District 1-1 (Bay City Western)

103
1st - Aden Williams (Davison) FR
2nd - Terek Engelter (Grand Blanc) FR
3rd - Connor Schelb (Midland) SO
4th - William Miller (Grand Blanc) SO
112
1st - Owen Payne (Davison) FR
2nd - Charles McClusky (Grand Blanc) FR
3rd - Jacob Coffey (Bay City Western) FR
4th - Alex Noey (Midland) SO
119
1st - Andrew Chambal (Davison) JR
2nd - Steven Garty (Davison) SR
3rd - Gage Houghtaling (Lapeer) SR
4th - Marley Munoz (Port Huron Northern) SR
125
1st - Jaron Wilson (Davison) JR
2nd - Connor Humphrey (Grand Blanc) JR
3rd - Brennen Herr (Flushing) SR
4th - Elliott Cleaver (Port Huron Northern) SO
130
1st - Raymond Cole (Davison) SR
2nd - Caleb Roumayeh (Grand Blanc) SO
3rd - Jackson Turnbow (Grand Blanc) JR
4th - Hunter Carey-Spears (Midland) SR
135
1st - Brody Kemper (Grand Blanc) JR
2nd - Luke Maurer (Flushing) SO
3rd - Devin Miller (Grand Blanc) SR
4th - Daniel Revord (Midland) SO
140
1st - Joe Carpenter (Swartz Creek) SR
2nd - James Johnston (Davison) SO
3rd - Griffin Redmond (Grand Blanc) SR
4th - Julian Maldonado (Midland Dow) SR
145
1st - Vic Schoenherr (Bay City Western) SR
2nd - Landon Kish (Davison) SO
3rd - Amier Hatcher (Grand Blanc) JR
4th - Kaleb Studebaker (Midland Dow) JR
152
1st - Brian Case (Davison) SR
2nd - Eugene Durbin (Grand Blanc) SR
3rd - Aidan Wardell (Midland Dow) FR
4th - Jacob Durbin (Carman Ainsworth) FR
160
1st - Alex Facundo (Davison) SO
2nd - Brennan Doyle (Midland Dow) SR
3rd - Kaleb Kemper (Grand Blanc) SR
4th - Brennon Larion (Swartz Creek) SO
171
1st - Jay Nivison (Davison) JR
2nd - Sam Martin (Midland Dow) SR
3rd - Seth Dominguez (Grand Blanc) SR
4th - Nicholas Young (Lapeer) SO
189
1st - Cal Stefanko (Davison) SR
2nd - Sam Hine (Midland) SR
3rd - Trevor McGowan (Davison) SR
4th - Cody Borntrager (Port Huron) SR
215
1st - Jeremy Parker (Flushing) SR
2nd - Jimmy Colley (Davison) FR
3rd - Mason Schumacher (Bay City Central) SR
4th - D'Angelo Williams (Flint Southwestern) JR
285
1st - Ben Harris (Bay City Western) SO
2nd - Trevon Bennett (Carman Ainsworth) JR
3rd - Aidan Belgiorno (Midland Dow) JR
4th - Nathan Brockway (Port Huron Northern) JR

District 2-1 (Clarkston)

