District 9-2 (Gaylord)

103
1st - Jacob Brya (St. Johns) FR
2nd - Trenton Idalski (Clio) FR
3rd - Dakota Forgash (Bay City John Glenn) FR
4th - Gabe Thompson (Gaylord) FR
112
1st - Sean Spidle (Flint Powers) JR
2nd - Jason Judd (Flint Kearsley) SO
3rd - Bennett Sides (Gaylord) FR
4th - Collin Arnt (Escanaba) SO
119
1st - Darren Wilson (Mt. Pleasant) SR
2nd - Joe Lagrou (Marquette) JR
3rd - Will Sides (Gaylord) JR
4th - Cody Wood (St. Johns) SR
125
1st - Chayse LaJoie (Gaylord) JR
2nd - La'Ron Ruffin (Flint Kearsley) JR
3rd - Brendon Smith (St. Johns) SR
4th - Brodey Bevins (Escanaba) SO
130
1st - Kaleob Whitford (St. Johns) SR
2nd - John Sosa (Gaylord) JR
3rd - Griffin Moore (Marquette) JR
4th - Tyler Lawson (Escanaba) SO
135
1st - Rico Brown (Gaylord) JR
2nd - Nathan Heyrman (Sault Ste Marie) SO
3rd - Hunter Larson (Escanaba) JR
4th - Rippin Vining (Petoskey) FR
140
1st - Nicholas Brown (Mt. Pleasant) SR
2nd - Peter Kuburski (Petoskey) SR
3rd - Justice Gonzalez (St. Johns) SO
4th - Brekn Rundell (Owosso) FR
145
1st - Jacob Smith (Clio) JR
2nd - Trenton DiGenova (Flint Kearsley) JR
3rd - Keegan Kinne (St. Johns) JR
4th - Cody Starks (Gaylord) SR
152
1st - James Whitaker (St. Johns) SR
2nd - Colton Blaha (Owosso) JR
3rd - Dmitri Smith (Gaylord) SR
4th - Dawson Gregory (Petoskey) JR
160
1st - Tristan Vance (Clio) JR
2nd - Jacob McKnight (Gaylord) JR
3rd - Kahler Geyer (Escanaba) SO
4th - Cordell Grimley (Mt. Pleasant) SO
171
1st - John Brown (Flint Kearsley) JR
2nd - Quinn Schultz (Gaylord) SO
3rd - Braxton Parks (St. Johns) SR
4th - Bailey Papineau (Escanaba) SR
189
1st - CJ Krum (St. Johns) SO
2nd - Cade Foster (Gaylord) SR
3rd - Cameron Eager (Bay City John Glenn) FR
4th - Alek Sharapov (Petoskey) SR
215
1st - Alex Yocom (Clio) JR
2nd - Aurelius Krumholz (Gaylord) JR
3rd - Justin Tithof (Mt. Pleasant) JR
4th - Kane Larrison (St. Johns) JR
285
1st - Isaac Abram-Craig (Petoskey) SR
2nd - Blake Amy (Clio) JR
3rd - Brandon Yanna (St. Johns) JR
4th - Hunter Genia (Mt. Pleasant) SR

District 10-2 (Goodrich)

