District 17-3 (Grayling)

103
1st - Zach Duncan (Grayling) SO
2nd - Michael Brazeau (Gladstone) FR
3rd - Lane Matzke (Gladstone) JR
4th - Joe Armstrong (Grayling) SO
112
1st - Ryan Simmons (Reed City) SR
2nd - Taylor Gibson (Chippewa Hills) JR
3rd - AJ South (Boyne City) JR
4th - Daylin Wittig (Chippewa Hills) SO
119
1st - Thomas May (Grayling) SO
2nd - Aiden Shier (Kingsley) FR
3rd - Matthew Henderson (Big Rapids) FR
4th - Gavin Miller (Chippewa Hills) SO
125
1st - Carson Hayes (Chippewa Hills) SO
2nd - David Morgan (Kalkaska) JR
3rd - August Early (Kingsford) SR
4th - Jordan McBee (Boyne City) FR
130
1st - Nick Dawson (Gladstone) SR
2nd - Keigan Storey (Chippewa Hills) SR
3rd - Ethan Wilcox (Kingsford) SR
4th - Jordan Wakeley (Grayling) SO
135
1st - Bray Haynes (Chippewa Hills) SR
2nd - Ashton Sova (Big Rapids) SR
3rd - Dominik Culver (Boyne City) SR
4th - Ike Koscielski (Benzie Central) FR
140
1st - Mason Hayes (Chippewa Hills) SR
2nd - Sam Ross (Benzie Central) SO
3rd - Toby Wilcox (Kingsford) FR
4th - Dalton Bradley (Boyne City) JR
145
1st - Max Halstead (Grayling) JR
2nd - Michael Stepanovich (Benzie Central) SO
3rd - Max Matthews (Boyne City) SO
4th - Kaelen McBride (Big Rapids) SR
152
1st - Cole Hansen (Gladstone) JR
2nd - Keaton Ensley (Manistee) SO
3rd - Jacob Bush (Boyne City) FR
4th - Wyatt Thaller (Benzie Central) SO
160
1st - Bryson Jensen (Manistee) SR
2nd - Trenton Wiggins (Chippewa Hills) SO
3rd - Trevor Povolo (Kingsford) SR
4th - Joe Orfe (Benzie Central) SO
171
1st - Gabriel Petoskey (Chippewa Hills) JR
2nd - Matt Gosma (Benzie Central) SR
3rd - Connor Barke (Manistee) JR
4th - Paul Barrios (Gladstone) SR
189
1st - Chayton Wiggins (Chippewa Hills) JR
2nd - Leo Helppi (Negaunee) JR
3rd - Logan Joseph (Grayling) SR
4th - Austin Fowler (Reed City) SR
215
1st - Cody Hanson (Benzie Central) JR
2nd - Carl Whipple (Chippewa Hills) SO
3rd - Cole Dawson (Gladstone) SR
4th - Ben Stanish (Kingsford) JR
285
1st - Coby Roosa (Chippewa Hills) SO
2nd - Eddie Cardew (Kingsford) JR
3rd - Nick Bluemlein (Grayling) JR
4th - Jaden Nickelson (Ludington) SR

District 18-3 (Freeland)

