphy, North Branch (SR)
2nd - Carsen Cuthbert, Holly (SR)
3rd - Hunter Mullins, Imlay City (JR)
4th - Vincent Scaramuzzino, Croswell-Lexington (FR)
152
1st - Doug Ferrier, Marysville (SR)
2nd - Paul Scaramuzzino, Croswell-Lexington (JR)
3rd - Tommy Adams, Fenton (SR)
4th - Torey Coleman, Avondale (SO)
160
1st - James Penfold, Goodrich (JR)
2nd - Jared St. James, St. Clair (SR)
3rd - Zac Hellebuyck, Imlay City (SR)
4th - William Greer, Holly (SR)
171
1st - Juwan Vines, Goodrich (SO)
2nd - Cade Dallwitz, Holly (JR)
3rd - Avery Jacobs, Linden (SR)
4th - Will Galvin, Fenton (SR)
189
1st - Honour Kline, Goodrich (JR)
2nd - Nathan Nowik, Armada (JR)
3rd - Kolten Steele, Holly (FR)
4th - Johnathon Marme, Linden (JR)
215
1st - Collin Dallwitz, Holly (SR)
2nd - Anthony Nicaj, Ortonville Brandon (SR)
3rd - Derek White, St. Clair (JR)
4th - Marcos Rodriguez, North Branch (SR)
285
1st - Blake Coffell, Goodrich (JR)
2nd - Michael King, Pontiac (SR)
3rd - Blake Querio, Holly (JR)
4th - Joe Harper, Imlay City (SO)

District 11-2 (Lowell)

103
1st - Nick Korhorn, Lowell (SO)
2nd - Trevor Marsman, Cedar Springs (FR)
3rd - Caden Peterman, Greenville (FR)
4th - Jack Parker, Spring Lake (FR)
112
1st - Jacob Couturier, Sparta (SR)
2nd - Jacob Blawat, Reeths Puffer (FR)
3rd - Zachary Sykes, Fruitport (SR)
4th - Hunter Browning, Lowell (JR)
119
1st - Dawson Jankowski, Lowell (SO)
2nd - Nick May, Kenowa Hills (JR)
3rd - Gabriel Hassan, Forest Hills Eastern (SO)
4th - Hayden Cook, Sparta (FR)
125
1st - D'Andre Sage, Greenville (SR)
2nd - Zeth Strejc, Lowell (FR)
3rd - Tyler Janssen, Coopersville (FR)
4th - Avrey Smith, Kenowa Hills (SR)
130
1st - Jeff Leach, Lowell (JR)
2nd - Logan Slominski, Sparta (FR)
3rd - Doak Dean, Lowell (FR)
4th - Alexander Chipman, Reeths Puffer (FR)
135
1st - Avry Mutschler, Lowell (JR)
2nd - Aaron Smith, Cedar Springs (JR)
3rd - Dominic Dault, Fruitport (JR)
4th - Jack TeVrucht, Reeths Puffer (JR)
140
1st - James Fotis, Lowell (SO)
2nd - Justin Postal, Sparta (JR)
3rd - Jacob Galinis, Cedar Springs (SR)
4th - Luke Aune, Sparta (JR)
145
1st - Austin Boone, Lowell (SO)
2nd - Maddox Lee, East Grand Rapids (SR)
3rd - Anthony Brew, Cedar Springs (JR)
4th - Ryan Howe, Forest Hills Northern (SO)
152
1st - Alec Rees, Sparta (JR)
2nd - Lucus Pienton, Cedar Springs (JR)
3rd - Noah Williamson, Coopersville (JR)
4th - Kayden Cilla, Reeths Puffer (FR)
160
1st - Sage Serbenta, GR Christian (SO)
2nd - Kaleb Slominski, Sparta (SR)
3rd - Trent Rector, Northview (JR)
4th - Declan Lee, East Grand Rapids (SO)
171
1st - Ryan Ringler, Cedar Springs (JR)
2nd - Austin Engle, Lowell (SR)
3rd - Crue Cooper, Fruitport (SO)
4th - Gerrit Andrus, Reeths Puffer (JR)
189
1st - David Kruse, Lowell (SR)
2nd - John Shelton, East Grand Rapids (SO)
3rd - Hunter McCall, Reeths Puffer (SO)
4th - Kyle Durdle, Greenville (SR)
215
1st - Keigan Yuhas, Lowell (SR)
2nd - Brett Thomas, Reeths Puffer (SR)
3rd - Connor Nugent, Lowell (SR)
4th - Michael Afton, East Grand Rapids (SR)
285
1st - Tyler Delooff, Lowell (SO)
2nd - Johnathan O'Neil, Sparta (JR)
3rd - Dallas Rogers, Fruitport (SR)
4th - Jorden Howe, GR Christian (JR)