103
1st - Kyle Ferrier (Marysville) FR
2nd - Ben Davis (Croswell Lexington) SO
3rd - Kendra Ryan (Fenton) SO
4th - Michael Lescelius (Linden) JR
112
1st - Andrew Kolman (Holly) SO
2nd - Connor Lilly (Croswell Lexington) FR
3rd - Donny Bacon (St. Clair) FR
4th - Zion Cheff (Goodrich) FR
119
1st - Trey Hale (Fenton) FR
2nd - Cameron Macklem (Goodrich) FR
3rd - Cam Haslem (St. Clair) JR
4th - Nicholas Gale (Notre Dame Prep) JR
125
1st - Caleb Teague (Goodrich) SR
2nd - Carsen Richards (Goodrich) FR
3rd - Luke Thornton (Fenton) SO
4th - Xzavier Suess (Croswell Lexington) SO
130
1st - Nate Young (Holly) JR
2nd - Caleb White (Linden) SR
3rd - Aaron Lieber (Cromwell Lexington) SO
4th - Anthony Averiette (Farmington) SR
135
1st - Jacob Gonzales (Holly) FR
2nd - Chris Lilly (Croswell Lexington) JR
3rd - Carson Turnbow (Goodrich) SR
4th - Jack Culvey (Ortonville Brandon) SR
140
1st - Dominic Edwards (Goodrich) SR
2nd - Mitchell Kerr (Linden) SR
3rd - Julius Polk (Pontiac) FR
4th - Brendan McClusky (Ortonville Brandon) JR
145
1st - Nick Gates (Marysville) SR
2nd - Jayden Rittenbury (Fenton) JR
3rd - Torey Coleman (Avondale) JR
4th - Mason Church (Fenton) SO
152
1st - Jimmy Roti (Linden) SO
2nd - Vince Scaramuzzino (Croswell Lexington) SO
3rd - De'quine Logan (Pontiac) SO
4th - John Westfall (St. Clair) JR
160
1st - Juwan Vines (Goodrich) JR
2nd - Paul Scaramuzzino (Croswell Lexington) SR
3rd - Uzziah Delgado (Linden) JR
4th - Sam Fisher (Goodrich) SR
171
1st - James Penfold (Goodrich) SR
2nd - Mikey Nicaj (Ortonville Brandon) SR
3rd - Dalton Wagner (Fenton) SR
4th - Wyatt Gocha (Linden) FR
189
1st - Cade Dallwitz (Holly) SR
2nd - Colton Powell (Linden) JR
3rd - Kevin Patterson (Goodrich) JR
4th - Lukas Zywicki (Fenton) JR
215
1st - Honour Kline (Goodrich) SR
2nd - Kolten Steele (Holly) SO
3rd - Nicholas Puebla (Croswell Lexington) JR
4th - Lucas Cook (Marysville) JR
285
1st - Blake Querio (Holly) SR
2nd - Donovan King (Farmington) SR
3rd - Shane Guberiu (Avondale) JR
4th - Preston Parker (Linden) SR

District 11-2 (Fremont)

103
1st - Jack Parker (Spring Lake) SO
2nd - Max Montgomery (Spring Lake) FR
3rd - Elijah Beasley (Fremont) SO
4th - Nate Vanocker (Sparta) SO
112
1st - Jacob Blawat (Reeths Puffer) SO
2nd - Caden Peterman (Greenville) SO
3rd - Trevor Marsman (Cedar Springs) SO
4th - Jakov Ramos (Allendale) SO
119
1st - Cristian Perez (Allendale) SO
2nd - Hayden Cook (Sparta) SO
3rd - Connor Sykes (Fruitport) JR
4th - Gage Breuker (Fremont) FR
125
1st - Noah McKinnon (Reeths Puffer) JR
2nd - David Erxleben (Cedar Springs) JR
3rd - Austin Brown (Allendale) SO
4th - Jamie Holt (Spring Lake) JR
130
1st - Nick May (Kenowa Hills) SR
2nd - Cody Becker (Sparta) SR
3rd - Alexander Chipman (Reeths Puffer) SO
4th - Logan Hull (Cedar Springs) SR
135
1st - Aaron Smith (Cedar Springs) SR
2nd - Gabe Hassan (Forest Hills Eastern) JR
3rd - Domonic Dault (Fruitport) SR
4th - James Rozychki (Reeths Puffer) SO
140
1st - Logan Slominski (Sparta) SO
2nd - Tyler Janssen (Coopersville) SO
3rd - Jailen Tatum (Northview) SO
4th - Matthew Halasinski (Fremont) JR
145
1st - Lucus Pienton (Cedar Springs) SR
2nd - Justin Postal (Sparta) SR
3rd - Thade Radosa (Reeths Puffer) SO
4th - Josh Molhoek (Sparta) SR
152
1st - Nathan Wynsma (Allendale) SR
2nd - Luke Aune (Sparta) SR
3rd - Noah Williamson (Coopersville) SR
4th - Caleb McNeil (Reeths Puffer) SO
160
1st - Alec Rees (Sparta) SR
2nd - Dillon Reeder (Allendale) SR
3rd - Trent Rector (Northview) SR
4th - Chase Knudsen (Fremont) JR
171
1st - Ryan Ringler (Cedar Springs) SR
2nd - Crue Cooper (Fruitport) JR
3rd - Payton Dobben (Reeths Puffer) SO
4th - Curtis Boelens (Allendale) SR
189
1st - Sage Serbenta (Cedar Springs) JR
2nd - Gerrit Andrus (Reeths Puffer) SR
3rd - Owen Burk (Allendale) JR
4th - Kyler Kolk (Fremont) JR
215
1st - Hunter McCall (Reeths Puffer) JR
2nd - Jordan DeGroot (Allendale) JR
3rd - Xavier Anderson (Cedar Springs) SR
4th - Ryan Pothoof (Allendale) JR
285
1st - Chaz Wheater (Fremont) SR
2nd - Austin Kukal (Fremont) SR
3rd - Jamarion Herron (Muskegon) SO
4th - Zach McMillan (Greenville) FR

