District 17-3 (Grayling)

103
1st - Robbie Altland, Hart (JR)
2nd - Lane Matzke, Gladstone (SO)
3rd - AJ South, Boyne City (SO)
4th - Spencer Vanderzwaag, Hart (FR)
112
1st - Jacob Bosley, Hart (SR)
2nd - Thomas May, Grayling (FR)
3rd - Sam Baustert, Whitehall (JR)
4th - Aden Leonard, Kingsley (FR)
119
1st - Noah Cantu, Hart (JR)
2nd - Vadym Torvinen, Gladstone (JR)
3rd - Will Kidder, Shelby (JR)
4th - Hunter Bower, Whitehall (SR)
125
1st - Isaac Reynolds, Manistee (JR)
2nd - Nick Dawson, Gladstone (JR)
3rd - Haddan Young, Whitehall (SR)
4th - Jayden Vanderzwaag, Hart (JR)
130
1st - Adam Bruce, Gladstone (JR)
2nd - Mitchell White, Whitehall (SR)
3rd - Brent Worth, Shelby (SR)
4th - Alvaro Sarabia, Manistee (SR)
135
1st - Tom Balaskovitz, Whitehall (SR)
2nd - Andrew Whitney, Hart (JR)
3rd - Max Halstead, Grayling (SO)
4th - Jordan Mallory, Hart (JR)
140
1st - Matt Lipka, Montague (SR)
2nd - Nick Felt, Shelby (JR)
3rd - Cole Hansen, Gladstone (SO)
4th - Kyler Honore, Whitehall (SO)
145
1st - Trenton Blanchard, Whitehall (JR)
2nd - Kody Michel, Benzie Central (JR)
3rd - Chris Beyer, Shelby (JR)
4th - Hunter Pladies, Whitehall (SR)
152
1st - Brody Sanville, Gladstone (JR)
2nd - Trevor Povolo, Kingsford (JR)
3rd - David Shaler, Boyne City (SO)
4th - Hunter Wroblewski, Menominee (JR)
160
1st - Derek McCollom, Whitehall (SR)
2nd - Abel Vilches-Mendoza, Hart (SR)
3rd - Bryson Jensen, Manistee (JR)
4th - Chanler Turnbull, Boyne City (SR)
171
1st - Kayleb Venema, Whitehall (SO)
2nd - Alex Holladay, Hart (JR)
3rd - Braeden Kahl, Montague (JR)
4th - Caleb Burklund, Iron Mountain (FR)
189
1st - Allen Powers, Whitehall (JR)
2nd - Tyler Withers, Grayling (SR)
3rd - John Guadarrama, Hart (SR)
4th - Spencer Joles, Boyne City (SR)
215
1st - Jared Demeuse, Gladstone 
2nd - Reece Ferrigan, Grayling (SR)
3rd - Alex Dean, Shelby (SR)
4th - Jarrean Sargent, Whitehall (SO)
285
1st - Nathan Ames, Kingsley (JR)
2nd - Cole Dawson, Gladstone 
3rd - Eddie Cardew, Kingsford (SO)
4th - Zachary Parker, Shelby (SO)

District 18-3 (Pinconning)