District 12-2 (Byron Center)

103
1st - Carter Hinson, Zeeland East (FR)
2nd - Ty Whalen, Byron Center (FR)
3rd - Andrew DellaVecchia, Hamilton (FR)
4th - Shane Dillon, Hastings (SO)
112
1st - Josh Sunnerville, Otsego (SO)
2nd - Yzrael Silguero, Holland (SR)
3rd - Cristian Perez, Allendale (FR)
4th - Zach Kelley, Middleville (SR)
119
1st - Easton Mendoza, Holland (FR)
2nd - Owen McDaniel, Plainwell (FR)
3rd - Wolfgang Hills, Hamilton (SR)
4th - Austin Brown, Allendale (FR)
125
1st - Damian Flores, Kelloggsville (JR)
2nd - Asher Meekhoff, Allendale (SR)
3rd - Chad Akins, Allendale (SR)
4th - Joel Ledford, Zeeland East (SO)
130
1st - Devote Madison, Otsego (SR)
2nd - Austin Wagner, Byron Center (JR)
3rd - AJ Hall, Middleville (SO)
4th - Isaac Ingersoll, Hamilton (SR)
135
1st - Gabe TeBos, Allendale (SR)
2nd - Connor Heckel, Zeeland West (SR)
3rd - Ryan Mallett, Kelloggsville (SR)
4th - Trevor Blood, Hamilton (SR)
140
1st - Brian Castro, Holland (JR)
2nd - Devon Platt, Otsego (JR)
3rd - Isaac Thomas, Kelloggsville (SR)
4th - James Seaver, Plainwell (JR)
145
1st - Nathan Wynsma, Allendale (JR)
2nd - Jordan Dams, Hamilton (SR)
3rd - Jayden Pothoof, Allendale (SR)
4th - Tristan Morhland, Allegan (SO
152
1st - Corbin Choummanivong, Holland (SR)
2nd - Christian Wright, Middleville (JR)
3rd - Jack Doeden, Hamilton (JR)
4th - Kameron Thurston, Hamilton (JR)
160
1st - Nick Lindsey, Plainwell (SR)
2nd - Nate Hobert, Middleville (SR)
3rd - Dillon Reeder, Allendale (JR)
4th - Terry Dull, Hastings (SR)
171
1st - Ashton Ordway, Wayland (JR)
2nd - Clayton Tucker, Plainwell (SR)
3rd - Gabe Nelson, Middleville (SO)
4th - Josh Molewyk, Zeeland East (JR)
189
1st - Jacob Sterenberg, Hamilton (SR)
2nd - Elias Borg, Middleville (SR)
3rd - Ben Powers, Allegan (SO)
4th - Nelson Mey, Zeeland East (SR)
215
1st - Jordan DeGroot, Allendale (SO)
2nd - Jalen Blackman, Byron Center (JR)
3rd - Mark Sumerix, Plainwell (SR)
4th - Jake DeJong, Middleville (FR)
285
1st - Evan Gast, Byron Center (SR)
2nd - Adam Ginn, Allendale (SR)
3rd - Trenton Dutcher, Middleville (JR)
4th - Jesus Martinez, Holland (JR)

District 13-2 (Battle Creek Harper Creek)