103
1st - Michael Boyd (Carrollton) SO
2nd - Angelita Torres (Carrollton) SO
3rd - Timothy Stahl (Farwell) FR
4th - Chance Breault (Gladwin) SO
112
1st - Kye Andrews (Shepherd) JR
2nd - Nolan VanLoo (Freeland) SO
3rd - Blake White (Clare) FR
4th - Angel Baumgartner (Clare) SO
119
1st - Lance Clark (Shepherd) SO
2nd - Jacob Ott (Freeland) JR
3rd - Gerrit Barth (Bullock Creek) FR
4th - Brady Fruge (Clare) JR
125
1st - Kyle Schaaf (Clare) SR
2nd - Colton Kanyo (Gladwin) SR
3rd - Tristan Dycewicz (Pinconning) JR
4th - Zea Kartes (Ogemaw Heights) SO
130
1st - Travis McDonald (Sanford Meridian) JR
2nd - Tyler Tomasek (Freeland) SO
3rd - Cole Fournier (Freeland) FR
4th - Scott Smith (Ogemaw Heights) SO
135
1st - Dylan Kolbiaz (Standish Sterling) JR
2nd - Jon Bouchey Clare) SO
3rd - Nick Dodman (Sanford Meridian) SO
4th - Nick Lashuay (Bullock Creek) SR
140
1st - Colt Smedley (Clare) JR
2nd - Peyton Brooks (Bullock Creek) FR
3rd - Jacob Brooks (Pinconning) SO
4th - Hunter Dysinger (Shepherd) SR
145
1st - Trevor Robinson (Shepherd) SR
2nd - Randy Pyrzewski (Gladwin) FR
3rd - Jonny Dubke (Ogemaw Heights) SR
4th - Evan Becker (Essexville Garber) SO
152
1st - Victor Edick (Gladwin) SR
2nd - Matt Person (Sanford Meridian) JR
3rd - Owen Prusinski (Ogemaw Heights) SR
4th - Caden Putman (Essexville Garber) SO
160
1st - Jake Schultz (Sanford Meridian) SO
2nd - Chase Burchette (Farwell) FR
3rd - Jaden Carli (Shepherd) FR
4th - Brayden Cowling (Sanford Meridian) SO
171
1st - Dillon Kroening (Gladwin)JR
2nd - Alex Christe (Essexville Garber) SO
3rd - Greg Cowling (Sanford Meridian) JR
4th - Carter McDonald (Carrollton) JR
189
1st - Damien Leddy (Gladwin) SR
2nd - Zach Basket (Essexville Garber) SR
3rd - Jimmy Miron (Sanford Meridian) JR
4th - Tyler Kutzke (Bullock Creek) SO
215
1st - Jay Thrush (Farwell) SR
2nd - Brady Solano (Sanford Meridian) JR
3rd - Devin Gaskill (Clare) SR
4th - Chase Hoisington (Essexville Garber) SR
285
1st - Kevin Smith (Shepherd) SR
2nd - Clayton Hackett (Bullock Creek) JR
3rd - James Bailey (Gladwin) JR
4th - Josh Williams (Clare) SO

District 19-3 (Comstock Park)

103
1st - Bailey Borgeld (Comstock Park) SR
2nd - Aiden Weiler (Whitehall) FR
3rd - Mike Beasley (Wyoming Lee) JR
4th - Thomas Zielinski (West Catholic) FR
112
1st - Sam Baustert (Whitehall) SR
2nd - Michael Silva (Shelby) SR
3rd - Cale Coppess (Montague) FR
4th - Caleb LaVallee (Comstock Park) FR
119
1st - Billy Ostyn (Grant) JR
2nd - Will Kidder (Shelby) SR
3rd - Alex Cantu (Orchard View) SR
4th - Chase Schroder (GR Catholic Central) JR
125
1st - Max Brown (Whitehall) FR
2nd - Brendan Hyatt (Orchard View) SO
3rd - Dylan Whidden (Comstock Park) SO
4th - Nicholas Blanchard (Whitehall) FR
130
1st - Damian Flores (Kelloggsville) SR
2nd - Joe Millett (Grant) JR
3rd - Keegan Greene (GR Catholic Central) JR
4th - Lorenzo Rodriguez (Shelby) SO
135
1st - Zion Taylor (Comstock Park) SR
2nd - Jacob Haynes (Whitehall) SO
3rd - Koy Flores (Kelloggsville) SR
4th - Blake Michael (Orchard View) JR
140
1st - Nick Felt (Shelby) SR
2nd - Austin Sanders (Comstock Park) SR
3rd - Jadon Witvoet (Comstock Park) SR
4th - Marco Moore (Whitehall) SO
145
1st - Kyler Honore (Whitehall) JR
2nd - Chris Dowdell (Whitehall) SO
3rd - Kody Goudzwaard (Orchard View) JR
4th - Parker Papranec (GR Catholic Central) SR
152
1st - Ira Jenkins (Whitehall) FR
2nd - Derek Nicks (GR Catholic Central) SR
3rd - Jake Bozek (West Catholic) JR
4th - Levi Walters (Unity Christian) SR
160
1st - Seth Konyenbelt (Unity Christian) SR
2nd - Trenton Blanchard (Whitehall) SR
3rd - Victor Ramirez (Comstock Park) JR
4th - Chris Beyer (Shelby) SR
171
1st - Lucas VanderPloeg (Unity Christian) SR
2nd - Braeden Kahl (Montague) SR
3rd - Lucas Johnson (GR Catholic Central) JR
4th - Joe Crowell (Holton) JR
189
1st - Kayleb Venema (Whitehall) JR
2nd - Finn Perdue (GR Catholic Central) SR
3rd - Sam Welch (Montague) SR
4th - Jakob Whitlow (Shelby) JR
215
1st - Allen Powers (Whitehall) SR
2nd - Jarrean Sargeant (Whitehall) JR
3rd - Salama Furaha (Kelloggsville) SO
4th - David Yoder (Newaygo) SO
285
1st - Jordan Tuttle (Orchard View) JR
2nd - Eddie Hines (GR Catholic Central) JR
3rd - Connor Knight (NorthPointe Christian) SR
4th - Zachary Parker (Shelby) JR

