District 25-4 (Munising)

103
1st - Joe Derocha, Ishpeming Westwood (SO)
2nd - Bradley Hall, Rudyard (FR)
3rd - Aidan Fry, Onaway (FR)
4th - Jordan Cebulski, Charlevoix (FR)
112
1st - Nathan Brewer, Ishpeming Westwood (JR)
2nd - Larry Laponsie, Rudyard (SR)
3rd - Devin Ellison, Rudyard (FR)
4th - Christian Carello, Ishpeming (SO)
119
1st - Sam Sobeck, Rogers City (SR)
2nd - James Schroeder, Mantique (FR)
3rd - Wyatt Carlson, Ishpeming Westwood (SO)
4th - Marcus St. John, St. Ignace LaSalle (SR)
125
1st - Joey Galvez, Onaway (FR)
2nd - Austin Bielas, Rogers City (FR)
3rd - Alana Nuorala, Ishpeming Westwood (FR)
4th - Noah Gielecki, Newberry (FR)
130
1st - Teddy Peters, Onaway (SO)
2nd - Isaac Hein, Rogers City (FR)
3rd - Logan Dekeyser, St. Ignace LaSalle (SR)
4th - Tyler Lindholm, Ishpeming Westwood (SO)
135
1st - Matthew Grant, Onaway (SO)
2nd - Nathan Magnusson, Newberry (SR)
3rd - Mason Ray, Bark River Harris (SO)
4th - Elliott Lemire, Ishpeming Westwood (SO)
140
1st - Brendan Fenstermaker, Onaway (FR)
2nd - Nick Miles, Munising (SR)
3rd - Clayton Henry, Rogers City (FR)
4th - Tyler Racicot, Bark River Harris (FR)
145
1st - Jeremy Chernauckas, Charlevoix (SR)
2nd - Seth Enos, Onaway (FR)
3rd - Devin Moore, Munising (SO)
4th - Gregory Paquin, St. Ignace LaSalle (JR)
152
1st - Cameron Symonds, Newberry (SR)
2nd - Coty Ionetz, Onaway (JR)
3rd - Trevor Johnson, Munising (JR)
4th - Carter Guidebeck, Ishpeming Westwood (SO)
160
1st - Alex Henry, Newberry (SR)
2nd - Christian Cole, Munising (SR)
3rd - Trevor Matson, St. Ignace LaSalle (JR)
4th - Rocco Carlson, Ishpeming Westwood (SO)
171
1st - Alaric Martin, Ishpeming (SO)
2nd - Jackson Vidlund, Ishpeming Westwood (SO)
3rd - Caleb Brown, St. Ignace LaSalle (SO)
4th - Austin Cook, Rogers City (JR)
189
1st - Sam Gilles, Ishpeming Westwood (JR)
2nd - Darren Castello, Munising (SR)
3rd - Bailey Cadeau, Ishpeming (SR)
4th - Tyler Spencer, Rudyard (SR)
215
1st - Maximus Hinkle, Charlevoix (JR)
2nd - Devin Racicot, Bark River Harris (JR)
3rd - Nick Toth, Rogers City (SO)
4th - Andre Walsh, Ishpeming (JR)
285
1st - Daniel Johnson, Gwinn (SR)
2nd - Josh Bartle, Ishpeming Westwood (SR)
3rd - Reid Marshall, St. Ignace LaSalle (SO)
4th - Wyatt Massie, Bark River Harris (JR)

District 26-4 (Oscoda)