District 12-2 (Lowell)

103
1st - Ramsy Mutschler (Lowell) FR
2nd - Ty Whalen (Byron Center) SO
3rd - Ashton Corson (Middleville) FR
4th - Michael Mulkerin (Wayland) FR
112
1st - Easton Mendoza (Holland) SO
2nd - Nick Korhorn (Lowell) JR
3rd - Jonathan Giron (Hastings) SO
4th - Martin Landes (Zeeland East) FR
119
1st - Carter Hinson (Zeeland East) SO
2nd - Tahji Voravong (Zeeland West) SR
3rd - Nate Richardson (Ionia) JR
4th - Blake Placiencia (Byron Center) SO
125
1st - Zeth Strejc (Lowell) SO
2nd - Dalton Tant (Forest Hills Northern) SO
3rd - Isaiah Bernal (Holland) SO
4th - Jason Wells (Ottawa Hills) SR
130
1st - Dawson Jankowski (Lowell) JR
2nd - Nate Kinne (Middleville) SR
3rd - Cole Cudney (Ionia) SR
4th - Andrew Arent (Zeeland West) JR
135
1st - Jeff Leach (Lowell) SR
2nd - William Link (Lowell) SO
3rd - Ian Heckel (Zeeland West) JR
4th - Eli Garcia (Ionia) SR
140
1st - Avry Mutschler (Lowell) SR
2nd - Austin Wagner (Byron Center) SR
3rd - Devin Westfahl (Wayland) SR
4th - Josh Gorney (Forest Hills Northern) SR
145
1st - James Fotis (Lowell) JR
2nd - Doak Dean (Lowell) SO
3rd - Joel Ledford (Zeeland East) JR
4th - Austin Ottow (Byron Center) SO
152
1st - Austin Boone (Lowell) JR
2nd - Jaeger Schippa (Holland) SR
3rd - Aiden Martell (Byron Center) JR
4th - Tyler Dull (Hastings) JR
160
1st - Jacob Lee (Lowell) SO
2nd - Jack Doeden (Hamilton) SR
3rd - Gavin Clark (Zeeland East) SR
4th - Kolton VanNest (Byron Center) SO
171
1st - Derek Mohr (Lowell) SO
2nd - Christian Wright (Middleville) SR
3rd - Kameron Thurston (Hamilton) SR
4th - Ashton Ordway (Wayland) SR
189
1st - John Shelton (East Grand Rapids) JR
2nd - Tyler Wood (Byron Center) SR
3rd - Hunter Lugten (Hamilton) SR
4th - Dereck Baker (Forest Hills Northern) JR
215
1st - Jacob Hough (Lowell) JR
2nd - Carter West (Middleville) SO
3rd - Jalen Blackman (Byron Center) SR
4th - Javier Ramos (Holland) SR
285
1st - Tyler Delooff (Lowell) JR
2nd - Jay Brice (Byron Center) SR
3rd - Michael Landin (Holland) SR
4th - Trenton Dutcher (Middleville) SR

District 13-2 (Stevensville Lakeshore)