103
1st - Willard Dubke, Ogemaw Heights (FR)
2nd - Lance Clark, Shepherd (FR)
3rd - Daylin Wittig, Chippewa Hills (FR)
4th - Garrett Mogg, Sanford Meridian (JR)
112
1st - Carson Hayes, Chippewa Hills (FR)
2nd - Ryan Simmons, Reed City (JR)
3rd - Tristan Dycewicz, Pinconning (SO)
4th - Caleb Cline, Shepherd (FR)
119
1st - Kyle Schaaf, Clare (JR)
2nd - Zea Kartes, Ogemaw Heights (FR)
3rd - Travis McDonald, Sanford Meridian (SO)
4th - Colton Kanyo, Gladwin (JR)
125
1st - Bray Haynes, Chippewa Hills (JR)
2nd - Evan Becker, Essexville Garber (FR)
3rd - Dylan Kolbiaz, Standish Sterling (SO)
4th - Nick Dodman, Sanford Meridian (FR)
130
1st - Mitchel Christensen, Essexville Garber (SR)
2nd - John Botkins, Caro (JR)
3rd - Colt Smedley, Clare (SO)
4th - Jonny Dubke, Ogemaw Heights (JR)
135
1st - Trevor Robinson, Shepherd (JR)
2nd - Max Kyser, Shepherd (FR)
3rd - Ty Inches, Caro (JR)
4th - Nick Lashuay, Bullock Creek (JR)
140
1st - Blain Wood, Caro (SR)
2nd - Mason Hayes, Chippewa Hills (JR)
3rd - Dakota Mack, Bullock Creek (SR)
4th - Caden Putman, Essexville Garber (FR)
145
1st - Austin Palmateer, Gladwin (SR)
2nd - Austin Young, Chippewa Hills (SR)
3rd - Garrett Stoick, Caro (JR)
4th - Logan Buckner, Shepherd (SO)
152
1st - DJ Daniels, Caro (JR)
2nd - Jaycob Sharp, Chippewa Hills (SR)
3rd - Garett Morris, Ogemaw Heights (SR)
4th - Victor Edick, Gladwin (JR)
160
1st - Charlie Newton, Essexville Garber (SR)
2nd - Isaiah Dole, Clare (SR)
3rd - Dillon Kroening, Gladwin (SO)
4th - Brandon Avery, Sanford Meridian (SR)
171
1st - Zach Basket, Essexville Garber (JR)
2nd - Robert Granberry, Chippewa Hills (SR)
3rd - Damien Leddy, Gladwin (JR)
4th - Tyler Kutzke, Bullock Creek (FR)
189
1st - Peyton Kobel, Bullock Creek (SR)
2nd - Chayton Wiggins, Chippewa Hills (SO)
3rd - Brett Walker, Reed City (SR)
4th - Joe Miron, Sanford Meridian (SR)
215
1st - Billy Koepf, Chippewa Hills (SR)
2nd - Cole Stinson, Bullock Creek (JR)
3rd - Jared Bean, Chippewa Hills(SR)
4th - Jordan Beaudin, Pinconning (SR)
285
1st - Zac Stickler, Clare (SR)
2nd - Andrew Vinton, Chippewa Hills (SR)
3rd - Colby Roosa, Chippewa Hills (FR)
4th - Hunter Dickson, Caro (SO)

District 19-3 (Montrose)

103
1st - Jake Elasivich, Montrose (FR)
2nd - Jack Sherman, Millington (FR)
3rd - Jack Demara, Almont (SR)
4th - Nate Young, Lakeville (FR)
112
1st - Christian Miller, Birch Run (SO)
2nd - Brendan Connelly, Yale (SO)
3rd - Alex Ventimiglia, Freeland (SR)
4th - Mason Malin, Frankenmuth (FR)
119
1st - Macintyre Breece, Birch Run (SO)
2nd - Blake Szemites, Birch Run (SO)
3rd - Konner Roche, Frankenmuth (FR)
4th - Blake Vancura, Montrose (FR)
125
1st - Reese Wallis, Montrose (SR)
2nd - Zach Young, Lakeville (JR)
3rd - Tyler Tomasek, Hemlock (FR)
4th - Waylon Hanel, Millington (SO)
130
1st - Dakota Tatro, Millington (SR)
2nd - Codie Aidif, Mt. Morris (SO)
3rd - Kyle Parlberg, Birch Run (JR)
4th - Brody Gulledge, Millington (SR)
135
1st - Scotty Amaya, Mt. Morris (SR)
2nd - Kolton Antilla, Yale (SR)
3rd - Nick Piwowarski, Hemlock (SR)
4th - John Fritz, Montrose (FR)
140
1st - Mason Breece, Birch Run (SR)
2nd - Sam Jackson, Lakeville (SO)
3rd - Hunter McGregor, Hemlock (SR)
4th - Jeremy Britton, Valley Lutheran (SO)
145
1st - Bobby Skinner, Montrose (FR)
2nd - Ty Tanner, Birch Run (SO)
3rd - Jayden Pahssen, Swan Valley (SR)
4th - Noah Bradshaw, Yale (SR)
152
1st - Trenton Naragon, Birch Run (JR)
2nd - Chris Mills, Frankenmuth (SO)
3rd - Isaac Cabrera, Swan Valley (SR)
4th - Zach McIntyre, Yale (SR)
160
1st - Gavin Morgan, Mt. Morris (SO)
2nd - Coburn Lynch, Freeland (SR)
3rd - Stephen Emmitt, Yale (SO)
4th - Joe Sanchez, Valley Lutheran (JR)
171
1st - Jesse Munsell, Mt. Morris (SR)
2nd - Cameron Lambeth, Frankenmuth (SR)
3rd - Jimmy Viar, Montrose (SR)
4th - Michael Lulgjuraj, Almont (FR)
189
1st - Brockton Cook, Birch Run (JR)
2nd - Austin Battani, Almont (JR)
3rd - Martin Tomlinson, Carrollton (JR)
4th - Ryan McNeill, Montrose (FR)
215
1st - Jack Shreve, Millington (JR)
2nd - Toby Niedzwiecki, Freeland (SR)
3rd - Trevor Beck, Birch Run (SR)
4th - Hunter Spies, Almont (SR)
285
1st - Griffin Barnette, Montrose (SO)
2nd - Emiliano Flores, Hemlock (SR)
3rd - Terrance Watson, Birch Run (SO)
4th - Liam Shannon, Lakeville (SR)