District 20-3 (Alma)

103
1st - Zac Gibson (Lakewood) FR
2nd - Colton Juillett (Chesaning) SR
3rd - Bryson Ehle (Belding) SO
4th - Mason Spiess (Ovid Elsie) JR
112
1st - Jordan Rodriguez (Chesaning) JR
2nd - Dominic Anguiano (Alma) SO
3rd - Kanon Atwell (Lakewood) JR
4th - Caiden Pelc (Portland) FR
119
1st - Dametrius Castillo (Alma) SO
2nd - Gabe Serbus (Corunna) SO
3rd - Eliot Ward (Belding) SO
4th - Harrison Seeley (Alma) FR
125
1st - Solomon Rosales (Alma) SO
2nd - Trent Trierweiler (Portland) FR
3rd - Josh Collins (Hemlock) FR
4th - Jordan McIllwain (Lakewood) JR
130
1st - Jared Thelen (Portland) JR
2nd - Logan Palacios (Chesaning) FR
3rd - Josiah Baltierra (Alma) FR
4th - Gabe Harkey (Lakewood) JR
135
1st - Jarrett Ferman (Alma) JR
2nd - Tanner Astrauskas (Tri County) SR
3rd - Thomas Doran (Belding) SR
4th - Adam Garcia (Alma) FR
140
1st - Ty Anderson (Corunna) JR
2nd - Brock Ryan (Central Montcalm) SO
3rd - Nathaniel Graham (Lakewood) FR
4th - Colton Towsley (Ovid Elsie) SO
145
1st - David Hammond (Ovid Elsie) SR
2nd - Devon Anderson (Corunna) SR
3rd - Anthony Stallhood (Tri County) FR
4th - Jacob Munger (Alma) FR
152
1st - Justin VanBlaricum (Alma) JR
2nd - Lance Childs (Lakewood) SR
3rd - Hunter Hoppes (Portland) SR
4th - Joshua Henderson (Lansing Sexton) SR
160
1st - Kyle Hinds (Portland) SR
2nd - Vern Fields (Lakewood) JR
3rd - Trayshon Rinkines (Lansing Sexton) JR
4th - Devon Stringhum (Ovid Elsie) SR
171
1st - Owen Guilford (Portland) SR
2nd - Quaid Wilkins (Chesaning) SO
3rd - Kyle Petrie (Lakewood) SO
4th - Darren Gutierrez (Ithaca) SR
189
1st - Jon Clack (Lakewood) JR
2nd - Jeremy Wazny (Hemlock) SO
3rd - Jared Barden (Ithaca) SR
4th - Norman Davis (Alma) SO
215
1st - Dylan Hulliberger (Belding) SR
2nd - Doak Manshum (Portland) SR
3rd - Chanc McCormack (Ithaca) JR
4th - Diontae Givens (Tri County) SR
285
1st - Grant Clarkson (Lakewood) JR
2nd - Zac Fedewa (Portland) SR
3rd - Ethan Schall (Ithaca) SR
4th - Rory Garner (Swan Valley) SR