103
1st - Caleb Nolf, Pine River (SO)
2nd - Ethan Winegardner, Roscommon (FR)
3rd - Gage Tipton, Mancelona (FR)
4th - Darren Gostlin, Evart (FR)
112
1st - Zach Ouillette, Oscoda (FR)
2nd - Coleton Fredrickson, Mancelona (JR)
3rd - Kyle Corcoran, Mancelona (FR)
4th - Bye
119
1st- Brenden Spencer, Roscommon (SR)
2nd - David Johnson, Houghton Lake (JR)
3rd - Dylan Stephens, Pine River (SR)
4th - Jalen Whipple, Pine River (JR)
125
1st - Tyler Signor, Pine River (SR)
2nd - Jordan Koetje, Pine River (SO)
3rd - Reese Ransom, Evart (FR)
4th - Mason Hensley, Whittemore Prescott (JR)
130
1st - Jacob Roberts, Pine River (SR)
2nd - Kamsang Riddell, Traverse City St. Francis (SR)
3rd - Hunter Rosted, Forest Area (SR)
4th - Hank Keathley, Pine River (JR)
135
1st - Zachary Stockman, Lake City (SO)
2nd - Greyson Tyrell, Houghton Lake (SO)
3rd - Kolby Tyler, Roscommon (FR)
4th - Brandon Nieman, Whittemore Prescott (SR)
140
1st - Andrew Park, Pine River (SR)
2nd - Ethan Noreyko, Roscommon (SR)
3rd - Seth Sparks, Manton (SR)
4th - Tony Youngs, Lake City (JR)
145
1st - Brock Nelson, Pine River (SO)
2nd - Hunter Eurich, Mio (SR)
3rd - Jon Larkin, Lake City (SR)
4th - Andy Simaz, Traverse City St. Francis (SO)
152
1st - Anthony Johnson, Oscoda (SR)
2nd - Jacob Cassiday, Beaverton (SO)
3rd - Brandon Sherer, Beaverton (JR)
4th - Ryder Christensen, Manton (SR)
160
1st - Cameron Austin, Beaverton (JR)
2nd - Andy Dault, Oscoda (SO)
3rd - Dakota Gagnon, Whittemore Prescott (FR)
4th - Brian Ouillette, Oscoda (SR)
171
1st - Jack Owens, Beaverton (JR)
2nd - Ridge Schutte, Whittemore Prescott (JR)
3rd - Clay Myers, Frankfort (JR)
4th - Will Ciske, Mio (JR)
189
1st - Kyle Cassiday, Beaverton (JR)
2nd - Tim Rizor, Pine River (SO)
3rd - Seth DeMoines, Beaverton (SR)
4th - Skylar Miller, Lake City (JR)
215
1st - Eric Cassiday, Beaverton (SR)
2nd - Spencer Park, Manton (SR)
3rd - Thomas Miller, Lake City (SR)
4th - Max Thomas, Roscommon (JR)
285
1st - Charlie Prescott, Whittemore Prescott (SR)
2nd - Bryan McCurry, Pine River (JR)
3rd - Jake Renfer, Manton (JR)
4th - Austin Potter, Lake City (SO)
 

District 27-4 (Ravenna)

103
1st - Nolan Datema, Carson City (JR)
2nd - Alex Newton, St. Louis (SO)
3rd - Mason Dalrymple, Montabella (SO)
4th - Korbyn Ingram, Montbella (FR)
112
1st - Gunnar Eyer, Carson City (JR)
2nd - Connor Baird, Hesperia (JR)
3rd - Hunter Flanery, Hesperia (FR)
4th - Jordan Corey, Ravenna (JR)
119
1st - Jamison Ward, Carson City (SO)
2nd - Ethan Crawford, Montabella (JR)
3rd - Mack Baird, Hesperia (FR)
4th - Gavin Giles, St. Louis (SO)
125
1st - Jaron Johnson, Carson City (FR)
2nd - Josh Steffes, Montabella (FR)
3rd - Korbin Klaus, Hesperia (FR)
4th - Chad English, Ravenna (JR)
130
1st - Aiden Adkins, Carson City (SO)
2nd - Alex Huckstead, NorthPointe Christian (SO)
3rd - Carson Dalrymple, Montabella (SR)
4th - Kevin Spoelman, Ravenna (FR)
135
1st - Ryan Downs, St. Louis (JR)
2nd - Daryn Shepler, Carson City (JR)
3rd - Logan Pearson, Hesperia (SO)
4th - Matt Grotenhuis, Calvin Christian (SR)
140
1st - David Shattuck, Montabella (SO)
2nd - Brennan Hendrickson, Calvin Christian (SR)
3rd - Isaac Howd, St. Louis (JR)
4th - Anthony Thompson, Mason County Central (JR)
145
1st - Jayce Kuehnlein, St. Louis (SR)
2nd - Braxton Seida, Carson City (JR)
3rd - Trentyn Gleason, Hesperia (SR)
4th - Caleb Collins, Carson City (JR)
152
1st - Jake Davis, St. Louis (SR)
2nd - Gerrit Yates, Hesperia (SR)
3rd - Blake Overla, Mason County Central (SO)
4th - Bradley Combs, Breckenridge (FR)
160
1st - Zach Young, Hesperia (SR)
2nd - Devon Forner, Ravenna (SR)
3rd - Jeremiah Hasty, Hesperia (SR)
4th - Graysen Kloostra, Ravenna (JR)
171
1st - Matthew Hutson, Ravenna (SR)
2nd - Caden Woolworth, Montabella (JR)
3rd - Jaryk Pitsch, NorthPointe Christian (SR)
4th - Nash Akin, Carson City (SO)
189
1st - Daniel Smith, Carson City (JR)
2nd - Ernie Diaz, St. Louis (SR)
3rd - Dane Denhof, Ravenna (SR)
4th - Jimmy Cotter, NorthPointe Christian (SR)
215
1st - Brian Yeakey, Carson City (SO)
2nd - Roy Bolan, Hesperia (SR)
3rd - Luke Maxwell, St. Louis (FR)
4th - Logan Hurst, Breckenridge (JR)
285
1st - Alex Trim, Mason County Central (SR)
2nd - Seth Seida, Carson City (SR)
3rd - Lucas Olger, Montabella (SR)
4th - Alex Straub, Ravenna (JR)