103
1st - Riley Bettich, Stevensville Lakeshore (SO)
2nd - Bailey DeLaTorre, Stevensville Lakeshore (SO)
3rd - Jamison Zimmerman, Niles (SO)
4th - Marshall Hoard, Coldwater (FR)
112
1st - Noah Tinkham, Edwardsburg (SO)
2nd - Zoe Nowicki, Coldwater (SR)
3rd - Cameron Sanderson, Mattawan (SO)
4th - Zeke Nowicki, Coldwater (SO)
119
1st - Austin Franco, Niles (SR)
2nd - Nick Buchanan, Coldwater (SO)
3rd - Jacob Reece, Edwardsburg (SO)
4th - Chandler Froehlich, Battle Creek Harper Creek (SO)
125
1st - Shane Williams, Stevensville Lakeshore (SO)
2nd - Hamza Muflihi, Coldwater (SR)
3rd - Jacob Ragotzy, Gull Lake (SR)
4th - Isaac Meyer, St. Joseph (JR)
130
1st - Peter Deaton, Mattawan (SR)
2nd - Jackson Hoover, Edwardsburg (FR)
3rd - Javond Ball, Niles (SO)
4th - Logan Picketts, Marshall (FR)
135
1st - Chris Morrill, Three Rivers (SR)
2nd - Dakota Omen, Gull Lake (SO)
3rd - Austin Reid, Niles (JR)
4th - Reese Gardner, Niles (SR)
140
1st - Tony Williams, Stevensville Lakeshore (SR)
2nd - Koehl Meek, Sturgis (SR)
3rd - Derek Hess, Edwardsburg (SO)
4th - Carter Hoard, Coldwater (JR)
145
1st - Nick Bradley, Edwardsburg (SR)
2nd - Robert Glover, Niles (SR)
3rd - Kearri Myrick, Stevensville Lakeshore (SR)
4th - Anthony Williamson, Mattawan (FR)
152
1st - Tyson Ford, Mattawan (JR)
2nd - Cole Simpson, Niles (JR)
3rd - Alec Austin, Stevensville Lakeshore (SR)
4th - Drake Collins, St. Joseph (SO)
160
1st - Cody Carlisle, Stevensville Lakeshore (SR)
2nd - Justin Hankey, Marshall (SO)
3rd - Seth Bounce, Mattawan (JR)
4th - David Larson, Gull Lake (JR)
171
1st - Davin Simpson, Niles (SR)
2nd - Dayton Smith, Niles (SR)
3rd - Zach Miller, Coldwater (SR)
4th - Jake Taylor, Stevensville Lakeshore (SR)
189
1st - Hunter Kolassa, Battle Creek Harper Creek (SR)
2nd - Ray Atkinson, Mattawan (JR)
3rd - Dawson Bruckner, Niles (JR)
4th - Ryan Rush, Stevensville Lakeshore (SR)
215
1st - Tyler Moore, Three Rivers (SR)
2nd - Zach Gipple, Coldwater (SR)
3rd - Zeke Rohl, Stevensville Lakeshore (SO)
4th - Parker Hamel, Mattawan (SR)
285
1st - Tyler Hill, Stevensville Lakeshore (SR)
2nd - Owen Miller, Marshall (SR)
3rd - Brian Soto, Niles (JR)
4th - Josh Harris, Edwardsburg (SR)

District 14-2 (Mason)