103
1st - Kavan Troy (Rochester) SO
2nd - Reese Willing (Utica Eisenhower) FR
3rd - Rylan Watson (Romeo) FR
4th - Kade Rushlow (Oxford) FR
112
1st - Andrew Hampton (Stoney Creek) SO
2nd - Caleb Youngblood (Romeo) FR
3rd - Darren McLeod (Oxford) FR
4th - Luke Gittens (Stoney Creek) SO
119
1st - Jack Thompson (Oxford) SO
2nd - Ashton Anderson (Clarkston) SO
3rd - Matthew Curtis (Oxford) SR
4th - Hayden Willing (Utica Eisenhower) JR
125
1st - Mark Brado (Waterford Kettering) SR
2nd - Cole Wiegers (Clarkston) SR
3rd - Noah Tgiros (Utica Ford) FR
4th - Teshawn Johnson (Waterford Kettering) FR
130
1st - TJ Daugherty (Waterford Kettering) SR
2nd - Dominic Todaro (Romeo) SR
3rd - Mac Hanselman (Clarkston) SR
4th - Liam Hillary (Oxford) SR
135
1st - Conor Donahue (Clarkston) SR
2nd - Grady Castle (Clarkston) SO
3rd - Gary Nilson (Utica Ford) SO
4th - Nathan Call (Oxford) JR
140
1st - Zach Wells (Utica Ford) SR
2nd - Ethan Polick (Clarkston) SR
3rd - Jake Johnson (Waterford Kettering) SR
4th - Jack Dunn (Rochester Adams) SR
145
1st - Jake Billette (Clarkston) SR
2nd - Joe Vackaro (Oxford) SR
3rd - Anthony Vellucci (Lake Orion) SO
4th - Junior Martin (Waterford Kettering) JR
152
1st - Jaden Fisher (Lake Orion) SR
2nd - Ethan Tgiros (Utica Ford) SR
3rd - Trent Myre (Oxford) SR
4th - Allen Martin (Waterford Kettering) SR
160
1st - Devin Trevino (Clarkston) SR
2nd - Nic Elliott (Utica Ford) SR
3rd - Noah Bright (Utica Ford) SO
4th - Faid Abrahim (Sterling Hts. Stevenson) SR
171
1st - Dylan Wellbaum (Lake Orion) SR
2nd - Zenon Stepien (Troy) SR
3rd - Joe Jaynes (Utica Eisenhower) SR
4th - Joseph Dreon (Rochester Adams) JR
189
1st - Alexander Weick (Rochester) SR
2nd - Melvin Eckles (Oxford) SO
3rd - Zef Djurasevic (Romeo) SR
4th - Kyler O'Grady (Rochester Adams) SR
215
1st - Austin Schlicht (Oxford) SR
2nd - Jacob Jones (Clarkston) JR
3rd - Austin Jordan (Stoney Creek) SO
4th - Timothy Anderson (Rochester Adams) JR
285
1st - Hunter Chambers (Lake Orion) SR
2nd - Magd Boutany (Rochester) JR
3rd - Mason Slocum (Lake Orion) JR
4th - Jonathon LaFave (Romeo) JR

District 3-1 (Grand Haven)

103
1st - Riley Rhone (Grand Haven) JR
2nd - Bryson Aulbach (Rockford) FR
3rd - Jaron Muratore (Grandville) FR
4th - Matthew Hakken (West Ottawa) SO
112
1st - Cade Graham (Caledonia) SO
2nd - Hefzur Rahman (Grand Haven) SO
3rd - Jacob Gregg (Jenison) FR
4th - Emilio Castenada (West Ottawa) FR
119
1st - Jesse Veldhouse (Grandville) SR
2nd - Dash Herrema (Grandville) SO
3rd - Caden Jacobs (Forest Hills Central) SO
4th - Owen Norman (Caledonia) SO
125
1st - Cody Miller (Grand Havne) SR
2nd - Hunter Nykamp (Hudsonville) SO
3rd - Pervez Naemzada (GR Union) SR
4th - Ashton Halland (Rockford) JR
130
1st - Trenton Wachter (Rockford) SO
2nd - T'Darrius Trice (Jension) SR
3rd - Sam Scott (Grandville) JR
4th - Damien Ballan (Traverse City West) JR
135
1st - Cameron Ensign (Hudsonville) SR
2nd - Evan Kaser (Rockford) JR
3rd - Jack Tadych (Rockford) SR
4th - Anthony Taylor (Grandville) FR
140
1st - Connor White (Rockford) SR
2nd - Hunter Derry (Traverse City West) SR
3rd - William Heffron (East Kentwood) SR
4th - Anthonie Taylor (Grandville) JR
145
1st - Jack Richardson (Rockford) SR
2nd - Jack Samuels (Hudsonville) SR
3rd - Jager Grifhorst (Grandville) JR
4th - Austin Bills (Traverse City Central) SO
152
1st - Josh Kenny (Grandville) JR
2nd - James Samuels (Hudsonville) SR
3rd - Trevor Rademaker (Grand Haven) JR
4th - Moses Bosscher (Rockford) SO
160
1st - Noah Anderson (Rockford) SR
2nd - Julian Jimenez (West Ottawa) SR
3rd - Chase Mol (Hudsonville) SR
4th - Jacob Hickey (Traverse City West) SR
171
1st - Jake Paganelli (Grandville) SR
2nd - Cole Gleason (Rockford) SO
3rd - Chadd Larson (Jenison) JR
4th - Zack Schumaker (Caledonia) JR
189
1st - Tyler Waterstrat (Rockford) SR
2nd - Bryce Briggs (Caledonia) JR
3rd - Jacob Slabaugh (Rockford) SR
4th - Ryan Stanton (Caledonia) SO
215
1st - Kyle Scott (Hudsonville) SR
2nd - Joshua Hill (Mona Shores) SR
3rd - Zac Masiewicz (Traverse City West) SR
4th - Taylor Green (Rockford) SR
285
1st - Alex Overla (Caledonia) SR
2nd - Noah Connon (Alpena) SR
3rd - Aaron Haney (Jenison) SR
4th - Jordan Kaat (Grandville) FR