District 28-4 (Bloomingdale)

103
1st - Carlos Garcia, Bloomingdale (SO)
2nd - Trever Pelton, Watervliet (SO)
3rd - Robert Paterson, Springport (FR)
4th - Jared Foerster, Hartford (FR)
112
1st - Jesse Brumm, Maple Valley (FR)
2nd - Daniel Villalobos, Bangor (SR)
3rd - Nick Collyer, Union City (SR)
4th - Trenton Graddy, Springport (JR)
119
1st - Gavin Caudill, Springport (FR)
2nd - Bradley Russell, Union City (SO)
3rd - Evan Siler, Bangor (SR)
4th - Alex Isbrecht, Watervliet (SO)
125
1st - Kris Tobin, Homer (SR)
2nd - Carson Young, Martin (FR)
3rd - Julian Reyes, Bloomingdale (SO)
4th - Rodrigo Barron, Tekonsha
130
1st - Everett Korn, Union City (SO)
2nd - Jonah Case, Athens (FR)
3rd - Gavin Hall, Martin (JR)
4th - Blaine Shedd, Tekonsha (SO)
135
1st - Hunter Bowersox, Athens (JR)
2nd - Brian Paquette, Bloomingdale (SR)
3rd - Thomas Potter, Springport (SO)
4th - Klayton Marshall, Watervliet (SR)
140
1st - Jordan Tutt, Martin (JR)
2nd - Rayden Roggow, Athens (SO)
3rd - Landon Webb, Homer (SR)
4th - Caleb Durian, Bloomingdale (JR)
145
1st - Payton Hunt, Martin (SR)
2nd - Hunter Underwood, Gobles (SO)
3rd - Devin Strong, Springport (JR)
4th - Chris Schuman, Lawrence (JR)
152
1st - Noah Teague, Springport (SR)
2nd - Jacob Roberts, Athens (JR)
3rd - Thaddeus Vernon, Bloomingdale (SR)
4th - Dylan Lynch, Watervliet (SR)
160
1st - Franklin Ulrich, Maple Valley (SR)
2nd - Anthony Wade, Watervliet (SR)
3rd - Barak Haring, Springport (FR)
4th - Jacob Robinson, Martin (JR)
171
1st - Zach Betz, Springport (SR)
2nd - Colton Johns, Union City (SR)
3rd - Cooper Simmons, Martin (JR)
4th - Bryce Bignal, Maple Valley (SR)
189
1st - Jeryn Martin, Homer (SR)
2nd - Jonathan Goodrich, Bellevue (SR)
3rd - Greg McPike, Gobles (SR)
4th - Noah Perez, Bloomingdale (JR)
215
1st - Matt Melcher, Watervliet (JR)
2nd - Aaron Ludwig, Springport  (JR)
3rd - Michael Minne, Martin (JR)
4th - Dennis Underwood, Gobles (SR)
285
1st - Luke Overweg, Springport (SR)
2nd - Brayton Burgett, Union City (JR)
3rd - Brayden Waldron, Athens (SR)
4th - Patrick Cribbins, Homer (SR)