103
1st - Robert Davids, Eaton Rapids (FR)
2nd - Nick Ebright, DeWitt (FR)
3rd - Logan Trimmer, Mason (FR)
4th - Mohamed Mberwa, Lansing Eastern (SR)
112
1st - Manuel Leija, Lansing Eastern (SO)
2nd - Matt Foddrill, DeWitt (SO)
3rd - Jose Nery-Santiago (JR)
4th - Roy Guy, Jackson Northwest (FR)
119
1st - Wyatt Daniel, Fowlerville (JR)
2nd - Richard Mayes, Mason (SO)
3rd - Kalif Kavanagh, Haslett (SO)
4th - Andrew Minterfering, Jackson Northwest (SR)
125
1st - Reese Darrow, Jackson Northwest (JR)
2nd - Chris Haynes, Eaton Rapids (SO)
3rd - Blake Kowalk, Eaton Rapids (SO)
4th - Luke York, DeWitt (FR)
130
1st - Nick Matusko, Chelsea (SO)
2nd - Tanner Miller, Mason (SO)
3rd - Hayden Campbell, Eaton Rapids (JR)
4th - Eli Severns, DeWitt (FR)
135
1st - Corbyn Munson, Chelsea (SR)
2nd - Chad Haynes, Eaton Rapids (SO)
3rd - Tyler Brandt, DeWitt (SO)
4th - Ronnie Slater, DeWitt (JR)
140
1st - Caleb Fish, Eaton Rapids (SO)
2nd - Jackson Severns, DeWitt (SR)
3rd - Quenten Hall, DeWitt (JR)
4th - Mason Trinkle, Chelsea (SR)
145
1st - Kilion Southworth, DeWitt (SR)
2nd - Seth Phebus, Parma Western (JR)
3rd - Zach Haynes, Mason (JR)
4th - Jake Race, Jackson Northwest (SO)
152
1st - Jarrett Thorne, Charlotte (JR)
2nd - Brayden McNamara, Eaton Rapids (JR)
3rd - Josh Dosey, Chelsea (SR)
4th - Dominick Louagie, Jackson Northwest (FR)
160
1st - Austin O'Hearon, Eaton Rapids (SR)
2nd - Sam York, DeWitt (SR)
3rd - Gus Reynolds, Chelsea (SR)
4th - Derrick Lee, East Lansing (SR)
171
1st - Hunter Wilson, Fowlerville (SR)
2nd - Anthony Williams, Charlotte (JR)
3rd - Chandler Murton, DeWitt (FR)
4th - Austin Tapley, Jackson Northwest (JR)
189
1st - Tanner Beach, Jackson Northwest (SR)
2nd - Jacob Brandt, DeWitt (SO)
3rd - Mark Young, Dexter (SO)
4th - Dylan Norris, Eaton Rapids (SO)
215
1st - Ben Surato, Mason (SR)
2nd - Doug Trutzl, DeWitt (JR)
3rd - Dallas Price, Eaton Rapids (SR)
4th - Zachary Hasse, DeWitt (JR)
285
1st - Riley Smith, Mason (SR)
2nd - Jack Gilchrist, Mason (SO)
3rd - Hunter Adams, Chelsea (SR)
4th - Jamar Mills, East Lansing (SO)

District 15-2 (Gibraltar Carlson)

103
1st - Tarin Fountain, Gibraltar Carlson (FR)
2nd - Ray Torres, Adrian (SO)
3rd - Chad Johnson, Allen Park (SR)
4th - James Stines, Milan (FR)
112
1st - Vincent Perez, Tecumseh (JR)
2nd - David Jividen, New Boston Huron (JR)
3rd - Ramiro Guerrero, Adrian (FR)
4th - Ashton Chambers, Gibraltar Carlson (SR)
119
1st - Sam Rickman, Trenton (SO)
2nd - Josh Hilton, Tecumseh (JR)
3rd - Ethan Spagnoli, Adrian (JR)
4th - Blake Piette, Carleton Airport (SO)
125
1st - Owen Zablocki, New Boston Huron (JR)
2nd - Kellen Patton, Tecumseh (JR)
3rd - Josh Brott, Gibraltar Carlson (SO)
4th - Ethan Griffin, Milan (FR)
130
1st - Branson Proudlock, Gibraltar Carlson (SR)
2nd - Victor Coscarelli, Tecumseh (SO)
3rd - Griffin Cholette, New Boston Huron (FR)
4th - Christian Good, Allen Park (JR)
135
1st - Jacob Lanzini, Trenton (JR)
2nd - Jon Fritz, Carleton Airport (JR)
3rd - Cameron Arold, New Boston Huron (SR)
4th - Rolando Robison, Tecumseh (FR)
140
1st - Kyle Yuhas, Tecumseh (SO)
2nd - Josh Hettrick, Dearborn Hts. Annapolis (FR)
3rd - Arthur Calloway, Carleton Airport (JR)
4th - Alex Svoboda, New Boston Huron (SR)
145
1st - Justin Chambless, Carleton Airport (SO)
2nd - Nelson Poet, New Boston Huron (SO)
3rd - Marcus Mertz, Dearborn Hts. Annapolis (SR)
4th - Gabe Guerrero, Adrian (JR)
152
1st - Isacc Ramirez, Adrian (JR)
2nd - Adam Brenner, New Boston Huron (JR)
3rd - Bobby Copley, New Boston Huron (SO)
4th - Tyler Miracle, Allen Park (SR)
160
1st - Dustin Gross, Dearborn Hts. Annapolis (SR)
2nd - Cody Brenner, New Boston Huron (FR)
3rd - Gabe Bechtol, Tecumseh (SR)
4th - Trevor Mason, New Boston Huron (JR)
171
1st - Kyle Bergmooser, Carleton Airport (SR)
2nd - Garrett Bunea, Gibraltar Carlson (JR)
3rd - Juette Peterson, Trenton (SR)
4th - Clayton Boatright, Tecumseh (JR)
189
1st - Drake Pauwels, New Boston Huron (SR)
2nd - Ryan Roberts, Tecumseh (SR)
3rd - Kameron Buettner, Riverview (FR)
4th - Joey Dudley, Allen Park (JR)
215
1st - Hunter Krueger, Adrian (SR)
2nd - Lucas Brewer, New Boston Huron (SR)
3rd - Cray Pennington, Milan (SO)
4th - Jared Smith, Milan (JR)
285
1st - Samuel Johnson, Carleton Airport (SR)
2nd - Jacob Browne, Gibraltar Carlson (SR)
3rd - Marco Guerrero, Adrian (SR)
4th - James Torres, Dearborn Hts. Annapolis (SR)