103
1st - Jamison Zimmerman (Niles) JR
2nd - Cameron Litaker (Stevensville Lakeshore) FR
3rd - Bryce Trimm (Battle Creek Harper Creek) SO
4th - Jack Sherman (St. Joseph) FR
112
1st - Cameron Sanderson (Mattawan) JR
2nd - Jacob Halsey (St. Joseph) FR
3rd - Drew Gonzales (Plainwell) SR
4th - Marshall Hoard (Coldwater) SO
119
1st - Kyle Stampfly (Stevensville Lakeshore) FR
2nd - Payton McDurman (Gull Lake) JR
3rd - Jonathan Gelesko (Stevensville Lakeshore) JR
4th - Patricio Ortiz (Gull Lake) FR
125
1st - Micah Hanau (Stevensville Lakeshore) FR
2nd - Noah Booton (Marshall) SR
3rd - Chandler Froehlich (Battle Creek Harper Creek) JR
4th - Logan Melvin (Mattawan) JR
130
1st - Shane Williams (Stevensville Lakeshore) JR
2nd - Bryce Brust (Niles) SR
3rd - Isaac Meyer (St. Joseph) SR
4th - Zeke Nowicki (Coldwater) JR
135
1st - Javond Ball (Niles) JR
2nd - Jackson Hoover (Edwardsburg) SO
3rd - Owen McDaniel (Plainwell) SO
4th - Skylar Means (Niles) JR
140
1st - Kade Wagley (Niles) JR
2nd - Jacob Reece (Edwardsburg) JR
3rd - Carter Hoard (Coldwater) SR
4th - Matthew Martinez (Battle Creek Harper Creek) FR
145
1st - Dakota Oman (Gull Lake) JR
2nd - Michael Tatay (Edwardsburg) SR
3rd - Justin Ringling (Mattawan) SR
4th - Wink McDonald (Marshall) SR
152
1st - Anthony Williamson (Mattawan) SO
2nd - Robert Buckland (Niles) SR
3rd - Erik Taylor (Stevensville Lakeshore) SR
4th - Trevor Brooks (Battle Creek Harper Creek) JR
160
1st - Tyson Ford (Mattawan) SR
2nd - Caden Reece (Edwardsburg) SO
3rd - Cole Simpson (Niles) SR
4th - James Seaver (Plainwell) SR
171
1st - Cade Best (Niles) SR
2nd - Griffen Olmstead (Coldwater) SR
3rd - Drake Collins (St. Joseph) JR
4th - Jaden Mainstone (Battle Creek Harper Creek) JR
189
1st - Dawson Bruckner (Niles) SR
2nd - James Campbell (Mattawan) FR
3rd - Dillon Hursh (Edwardsburg) JR
4th - Justin Hankey (Marshall) JR
215
1st - Zeke Rohl (Stevensville Lakeshore) JR
2nd - Kenny Krempetz (Niles) SR
3rd - Tysen Custard (Niles) SR
4th - Drew Bidwell (Edwardsburg) SO
285
1st - Brian Soto (Niles) SR
2nd - Shane Edwards (Battle Creek Pennfield) SR
3rd - Dillon Minton (Coldwater) SR
4th - Clark Cole (Coldwater) JR

District 14-2 (Mason)