District 20-3 (Richmond)

103
1st - JD Gross, Richmond (SO)
2nd - Alex Loos, Bishop Foley (FR)
3rd - Bye
4th - Bye
112
1st - Daniel McNichol, Richmond (JR)
2nd - Allan Davis, Clawson (SO)
3rd - Cal Kniestadt, Algonac (FR)
4th - Dennis Snipes, Michigan Collegiate (JR)
119
1st - Anderson Strunk, Algonac (SR)
2nd - Josh Barton, Richmond (SO)
3rd - Alex Shrum, Clawson (SO)
4th - Dasean Adams, Michigan Collegiate (JR)
125
1st - Trachon Adams, Michigan Collegiate (JR)
2nd - Jonathan Sanchez, Livonia Clarenceville (JR)
3rd - Camryn Harlen-Williams, Clawson (SO)
4th - Bye
130
1st - Mark Langewicz, Algonac (JR)
2nd - Hunter Seguin, Richmond (JR)
3rd - Drake Hiltunen, Algonac (SR)
4th - Jacob Weiss, Livonia Clarenceville (JR)
135
1st - Alec Ziza, Richmond (SR)
2nd - Michael Pizzo, Clawson (SO)
3rd - Justin Fields, Livonia Clarenceville (JR)
4th - Will Ebel, Macomb Lutheran North (SR)
140
1st - Tracy Hubbard, Michigan Collegiate (SR)
2nd - Hayden Bastian, Richmond (JR)
3rd - Brendan Budzeak, Algonac (SR)
4th - Will Vernier, Livonia Clarenceville (SO)
145
1st - Alex Roberts, Richmond (SR)
2nd - Conner Geerlings, Algonac (JR)
3rd - Ethan Wyatt, Richmond (JR)
4th - Andrew Thomas, Michigan Collegiate (JR)
152
1st - Eric Barr, Richmond (JR)
2nd - Max Sandzik, Clawson (SR)
3rd - Noah Babin, Algonac (JR)
4th - Brendan Mahoney, Livonia Clarenceville (SO)
160
1st - David Kaltz, Richmond (SR)
2nd - Reggie Muse, Michigan Collegiate (SR)
3rd - Jacob Bottle, Algonac (JR)
4th - Phil Labelle, Grosse Ile (JR)
171
1st - Jack Jewell, Algonac (JR)
2nd - Noah Montanari, Richmond (SO)
3rd - Zach Randall, Algonac (JR)
4th - Garrett Davis, Grosse Ile (SR)
189
1st - Kendel Taylor, Bishop Foley (JR)
2nd - Luke Davis, Richmond (SO)
3rd - Frank Gladowski, Grosse Ile (JR)
4th - Adam Long, Bishop Foley (SO)
215
1st - Colton McKiernan, Richmond (SR)
2nd - Joe Ahles, Algonac (JR)
3rd - Ryan Osterland, Algonac (FR)
4th - Max Burk, Bishop Foley (SO)
285
1st - Tyler Marino, Richmond (SR)
2nd - Mike Nykoriak, Algonac (JR)
3rd - Dominique Harris, Michigan Collegiate (SR)
4th - Caleb Andrews, Bishop Foley (JR)

District 21-3 (Alma)