District 16-2 (Warren Fitzgerald)

103
1st - Joe Haynes, Warren Woods Tower (FR)
2nd - Cian Abion, Redford Union (FR)
3rd - Musa Yahia, Melvindale 
4th - Ahmed Said, Melvindale (JR)
112
1st- Dru Wilson, Warren Woods Tower (FR)
2nd - Gavin Shoobridge, Warren Woods Tower (FR)
3rd - Anthony Averiette, Farmington (JR)
4th - Zaid Ahmed, Melvindale
119
1st - David Stepanian, Warren Woods Tower (JR)
2nd - Ron Mutschler, Madison Hts. Lamphere (SO)
3rd - Gabriel Mendez, Redford Union (JR)
4th - Dajuon Jones, Warren Fitzgerald (JR)
125
1st - Chaise Mayer, Warren Woods Tower (JR)
2nd - Bashar Ahmed, Melvindale
3rd - Cameron Stewart, Madison Hts. Lamphere (SO)
4th - Aaron Pope, Warren Fitzgerald (JR)
130
1st - Joe Eisho, Hazel Park (SR)
2nd - Matt Tomsett, Madison Hts. Lamphere (JR)
3rd - Jake Justice, Farmington (SR)
4th - Shakaleb Nicholson, Redford Union (SO)
135
1st - Matthew Ballard, Ferndale (SR)
2nd - Justin Selimi, Madison Hts. Lamphere (SR)
3rd - Hamza Ghaleb, Melvindale
4th - Amjad Jomaa, Melvindale
140
1st - Calvin Wade, Warren Fitzgerald (JR)
2nd - Jack Pehote, Warren Woods Tower (SR)
3rd - Clifford Stafford, Redford Union (SR)
4th - Michael Watson, Detroit Mumford (JR)
145
1st - Devin Spears, Melvindale (JR)
2nd - Keff O'Connell, Warren Woods Tower (JR)
3rd - Jack Fowler, Farmington (JR)
4th - Amir Rasheed, Redford Union (SO)
152
1st - Jajuan Lovejoy, Warren Woods Tower (SR)
2nd - Matt Andrews, Center Line (SR)
3rd - Terry Phillips, Warren Fitzgerald (JR)
4th - Sean Rankin, Redford Union (SO)
160
1st - Tavian Groves, Redford Union (SR)
2nd - Ronnel Best, Hazel Park (JR)
3rd - Diante Taylor, Center Line (JR)
4th - Kullen Geoffrey, Warren Woods Tower (JR)
171
1st - Steven Dunmire, Warren Fitzgerald (SR)
2nd - Zoser Little, Ferndale (SR)
3rd - Kenneth Thomas, Hazel Park (SR)
4th - Solomon Williams, Center Line (SR)
189
1st - Taye Ghadiali, Warren Fitzgerald (JR)
2nd - Donovan Pitts-Reed, Ferndale (JR)
3rd - Ghaith Salem, Melvindale 
4th - Ricky Odum, Redford Thurston (SO)
215
1st - Joel Radvansky, Warren Woods Tower (JR)
2nd - Isaac Grant, Redford Union (SR)
3rd - Mason Young, Hazel Park (SR)
4th - Angel Defay-Marrero, Ferndale (JR)
285
1st - Jaren Johnson, Warren Lincoln (JR)
2nd - CJ Shier, Warren Woods Tower (JR)
3rd - Torian Belton, Ferndale (JR)
4th - George Talley, Center Line (JR)