District 4-1 (Jackson)

103
1st - Zach Phifer (Howell) SO
2nd - Aiden Smith (Brighton) FR
3rd - Gabe Livingston (Battle Creek Lakeview) JR
4th - Zac Platte (Holt) SO
112
1st - Armando Callejas (Battle Creek Lakeview) SR
2nd - Jose Santiago (Holt) SR
3rd - Shingirai Muparuri (Okemos) SR
4th - Evan Sheeders (Battle Creek Lakeview) SO
119
1st - Sam Freeman (Brighton) JR
2nd - Mason Shrader (Brighton) SO
3rd - Bryce Sheeders (Battle Creek Lakeview) SO
4th - Alex Russell (Holt) FR
125
1st - Eddie Homrock (Brighton) JR
2nd - Dylan Phelps (Holt) JR
3rd - Max Honiss (South Lyon) SO
4th - Husnain Khan (Okemos) JR
130
1st - Tommy Lear (Grand Ledge) JR
2nd - Joe Barton (Howell) SR
3rd - John Michael (Okemos) SR
4th - Jeffrey DeYoung (Kalamazoo Central) SR
135
1st - Zach Johnson (Brighton) SO
2nd - Jared Riggins (Jackson) SR
3rd - Aiden Brown (Brighton) JR
4th - Jake White (Battle Creek Lakeview) JR
140
1st - Rhett Newton (Brighton) SR
2nd - Sam Henley (Kalamazoo Central) SR
3rd - Christian Lenon (Holt) JR
4th - Devin Pfau (Grand Ledge) SO
145
1st - Ryan Granger (Holt) JR
2nd - Mitchell Derhammer (Portage Northern) SR
3rd - Josef Quispe (Battle Creek Lakeview) JR
4th - Logan Stuckhardt (Portage Central) JR
152
1st - Victor Grabowski (Brighton) SR
2nd - Harley Berne (Brighton) JR
3rd - Josh Wright (Battle Creek Lakeview) SR
4th - Wyatt Wartinzer (Okemos) SR
160
1st - Colby Deberry (Holt) SR
2nd - Dane Donabedian (Brighton) JR
3rd - Leo Gallasso (Kalamazoo Central) SO
4th - Nick Saumier (Battle Creek Lakeview) JR
171
1st - River Shettler (Brighton) SR
2nd - Bryce Hoff (Portage Central) JR
3rd - Garrett Kroczaleski (Grand Ledge) SR
4th - Vincent Savaya (Walled Lake Western) SR
189
1st - Greyson Stevens (Brighton) JR
2nd - Joshua Boggan (Kalamazoo Central) FR
3rd - Jonah Schrock (Howell) JR
4th - Logan Kozarian (Howell) SR
215
1st - Luke Stanton (Brighton) JR
2nd - Jared Arnouts (Grand Ledge) SR
3rd - Benoit Richards (Jackson) JR
4th - Peyton Bruce (Holt) JR
285
1st - Brady Riggs (Grand Ledge) SR
2nd - Jayson Roy (Jackson) SO
3rd - Colby Ford (Brighton) SR
4th - Miklo Silva (Lansing Everett) SO

District 5-1 (Westland John Glenn)