District 29-4 (Sandusky)

103
1st - Andrew Krupp, New Lothrop (FR)
2nd - Clark Wehner, Bad Axe (FR)
3rd - Abigale Gonzalez, Mayville (FR)
4th - Shane Hoffman, Capac (FR)
112
1st - Zachary Goss, Vassar (SO)
2nd - Jordan Birmingham, Mayville (SR)
3rd - Andrew Webster, Marlette (SR)
4th - Jackson Knieper, New Lothrop (FR)
119
1st - Hunter Baker, Vassar (SR)
2nd - Tommy Malloy, New Lothrop (SR)
3rd - Logan Wolford, New Lothrop (SO)
4th - Drew Markel, Cass City (SO)
125
1st - Thomas Hetherington, Vassar (SR)
2nd - Logan Zell, New Lothrop (JR)
3rd - Logan Erskine, St. Charles (SO)
4th - Anthony Jackson, Marlette (JR)
130
1st - Tristan Swiderski, Cass City (SO)
2nd - Hunter Thorner, Capac (FR)
3rd - Hayden Larkin, Cass City (JR)
4th - Louis Treash, Brown City (JR)
135
1st - Ryan Wehner, Bad Axe (JR)
2nd - Billy Dow, Mayville (SR)
3rd - Will Taylor, New Lothrop (FR)
4th - Cody Hayden, Marlette (FR)
140
1st - Austin Wolford, New Lothrop (JR)
2nd - Max Kukulski, Vassar (SO)
3rd - Race Woloshen, Cass City (JR)
4th - Bobby Grant, Capac (FR)
145
1st - Cody Hartz, Sandusky (JR)
2nd - Ben McVey, Bad Axe (SR)
3rd - Cavalier Essenmacher, Ubly (SR)
4th - Micah Poletti, New Lothrop (JR)
152
1st - Zack Riley, New Lothrop (JR)
2nd - Jacob Martus, Brown City (SR)
3rd - Trent Birmingham, Mayville (SO)
4th - Jacob Horst, Sandusky (JR)
160
1st - Wyatt Dickson, Cass City (SR)
2nd- Hunter Sweatland, St. Charles (SR)
3rd - Eric Peters, Cass City (SR)
4th - Colton Huizar, Vassar (JR)
171
1st - Justin Carnahan, New Lothrop (SO)
2nd - Gabe Smith, Mayville (SR)
3rd - Shane Osentoski, Ubly (SO)
4th - Eric Martus, Brown City (JR)
189
1st - Allan Jamick, New Lothrop (JR)
2nd - Aaron Wine, Saginaw MLS (SR)
3rd - Danny Navarro, Capac (SR)
4th - Brendon Hare, St. Charles (SR)
215
1st - Anthony Filkins, Sandusky (JR)
2nd - Nick Perry, Cass City (SR)
3rd - Logan LaBean, Mayville (JR)
4th - Garrett Birchmeier, New Lothrop (JR)
285
1st - Jackson Schenk, Mayville (SR)
2nd - Cameron Dusenberry, New Lothrop (SR)
3rd - Mason Borlaug, Saginaw MLS (JR)
4th - Christopher Collins, Bad Axe (SR)

District 30-4 (Clinton)