103
1st - Jordan Rodriguez, Chesaning (SO)
2nd - Nolan Rodriguez, Alma (FR)
3rd - Dominic Anguiano, Alma (FR)
4th - Gabe Serbus, Corunna (FR)
112
1st - Sean Spidle, Flint Powers (SO)
2nd - Dawson Giesken, Chesaning (SR)
3rd - Solomon Rosales, Alma (FR)
4th - Gabe Fielder, Durand (SO)
119
1st - Hamadi Lugendo, Lansing Sexton (SR)
2nd - Dametrius Castillo, Alma (FR)
3rd - Luke Mahaney, Williamston (FR)
4th - Gabe Weber, Leslie (FR)
125
1st - Brock Holek, Durand (FR)
2nd - Ty Anderson, Corunna (SO)
3rd - Gavin Lawrence, Lake Fenton (FR)
4th - Jake Porter, Williamston (JR)
130
1st - Jarrett Trombley, Lake Fenton (SR)
2nd - Jarrett Ferman, Alma (SO)
3rd - Devon Anderson, Corunna (JR)
4th - Grant Weber, Leslie (FR)
135
1st - Ethan Getchell, Portland (JR)
2nd - Devin Gibbs, Leslie (SR)
3rd - Owen West, Ovid Elsie (JR)
4th - Robby Burke, Durand (SO)
140
1st - Desmond Gardner, Portland (SR)
2nd - Tanner Orweller, Perry (JR)
3rd - David Hammond, Ovid Elsie (JR)
4th - Quaid Wilkins, Chesaning (FR)
145
1st - Sean Trombley, Lake Fenton (JR)
2nd - Jacob Spiess, Perry (SR)
3rd - Logan Zakoor, Byron (JR)
4th - Hunter Hoppes, Portland (JR)
152
1st - Jerry Hall, Byron (JR)
2nd - Justin VanBlaricum, Alma (SO)
3rd - Kyle Hinds, Portland (JR)
4th - Kedric Teague, Lansing Sexton (SR)
160
1st - Jackson Nevadomski, Lake Fenton (SR)
2nd - Devin Miller, Portland (SR)
3rd - Jake Stevenson, Chesaning (SR)
4th - Isaac Zimmerman, Ovid Elsie(JR)
171
1st - Owen Guilford, Portland (JR)
2nd - Sayer Robinson, Durand (JR)
3rd - Logan Julian, Lake Fenton (JR)
4th - Devon Stringhum, Ovid Elsie (JR)
189
1st - Guillermo Macias, Ithaca (JR)
2nd - Mitchell Seavolt, Leslie (SR)
3rd - Elijah Stevenson, Lansing Sexton (SR)
4th - Norm Davis, Alma (FR)
215
1st - Jack Thayer, Corunna (SR)
2nd - Zolen Marron, Lake Fenton (SO)
3rd - Zach Hanson-Chesney (SR)
4th - Doak Manshum, Portland (JR)
285
1st - Zachary Morris, Ovid Elsie (SR)
2nd - Greg Simmons, Alma (SR)
3rd - Adam Lawrence, Byron (JR)
4th - Ethan Schall, Ithaca (JR)

District 22-3 (Michigan Center)