103
1st - Josh Mars (Westland John Glenn) FR
2nd - Alex Biundo (Wyandotte Roosevelt) FR
3rd - Adrian Rosas (Southgate Anderson) FR
4th - Marcello Luna (Woodhaven) FR
112
1st - Zein Bazzi (Dearborn Hts. Crestwood) SO
2nd - Christian Gerber (Livonia Franklin) JR
3rd - Jamal Chakkour (Dearborn Hts. Crestwood) JR
4th - Ty Cowen (Westland John Glenn) SO
119
1st - Alec Balogh (Southgate Anderson) SR
2nd - Jager Kwiatkowski (Livonia Franklin) SO
3rd - Grant Burton (Temperance Bedford) SO
4th - Anthony Payne (Monroe) JR
125
1st - Caleb Meekins (Westland John Glenn) SR
2nd - Aseel Almudhala (Dearborn Fordson) SR
3rd - Nathan Jerore (Wyandotte Roosevelt) FR
4th - Cade Sutterfield (Temperance Bedford) SR
130
1st - Rollie Denker (Temperance Bedford) FR
2nd - Ryan Caciedo (Southgate Anderson) JR
3rd - Nick Biundo (Wyandotte Roosevelt) JR
4th - Garrett Englehart (Livonia Churchill) SO
135
1st - Kyle Borthwell (Westland John Glenn) SR
2nd - Randy Boisselle (Temperance Bedford) FR
3rd - Joseph Marano (Dearborn Edsel Ford) FR
4th - Nicholas Pyle (Woodhaven) SR
140
1st - Mason Grasso (Woodhaven) JR
2nd - Shawn Brown (Westland John Glenn) JR
3rd - Christian Neff (Lincoln Park) SR
4th - Kyle Cox (Wyandotte Roosevelt) JR
145
1st - Brenten Polk (Westland John Glenn) SR
2nd - Mikale Mitchell (Woodhaven) SR
3rd - Gavin Rorke (Woodhaven) SR
4th - Dominic Duprie (Wyandotte Roosevelt) JR
152
1st - Ty Wyka (Dearborn Edsel Ford) JR
2nd - Eric Viera (Lincoln Park) JR
3rd - Josh Watters (Woodhaven) JR
4th - Mike Hakim (Dearborn Hts. Crestwood) JR
160
1st - Kyle Emery (Woodhaven) SR
2nd - Graden Bowen (Westland John Glenn) SR
3rd - Michael Bragiel (Livonia Churchill) JR
4th - Moe Hakim (Dearborn Hts. Crestwood) FR
171
1st - Colin Jagielski (Temperance Bedford) JR
2nd - Erick Reaves (Livonia Franklin) JR
3rd - Justin Morrison (Westland John Glenn) JR
4th - Jalen Adams (Wayne Memorial) SR
189
1st - Dean Elder (Dearborn) SR
2nd - Ian Norscia (Southgate Anderson) SO
3rd - Ivan Hernandez (Lincoln Park) JR
4th - Cage Dye (Temperance Bedford) JR
215
1st - Blake Wingate (Temperance Bedford) SR
2nd - Hayden Rhoades (Westland John Glenn) JR
3rd - Markus Sturgill (Woodhaven) SR
4th - Matt Wilson (Livonia Churchill) JR
285
1st - Mahdi Hazime (Dearborn Fordson) SR
2nd - Jake Swirple (Livonia Franklin) SR
3rd - Dorian Wesley (Woodhaven) SR
4th - Nick West (Lincoln Park) SO

District 6-1 (Novi)