103
1st - AJ Baxter, Clinton (FR)
2nd - Drew Gebhardt, Manchester (FR)
3rd - Kellen Dixon, Flint Hamady (SO)
4th - Brandon Thacker, Lutheran Westland (SO)
112
1st - Reese Fry, Manchester (SR)
2nd - Christian Zimmerman, Lutheran Westland (SR)
3rd - Devin Marshall, Dansville (FR)
4th - Jacob Christy, Memphis (SO)
119
1st - Khalil Moten, Flint Beecher (JR)
2nd - Jacob Shelby, Manchester (SO)
3rd - Christian Minard, Clinton (JR)
4th - Chase Leenknegt, Memphis (FR)
125
1st - Noah Comar, Clinton (JR)
2nd - Jake Brand, Burton Bentley (SR)
3rd - Spencer Konz, Clinton (FR)
4th - Christian Downer, Burton Bendle (SR)
130
1st - Anthony Mack, Dansville (SR)
2nd - Robert Rogers, Burton Bentley (SR)
3rd - Grant Tungate, Manchester (JR)
4th - Anthony Stockdale, Clinton (SR)
135
1st - Blake Belaire, Manchester (SR)
2nd - Tyler Boshears, New Haven (SR)
3rd - Josh Bunn, Manchester (JR)
4th - David Hagen, Lutheran Northwest (SR)
140
1st - Riley Jeffrey, Clinton (JR)
2nd - Jacob Kurgin, Manchester (SO)
3rd - Josh Dotson, New Haven (JR)
4th - Josh Erdman, Memphis (FR)
145
1st - Jeffrey Konz, Clinton (JR)
2nd - Tyler Dusty, New Haven (SR)
3rd - Max Wagner, Manchester (JR)
4th - Amarion Gibson, Flint Hamady (FR)
152
1st - Seth Lambart, Lutheran Westland (SR)
2nd - Derek Guenther, Manchester (SO)
3rd - Garrett Phillips, Clinton (JR)
4th - Wesley Walsh, Memphis (SO)
160
1st - Brayden Randolph, Clinton (FR)
2nd - Colin McCaffrey, Manchester (SO)
3rd - Zach Tiedt, New Haven (SR)
4th - Daniel Gant, Flint Hamady (SO)
171
1st - Eathan Hicks, Clinton (SR)
2nd - Cecil Rafferty, Clinton (JR)
3rd - Ethen Stiffler, Webberville (JR)
4th - Nick Phillips, Manchester (SO)
189
1st - Trent Sexton, Clinton (SR)
2nd - Kaden Rubio, Lutheran Northwest (SR)
3rd - Zach Murphy, Burton Bendle (SR)
4th - Travis Withrow, Manchester (JR)
215
1st - Charlie Depp, Manchester (SR)
2nd - Randy Rudich, New Haven (SR)
3rd - Everett Little, Flint Hamady (SO)
4th - Orin Saunders, Memphis (SR)
285
1st - Don Stump, Clinton (SR)
2nd - Victor Shaw, Burton Bentley (SR)
3rd - Simon Lato, Manchester (SO)
4th - Joshua Fultz, Lutheran Northwest (JR

District 31-4 (Hudson)

103
1st - Caden Natale, Hudson (FR)
2nd - Dallas Pibbles, Hudson (SO)
3rd - Cristopher Britton, Vandercook Lake (FR)
4th - Trace Stevens, Erie Mason (FR)
112
1st - Conner Fitzpatrick, Jackson Lumen Christi (FR)
2nd - Chase Horvath, Grass Lake (SO)
3rd - Jannya Boorman, Addison (SO)
4th - Alexander Bastien, Pittsford (SO)
119
1st - Randy Frailey, Hanover Horton (FR)
2nd - Brendan Ford, Addison (FR)
3rd - CJ Berro, Hudson (FR)
4th - Drake Frederick, Jackson Lumen Christi (JR)
125
1st - Scotty Torres, Hudson (SR)
2nd - Nathan Rodlund, Addison (FR)
3rd - Christopher Sorrow, Hanover Horton (FR)
4th - Dylan Smith, Hudson (FR)
130
1st - Jordan Hamdan, Hudson (JR)
2nd - Tyler Curtis, Hudson (SR)
3rd - Gage Stoddard, Sand Creek (FR)
4th - Rider Hall, Hanover Horton (FR)
135
1st - Drew Savicki, Jackson Lumen Christi (SR)
2nd - Dakota Knieper, Addison (SR)
3rd - Bryce Wise, Hanover Horton (FR)
4th - Kameron Betzer, Hudson (JR)
140
1st - Carson Price, Hudson (JR)
2nd - Luke Lavanaway, Erie Mason (JR)
3rd - Jeremy Bradley, Jackson Lumen Christi (SR)
4th - Bobby Scout, Addison (JR)
145
1st - Troy Reissig, Erie Mason (SR)
2nd - Jorge Sereno, Hudson (JR)
3rd - Mitchell Moore, Sand Creek (SO)
4th - Patrick Lucas, Jackson Lumen Christi (JR)
152
1st - Carson Scroggie, Sand Creek (JR)
2nd - John Betz, Hudson (JR)
3rd - Ryan Lakatos, Sand Creek (JR)
4th - Isaac Slate, East Jackson (JR)
160
1st - Hunter Dart, Addison (SR)
2nd - Camden Miller, Morenci (SR)
3rd - Ben Cooper, Jackson Lumen Christi (JR)
4th - Alec Gonzalez, Hanover Horton (SR)
171
1st - Donovan Underwood, Addison (SR)
2nd - Shawn Barratt, Concord (SR)
3rd - Trenton Holden, Grass Lake (FR)
4th - Trent Hocter, Hanover Horton (FR)
189
1st - Garrett Bernath, Addison (SR)
2nd - Brett Lockridge, Grass Lake (SR)
3rd - Nolan Pickles, Sand Creek (SR)
4th - Spencer Blanco, Hudson (JR)
215
1st - Brandon Walker, East Jackson (SR)
2nd - Brendan Pickles, Sand Creek (SO)
3rd - Kyle Moll, Hudson (SO)
4th - Wallace Gilbert, Jackson Lumen Christi (FR)
285
1st - Tony Greenman, Sand Creek (SR)
2nd - Isiah Krizek, Hudson (JR)
3rd - Luke Yackee, Addison (SR)
4th - Kevin Osborne, East Jackson (SR)