103
1st - Lincoln Raczkowski (Parma Western) FR
2nd - Jay Shaull (Eaton Rapids) SO
3rd - Cael Weinzweig (DeWitt0 SO
4th - Bryce Graham (Jackson Northwest) SO
112
1st - Manuel Leija (Lansing Eastern) JR
2nd - Robert Davids (Eaton Rapids) SO
3rd - Kiefer Kolito (DeWitt) SO
4th - Payne Boulter (Jackson Northwest) FR
119
1st - Wyatt Daniel (Fowlerville) SR
2nd - Nick Ebright (DeWitt) SO
3rd - Emilio Cabrera (East Lansing) FR
4th - Adrian Sigurani (Eaton Rapids) FR
125
1st - Kalif Kavanagh (Haslett) JR
2nd - Matt Foddrill (DeWitt) JR
3rd - Lucas Nagle (Pinckney) FR
4th - Lazaro Tijerina (Lansing Eastern) JR
130
1st - Hayden Campbell (Eaton Rapids) SR
2nd - Tanner Miller (Mason) JR
3rd - Cole Munson (Chelsea) FR
4th - Richard Mayes (Mason) JR
135
1st - Chris Haynes (Eaton Rapids) JR
2nd - Ashton Philburn (Fowlerville) SR
3rd - Ronnie Slater (DeWitt) SR
4th - Nick Ferris (Parma Western) SR
140
1st - Nick Matusko (Chelsea) JR
2nd - Chad Haynes (Eaton Rapids) JR
3rd - Luke York (DeWitt) SO
4th - Jake Race (Jackson Northwest) JR
145
1st - Caleb Fish (Eaton Rapids) JR
2nd - Zach Haynes (Mason) SR
3rd - Shane Nold (Chelsea) JR
4th - Tyler Brandt (DeWitt) JR
152
1st - Quenten Hall (DeWitt) SR
2nd - Jarrett Thorne (Charlotte) SR
3rd - Nick Haynes (Eaton Rapids) SR
4th - Jasper Howell (Dexter) JR
160
1st - Brayden McNamara (Eaton Rapids) SR
2nd - Jacob Muscato (Pinckney) SR
3rd - Austin Tapley (Jackson Northwest) SR
4th - Anthony Root (Haslett) SR
171
1st - Jacob Brandt (DeWitt) JR
2nd - Jared Davis (Eaton Rapids) SR
3rd - Nick Vasquez (Mason) FR
4th - Amadi Pulliam (Lansing Eastern) JR
189
1st - Chandler Murton (DeWitt) SO
2nd - Bode Brown (Parma Western) SO
3rd - Daniel Golding (Chelsea) JR
4th - Demitrius Webb (Lansing Waverly) JR
215
1st - Mark Young (Dexter) JR
2nd - Landon Raczkowski (Parma Western) JR
3rd - Dylan Norris (Eaton Rapids) JR
4th - Doug Trutzl (DeWitt) SR
285
1st - Jack Gilchrist (Mason) JR
2nd - Josiah Fitch (Chelsea) JR
3rd - Zachary Hasse (DeWitt) SR
4th - Anthony Munoz (DeWitt) SR

District 15-2 (Gibraltar Carlson)

103
1st - Musa Yahia (Melvindale) SO
2nd - Ali Majid (Melvindale) JR
3rd - Brody McManmon (Carleton Airport) FR
4th - Ray Torres (Adrian) JR
112
1st - Josh Hilton (Tecumseh) SR
2nd - Ahmed Said (Melvindale) SR
3rd - Spencer Fritz (Carleton Airport) SO
4th - Devin Sawmiller (Riverview) FR
119
1st - Vince Perez (Tecumseh) SR
2nd - Evan Blessing (Carleton Airport) FR
3rd - Ethan Spagnoli (Adrian) SR
4th - Tanner Smith (Trenton) SR
125
1st - Kellen Patton (Tecumseh) SR
2nd - Braylon Hughes (Trenton) FR
3rd - Josh Brott (Gibraltar Carlson) JR
4th - Ramiro Guerrero (Adrian) SO
130
1st - Josh Hettrick (Dearborn Hts. Annapolis) SO
2nd - Victor Coscarelli (Tecumseh) JR
3rd - Bashar Ahmed (Melvindale) SR
4th - Ryan Goulet (Gibraltar Carlson) JR
135
1st - Sam Rickman (Trenton) JR
2nd - Dylan Carr (New Boston Huron) JR
3rd - Ethan Goin (Trenton) JR
4th - Lucas Petty (Tecumseh) JR
140
1st - Owen Zablocki (New Boston Huron) SR
2nd - Jon Fritz (Carleton Airport) SR
3rd - Hamzah Ghaleb (Melvindale) SR
4th - Amjad Jomaa (Melvindale) SR
145
1st - Jacob Lanzini (Trenton) SR
2nd - Justin Chambless (Carleton Airport) JR
3rd - Kaleb Rosen (New Boston Huron) JR
4th - Kyle Thompson (Riverview) SR
152
1st - Devin Spears (Melvindale) SR
2nd - Isaac Ramirez (Adrian) SR
3rd - Preston Thompson (Riverview) FR
4th - Brenden Dyer (Tecumseh) SR
160
1st - Adam Brenner (New Boston Huron) SR
2nd - Nelson Poet (New Boston Huron) JR
3rd - Eddy Ford (Trenton) SR
4th - Cody Maggard (Melvindale) SO
171
1st - Cody Brenner (New Boston Huron) SO
2nd - Garrett Bunea (Gibraltar Carlson) SR
3rd - Steven McCoy (Allen Park) JR
4th - Bryan Puryear (Dearborn Hts. Annapolis) JR
189
1st - Clayton Boatright (Tecumseh) SR
2nd - Braden Damiani (New Boston Huron) JR
3rd - Kameron Buettner (Riverview) SO
4th - Daniel Tyler (Garden City) JR
215
1st - Cray Pennington (Milan) JR
2nd - Jaylen Culver (Romulus) SO
3rd - Brenden Damiani (New Boston Huron) JR
4th - Xavier Goines (Melvindale) SO
285
1st - Tyler Whiteside (Dearborn Divine Child) SR
2nd - Tyler Short (New Boston Huron) SO
3rd - Erik Bundy (Carleton Airport) SR
4th - Ghaith Salem (Melvindale) JR