103
1st - Anthony Walker (Detroit CC) FR
2nd - Brandon Liu (Northville) JR
3rd - Brent Marvin (Saline) SO
4th - Jack Gattoni (Northville) FR
112
1st - Caleb White (Detroit CC) JR
2nd - Justice Shafer (Belleville) SO
3rd - Ruggi Soto-Ricci (Ann Arbor Skyline) JR
4th - Brett Thornell (Saline) FR
119
1st - DaQuan Baker (Salem) SR
2nd - Ryan Farris (Novi) SR
3rd - Gabe DiCola (Canton) JR
4th - Nathan Antolin (Belleville) FR
125
1st - Collin Schultz (Salem) SR
2nd - Dillon Vanderpool (Canton) JR
3rd - Luke Evanoff (Plymouth) SO
4th - Ibrahim Abdur-Rauf (Northville) SR
130
1st - Camden Trupp (Detroit CC) SO
2nd - Kolton Malinczak (Saline) JR
3rd - Max Hirvela (Salem) SR
4th - Anthony Williams (North Farmington) SR
135
1st - Josh Edmond (Detroit CC) JR
2nd - Luke Hoyt (Saline) JR
3rd - Nolan Roth (North Farmington) FR
4th - William Herbert (Ann Arbor Pioneer) JR
140
1st - Derek Gilcher (Detroit CC) JR
2nd - Marc Shaeffer (Detroit CC) JR
3rd - Nick Gattoni (Northville) JR
4th - Scott Hampton (North Farmington) SR
145
1st - Kevon Davenport (Detroit CC) SR
2nd - Logan Sanom (Detroit CC) JR
3rd - Elliott Hill (Saline) SR
4th - Ryan Heur (Novi) SR
152
1st - Cameron Amine (Detroit CC) SR
2nd - Joe Urso (Detroit CC) SR
3rd - Sammy Abdellatif (Ypsilanti) FR
4th - Harrison Hill (Saline) SR
160
1st - Manny Rojas (Detroit CC) FR
2nd - Blake Williams (Belleville) SO
3rd - Alvin Freeman (Novi) SR
4th - Jalen Aldridge (Ypsilanti) SR
171
1st - JaQuan Baker (Salem) SR
2nd - Cade Gilless (Saline) JR
3rd - Chris Little (Canton) SR
4th - Drew Heur (Novi) JR
189
1st - Easton Turner (Detroit CC) SR
2nd - Grant Griswold (Ann Arbor Huron) SR
3rd - Andrew Atallah (Plymouth) SR
4th - Inuyasha Streeter (Ypsilanti) FR
215
1st - Brendin Yatooma (Detroit CC) JR
2nd - Zachary Sabin (Saline) JR
3rd - Mahdy Abdellatif (Ypsilanti) SR
4th - Justin Prone (Salem) SO
285
1st - Jaden Rice (Belleville) SR
2nd - Steven Kolcheff (Detroit CC) JR
3rd - Brennan McNeal (Salem) SR
4th - Michael Dragoo (Novi) SO

District 7-1 (Birmingham Groves)

103
1st - Patrick Wlodyga (Hartland) FR
2nd - Isaac Fielder (Milford) FR
3rd - Cole Rodriguez (Bloomfield Hills) FR
4th - Isaac Belanger (Walled Lake Central) FR
112
1st - Austin Bashi (West Bloomfield) SR
2nd - Kareem Al-Hariri (West Bloomfield) SO
3rd - Nick Huntsman (Hartland) SO
4th - Aiden Calma (Lakeland) SO
119
1st - Wyatt Nault (Hartland) JR
2nd - Ethan Kinch (Hartland) FR
3rd - Jeremy Sarter (West Bloomfield) JR
4th - Ben Perry (Bloomfield Hills) JR
125
1st - Keegan Merenuk (Hartland) SO
2nd - Jack Greenstein (Walled Lake Northern) SR
3rd - Tyler Jones (Milford) JR
4th - Jordan Jones (Bloomfield Hills) FR
130
1st - Kyle Kantola (Hartland) SR
2nd - Luke Borman (Berkley) JR
3rd - Stephen Stapleton (UD Jesuit) SR
4th - Kamron Ford (Birmingham Groves) SR
135
1st - Corey Cavanaugh (Hartland) SR
2nd - Bryce Cheney (Hartland) SO
3rd - Miles Mentag (Birmingham Seaholm) SO
4th - Josh Schroader (Milford) JR
140
1st - Justin VanVaerenbergh (Walled Lake Central) SO
2nd - Jackson Vance (Birmingham Seaholm) SO
3rd - Dejon James (Southfield) SR
4th - Lucas Abiadal (Bloomfield Hills) SO
145
1st - Damon Dunbar (Birmingham Groves) JR
2nd - Billy Morris (Walled Lake Northern) SO
3rd - Devon Pietila (Hartland) SR
4th - Trevor Broyles (Birmingham Seaholm) SR
152
1st - Avery Dickerson (Hartland) FR
2nd - Elijah Kidder (Royal Oak) SR
3rd - Sam Grasl (Birmingham Groves) JR
4th - Lukeman Kohler (Bloomfield Hills) JR
160
1st - Tanner Culver (Hartland) SR
2nd - Reece Potter (Hartland) SR
3rd - Earle Weaver (Royal Oak) JR
4th - Jonas Padilla (UD Jesuit) SR
171
1st - Chase Mentag (Birmingham Seaholm) SR
2nd - Devon Isaac (West Bloomfield) JR
3rd - David Thickston (Lakeland) SR
4th - Liam Mazure (Lakeland) SR
189
1st - Greg Zavalnitsky (Walled Lake Central) SR
2nd - Paul Corder (Hartland) SO
3rd - Kameron Carter (Milford) SR
4th - Jalen Spratt (Berkley) FR
215
1st - Nathan Drewek (UD Jesuit) SR
2nd - Jon Hartman (Hartland) SR
3rd - John Koffel (Walled Lake Northern) SR
4th - Ryan Veres (Lakeland) SR
285
1st - Joe Dreisbach (Walled Lake Northern) JR
2nd - Josh Wilson (Bloomfield Hills) SO
3rd - Daniel Jordan (Brother Rice) SR
4th - Tyriq Heard (Birmingham Groves) SR