103
1st - Hunter Assenmacher, Ida (SO)
2nd - Austin Fietz, Dundee (FR)
3rd - Lucas Klink, Columbia Central (SR)
4th - Ethan Brabant, Monroe Jefferson (FR)
112
1st - Tyler Swiderski, Dundee (FR)
2nd - Dawson Gessner, Monroe Jefferson (SO)
3rd - Keemondre Robinson, Jonesville (FR)
4th - Jeremiah Boldt, Ida (JR)
119
1st - Jonathon White, Dundee (JR)
2nd - Dylan Budd, Onsted (SR)
3rd - Brandon Wireman, Ida (SR)
4th - Jenson Ballinger, Jonesville (SR)
125
1st - Kael Bunce, Stockbridge (SO)
2nd - Daniel Jaworski, Dundee (SR)
3rd - Josh Rankin, Michigan Center (JR)
4th - Hunter Schafer, Ida (SR)
130
1st - Christian Killion, Dundee (SO)
2nd - Nick Adams, Adrian Madison (SR)
3rd - Greg White, Monroe Jefferson (SR)
4th - Greg Denkins, Onsted (FR)
135
1st - Stoney Buell, Dundee (FR)
2nd - Caleb Garro, Monroe Jefferson (JR)
3rd - Levi Prather, Monroe Jefferson (JR)
4th - Bailey Wesley, Onsted (JR)
140
1st - Grant Ott, Dundee (JR)
2nd - Kalim Low, Ida (JR)
3rd - Cole Wixom, Onsted (JR)
4th - Joe Kidd, Flat Rock (SO)
145
1st - Cal McAvoy, Dundee (JR)
2nd - Joe Barton, Ida (FR)
3rd - Austin Kraatz, Monroe Jefferson (SR)
4th - Seth Coplen, Flat Rock (SR)
152
1st - Zach Bellaire, Dundee (SR)
2nd - Jared Woelmer, Ida (JR)
3rd - Chander Locke, Quincy (SO)
4th - Jonah Rankin, Onsted (FR)
160
1st - Tylor Orrison, Dundee (SR)
2nd - Justin Duvall, Monroe Jefferson (SR)
3rd - Josh Earls, Ida (SR)
4th - Park Henry, Ida (FR)
171
1st - Jaxon Guinn, Dundee (SO)
2nd - Seth Barnier, Ida (SR)
3rd - Adam Beaver, Monroe Jefferson (SR)
4th - Matthew Wilharms, Onsted (SR)
189
1st - Ethan Weatherspoon, Napoleon (JR)
2nd - Kyle Motylinski, Dundee (SR)
3rd - Kyle Reinhart, Dundee (SR)
4th - Ryan Myre, Flat Rock (SR)
215
1st - Brandon Whitman, Dundee(SR)
2nd - Brian Goetz, Blissfield (JR)
3rd - Kevin Hartman, Quincy (JR)
4th - Shannon Petersen, Hillsdale (SR)
285
1st - Brock Kuhn, Michigan Center (JR)
2nd -Ryan Reiniche, Hillsdale (JR)
3rd - Tyler Hattly, Monroe Jefferson (SR)
4th - Gage Spratt, Jonesville (SR)

District 23-3 (Belding)

103
1st - Cody Routley, Fremont (FR)
2nd - Bailey Borgeld, Comstock Park (JR)
3rd - Bryson Ehle, Belding (FR)
4th - Elijah Beasley, Fremont (FR)
112
1st - Curtis Perry, Lakeview (JR)
2nd - Billy Ostyn, Grant (SO)
3rd - Chase Schroder, GR Catholic Central (SO)
4th - Alex Cantu, Muskegon Orchard View (JR)
119
1st - Brendan Hyatt, Muskegon Orchard View (FR)
2nd - Nate Postma, Unity Christian (SR)
3rd - Conor Loftis, Comstock Park (SR)
4th - Bradley Brooks, Kent City (FR)
125
1st - Dakota Greer, Tri County (SR)
2nd - Jordan Scofield, Central Montcalm (SR)
3rd - Austin Hickman, Kent City (JR)
4th - Dylan Whidden, Comstock Park (FR)
130
1st - Carlos Diaz, Kent City (SR)
2nd - Zion Taylor, Comstock Park (JR)
3rd - Matthew Halasinski, Fremont (SO)
4th - Blake Michael, Muskegon Orchard View (SO)
135
1st - Jagarr Jenerou, Grant (SR)
2nd - Evan Jones, Kent City (JR)
3rd - Austin Sanders, Comstock Park (JR)
4th - Thomas Doran, Belding (JR)
140
1st - Cade Breuker, Fremont (SR)
2nd - Christian Maldonado, Comstock Park (JR)
3rd - Jake Britton, Tri County (SR)
4th - Trey Breuker, Fremont (FR)
145 
1st - Seth Konyenbelt, Unity Christian (JR)
2nd - Parker Dalson, Fremont (SR)
3rd - Makiah McCracken, Newaygo (SR)
4th - Josiah Spencer, Wyoming Lee (SR)
152
1st - James Montney, Grant (SR)
2nd - Kalub Bonter, Grant (SR)
3rd - Tommy Shawl, Muskegon Orchard View (JR)
4th - Levi Walters, Unity Christian (JR)
160
1st - Whyatt Ellicott, Kent City (SR)
2nd - Tyler Smith, Belding (SR)
3rd - Lucas VanderPloeg, Unity Christian (JR)
4th - Nick Brill, Comstock Park (SR)
171
1st - Mitchell Ward, Belding (SR)
2nd - Ryan Saxton, Lakeview (SR)
3rd - Jonathan Willison-Westbrook, Kent City (JR)
4th - Finn Perdue, GR Catholic Central (JR)
189
1st - Christian Brooks, Holton (SR)
2nd - Ethan Rose, Tri County (JR)
3rd - Roshawn Williams, Comstock Park (SO)
4th - Kyler Kolk, Fremont (SO)
215
1st - Joe Nagle, Comstock Park (SR)
2nd - Diontae Givens, Tri County (JR)
3rd - Nick Simington, Newaygo (SR)
4th - Dylan Hulliberger, Belding (JR)
285
1st - Gabriel Castro, Grant (SR)
2nd - Eddie Hines, GR Catholic Central (SO)
3rd - Chaz Wheater, Fremont (JR)
4th - Jordan Tuttle, Muskegon Orchard View (SO)