District 32-4 (Lawton)

103
1st - Ben Modert, Bronson (SO)
2nd - Austin Raymond, White Pigeon (JR)
3rd - Kyle Drewer, Mendon (FR)
4th - Dalton Green, Reading (SO)
112
1st - Bruno Martinez, White Pigeon (SR)
2nd - Ryan Bower, Colon (SO)
3rd - Nathaniel Tysman, Kalamazoo Lakeside (FR)
4th - Kyle Bowdish, Camden Frontier (FR)
119
1st - Nik Andaverde, Mendon (SR)
2nd - Dylan Amm, Lawton (JR)
3rd - Romeo Lopez, Decatur (SO)
4th - Brendan Withington, Bronson
125
1st - Ash Stokes, Marcellus (SR)
2nd - Nick Balwin, Lawton (JR)
3rd - Landyn VanWyk, Lawton (SO)
4th - Andrew Forker, Three Oaks River Valley (FR)
130
1st - Kody Drewer, Mendon (JR)
2nd - Evan Atherton, White Pigeon (JR)
3rd - Caiden Carver, Colon (FR)
4th - Jacob Kilpatrick, Lawton (SO)
135
1st - Skyler Crespo, Mendon (SO)
2nd - Kyle Black, White Pigeon (JR)
3rd - Wyatt Diekman, Mendon (SO)
4th - Trenten Hoffman, New Buffalo (SR)
140
1st - Nate Weber, White Pigeon (SR)
2nd - Eric Vergauwen, Mendon (SO)
3rd - Isaac Tappenden, Bronson
4th - Andrew O'Donnell, Lawton (SO)
145
1st - Kaden Frye, Mendon (SR)
2nd - Lance Northrop, Lawton (SR)
3rd - Zach Wilkins, Cassopolis (JR)
4th - Carter McKibbin, Reading (SR)
152
1st - Ethan LoPresto, Reading (JR)
2nd - Dylan Green, Cassopolis (JR)
3rd - Creo Smith, Bronson
4th - Roy Wholers, Bronson (FR)
160
1st - Zack Menck, Lawton (SR)
2nd - Jared Checkley, Decatur (SO)
3rd - Cole Houtz, Bronson
4th - Ruger Ranney, Bronson
171
1st - Wyatt Cool, Mendon (SR)
2nd - Mark Butz, Marcellus (SR)
3rd - Justin Blankenship, Bronson
4th - Curtis Turner, Kalamazoo Lakeside (JR)
189
1st - Mikki Feister, Mendon (SR)
2nd - Elijah Strine, Reading (SO)
3rd - Alex Arias, Bronson
4th - Brandon Crawford, Colon (FR)
215
1st - Chase Gibson, Bronson (SR)
2nd - Emmett Bingaman, Mendon (SO)
3rd - Dominic Solis, White Pigeon (JR)
4th - Josue Pena, Decatur (JR)
285
1st - Kobie Debruyne, White Pigeon (SO)
2nd - Josh Kaminski, New Buffalo (JR)
3rd - Chris Miller, Lawton (SR)
4th - Geo Flores, Three Oaks River Valley (SR)