District 8-1 (Macomb Dakota)

103
1st - Drew Kolodge (Anchor Bay) JR
2nd - Colin Gaddey (Warren Mott) SO
3rd - Gage Schadewald (Anchor Bay) JR
4th - Cade Dunn (L'Anse Creuse) FR
112
1st - Brendan Ferretti (Macomb Dakota) SO
2nd - Cole Dunn (L'Anse Creuse) SO
3rd - Tyler Saferian (Anchor Bay) JR
4th - Matthew Hickey (Warren Mott) SR
119
1st - Nick Alayan (Macomb Dakota) SR
2nd - Jack O'Donnell (Warren DeLaSalle) SR
3rd - Andrew Dufresne (Warren Mott) FR
4th - Kynan Savoie (Fraser) FR
125
1st - Justin Tiburcio (Macomb Dakota) SR
2nd - Al Biland (Anchor Bay) SR
3rd - Michael Hazelton (L'Anse Creuse) SR
4th - Bradley Weiand (Macomb Dakota) JR
130
1st - Andrew Barrett (Macomb Dakota) SR
2nd - Ryan Charles (Roseville) JR
3rd - Jacob Lagocki (L'Anse Creuse) SR
4th - Nate Smith (Macomb Dakota) JR
135
1st - Matthew Mallory (Fraser) SO
2nd - Michael Rademaker (L'Anse Creuse) SR
3rd - Carson Boni (Chippewa Valley) SR
4th - Dylan Rose (L'Anse Creuse) SR
140
1st - Brandon Alkazir (Macomb Dakota) SR
2nd - Justin Varcally (Anchor Bay) SO
3rd - Joey Papas (Macomb Dakota) JR
4th - Nick Volpe (Grosse Pointe North) SR
145
1st - Kenny Snyder (Chippewa Valley) SO
2nd - DeMarko Richardson (Roseville) SO
3rd - Griffyn Woodson (L'Anse Creuse North) SR
4th - David McFadden (Macomb Dakota) SO
152
1st - Brett Stanley (Warren DeLaSalle) SO
2nd - Nino Tranchida (Anchor Bay) JR
3rd - Raymond Hamilton (Grosse Pointe North) SR
4th - Samuel Shaw (L'Anse Creuse) SR
160
1st - Carson Wiley (Warren Cousino) SR
2nd - Eli Andary (Macomb Dakota) SR
3rd - Vaughn Petty (Chippewa Valley) JR
4th - Joshua Walters (L'Anse Creuse) SO
171
1st - Dustin Solomon (Macomb Dakota) SR
2nd - Latrell Kindle (Chippewa Valley) SR
3rd - Wyatt Peltier (L'Anse Creuse) SR
4th - Stephen Rusanchin (Warren Mott) SR
189
1st - Nolan Mandel (Warren Mott) SR
2nd - Kenneth Ryder (Warren DeLaSalle) SO
3rd - CJ Quinn (Anchor Bay) SR
4th - Ricky Odum (Chippewa Valley) JR
215
1st - Robert Brandon (Roseville) JR
2nd - Miles Dearing (Grosse Pointe South) SR
3rd - Michael Young (Warren DeLaSalle) JR
4th - Austin Pruitt (Warren Mott) SR
285
1st - Chris Berry (Warren Mott) JR
2nd - Isiah Daniels (Warren Mott) SO
3rd - Eddie Newer (L'Anse Creuse North) JR
4th - Carson Roodbeen (Macomb Dakota) SR