District 24-3 (Constantine)

103
1st - Caden Sukich, Schoolcraft (SO)
2nd - Ian Cleveland, Berrien Springs (SO)
3rd - Ashtyn Sund, Hopkins (FR)
4th - Andrew Fales, Delton Kellogg (FR)
112
1st - Devyn Begley, Constantine (SR)
2nd - Hunter Heath, Niles Brandywine (FR)
3rd - Kennen Loehrs, Paw Paw (JR)
4th - Dylan Elmore, Decatur (JR)
119
1st - Cole Jackson, Lakewood (SR)
2nd - Kody Walker, Dowagiac (SR)
3rd - Ethan Reed, Delton Kellogg (JR)
4th - Darren Begley, Constantine (FR)
125
1st - Arron Alvarado, Comstock (FR)
2nd - Gary Cramer, Schoolcraft (FR)
3rd - Alex McIntosh, Dowagiac (SO)
4th - Ben Giovanetti, Lakewood (SR)
130
1st - Brady Gillaspie, Schoolcraft (JR)
2nd - Steven Kendall, Niles Brandywine (SO)
3rd - Jaxom Alwine, Constantine (JR)
4th - Gabe Harley, Lakewood (SO)
135
1st - Adam Eger, Buchanan (SR)
2nd - Ian Ishmael, Coloma (SO)
3rd - Cameron Kennedy, Hopkins (SR)
4th - Connor Nolan, Comstock (SR)
140
1st - Cody Reese, Coloma (JR)
2nd - Roy Solis, Constantine (SR)
3rd - Garrett Stank, Lakewood (FR)
4th - Wyatt Adams, Schoolcraft (SR)
145
1st - Jack Jones, Constantine (SR)
2nd - Brandon Bavin, Comstock (SO)
3rd - Nick Turnbow, Dowagiac (JR)
4th - Corbin Eckenberger, Niles Brandywine (SR)
152
1st - Lane Allen, Lakewood (SR)
2nd - Vern Fields, Lakewood (SO)
3rd - Mark Fox, Schoolcraft (SO)
4th - Hunter Belew, Delton Kellogg (FR)
160
1st - Andrew Carper, Constantine (SR)
2nd - Cameron Gilley, Comstock (JR)
3rd - Dakota Cowan, Buchanan (SR)
4th - Nick Lawson, Delton Kellogg (FR)
171
1st - Jon Clack, Lakewood (SO)
2nd - Boe Eckman, Constantine (FR)
3rd - Chance Stevens, Delton Kellogg (SR)
4th - Isaac Hall, Constantine (FR)
189
1st - Jamane Smith, Coloma (SR)
2nd - Max Swift, Delton Kellogg (JR)
3rd - Justin Lyle, Dowagiac (SR)
4th - Avontae Young, Benton Harbor (SR)
215
1st - Devin O'Bryant, Schoolcraft (SR)
2nd - Eric Hernandez, Fennville (SO)
3rd - Richard Holmes, Benton Harbor (SR)
4th - Roberto Sifuntes, Fennville (SR)
285
1st - Tyden Ferris, Delton Kellogg (SR)
2nd - River Fox, Schoolcraft (JR)
3rd - Wyatt Bailey, Dowagiac (FR)
4th - Cole Allsup, Coloma (SO)