District 16-2 (Warren Fitzgerald)

103
1st - Tyler Daniel (Warren Woods Tower) FR
2nd - Jermaine Jackson (Warren Lincoln) FR
3rd - Austin Matheney (Madison Hts. Lamphere) FR
4th - Anthony Lovejoy (Redford Union) SO
112
1st - Josh Howey (Warren Woods Tower) FR
2nd - Cian Abion (Redford Union) SO
3rd - Cheikh Ndiaye (Hazel Park) SO
4th - Ameer Joyner (Ferndale) JR
119
1st - Joe Haynes (Warren Woods Tower) SO
2nd - Gavin Shoobridge (Warren Woods Tower) SO
3rd - Andrew Garcia (South Lyon East) JR
4th - Canaan Aho (Hazel Park) FR
125
1st - Chaise Mayer (Warren Woods Tower) SR
2nd - Kobey Caldwell (Detroit Mumford) SR
3rd - DuJuan Jones (Warren Fitzgerald) SR
4th - Jason Smith (South Lyon East) SO
130
1st - Shakaleb Nicholson (Redford Union) JR
2nd - Dru Wilson (Warren Woods Tower) SO
3rd - Ron Mutschler (Madison Hts. Lamphere) JR
4th - Justin Varnadore (Ferndale) SO
135
1st - Matt Tomsett (Madison Hts. Lamphere) SR
2nd - Caleb Junious (Eastpointe) JR
3rd - John Weertz (Center Line) SR
4th - Zachary Ragan (Hazel Park) JR
140
1st - Michael Watson (Detroit Mumford) SR
2nd - Michael Pepper (South Lyon East) SR
3rd - Gabe Mendez (Redford Union) SR
4th - Alex Giannoulas (Madison Hts. Lamphere) SR
145
1st - Calvin Wade (Warren Fitzgerald) SR
2nd - Hendri Thomaraj (Warren Woods Tower) SR
3rd - Mason Smith (Ferndale) SO
4th - Robert Risch (Hazel Park) JR
152
1st - Amir Rasheed (Redford Union) JR
2nd - Izell Sanders (Detroit Mumford) SR
3rd - Blake Terry (Hazel Park) SR
4th - Nicholas Stewart (Warren Lincoln) SR
160
1st - Omari Embree (Warren Woods Tower) FR
2nd - Eli Boyar (Redford Union) SR
3rd - Ronnel Best (Hazel Park) SR
4th - Joseph Sutton (Detroit Mumford) SR
171
1st - D'Iante Taylor (Center Line) SR
2nd - Matthew Cepak (South Lyon East) SO
3rd - Kullen Geoffrey (Warren Woods Tower) SR
4th - Anthony Smith (Hazel Park) JR
189
1st - Jakarris Vereen (Center Line) SR
2nd - Joshua Waltiere (Warren Fitzgerald) SR
3rd - Angel Defay-Marrero (Ferndale) SR
4th - Chimela Osisiogu (Redford Thurston) SR
215
1st - Taye Ghadiali (Warren Fitzgerald) SR
2nd - CJ Shier (Warren Woods Tower) SR
3rd - Zak Beamon (Madison Hts. Lamphere) SR
4th - Donovan Pitts-Reed (Ferndale) SR
285
1st - Joel Radvansky (Warren Woods Tower) SR
2nd - Jaren Johnson (Warren Lincoln) SR
3rd - Torian Belton (Ferndale) SR
4th - Ian Allison (Madison Hts. Lamphere) JR