District 21-3 (Montrose)

103
1st - Seth Woolman (Yale) FR
2nd - Dallas Stanton (Almont) FR
3rd - Jacob Davies (Byron) SR
4th - Easton Moran (Yale) FR
112
1st - Jack Sherman (Millington) SO
2nd - Zack Hall (Byron) FR
3rd - Dakota Sandzik (Imlay City) SO
4th - Nate Young (Lakeville) SO
119
1st - Jake Elasivich (Montrose) SO
2nd - Khalil Moten (Mt. Morris) SR
3rd - Brendan Connelly (Yale) JR
4th - Hunter Norris (Millington) SO
125
1st - Christian Miller (Birch Run) JR
2nd - Macintyre Breece (Birch Run) JR
3rd - Cristian Rojas (Imlay City) FR
4th - Jacob Rowley (Mt. Morris) JR
130
1st - Zach Young (Lakeville) SR
2nd - Brock Holek (Durand) SO
3rd - Sean Kittle (Montrose) JR
4th - Coven Withers (Caro) SO
135
1st - Wesley Hampton (Imlay City) SR
2nd - Codie Aidif (Mt. Morris) JR
3rd - Matthew Dwyer (Almont) FR
4th - Cal Huggler (Lakeville) SO
140
1st - John Botkins (Caro) SR
2nd - Sam Jackson (Lakeville) JR
3rd - Nolan Bovee (Birch Run) SR
4th - Joseph Dinaj (Durand) SR
145
1st - Garrett Stoick (Caro) SR
2nd - Ty Tanner (Birch Run) JR
3rd - Bobby Skinner (Montrose) SO
4th - Logan Zakoor (Byron) SR
152
1st - Jerry Hall (Byron) SR
2nd - Sean Trombley (Lake Fenton) SR
3rd - Kyle Parlberg (Birch Run) SR
4th - Jake Allen (Mt. Morris) SR
160
1st - DJ Daniels (Caro) SR
2nd - Hunter Mullins (Imlay City) SR
3rd - Trenton Naragon (Birch Run) SR
4th - David Watson (Yale) FR
171
1st - Jack Kalakay (Montrose) JR
2nd - James Hill (Caro) SR
3rd - John Hitsman (Millington) SR
4th - Michael O'Brien (Lake Fenton) JR
189
1st - Gavin Morgan (Mt. Morris) JR
2nd - Logan Julian (Lake Fenton) SR
3rd - Austin Battani (Almont) SR
4th - Sayer Robinson (Durand) SR
215
1st - Brockton Cook (Birch Run) SR
2nd - Zolen Marron (Lake Fenton) JR
3rd - Levi Harber (Montrose) FR
4th - Jeffrey Reynolds (Bridgeport) SR
285
1st - Griffin Barnette (Montrose) JR
2nd - Terrance Watson (Birch Run) JR
3rd - Joe Harper (Imlay City) JR
4th - Adam Lawrence (Byron) SR

District 22-3 (Richmond)

103
1st - Brennan McClelland (Armada) SO
2nd - Hunter Keller (Richmond) SO
3rd - Cody Richards (Monroe Jefferson) FR
4th - Ethan Brabant (Monroe Jefferson) SO
112
1st - Daniel McNichol (Richmond) SR
2nd - JD Gross (Richmond) JR
3rd - Hunter Major (Monroe Jefferson) SO
4th - Greg Howard (Grosse Ile) JR
119
1st - Allan Davis (Clawson) JR
2nd - Cal Kniestadt (Algonac) SO
3rd - Ron Allen (Monroe Jefferson) FR
4th - Camryn Harlen-Williams (Clawson) JR
125
1st - Austin Kilburn (Richmond) JR
2nd - Alex Shrum (Clawson) JR
3rd - Josh Barton (Richmond) JR
4th - Trachon Adams (Michigan Collegiate) SR
130
1st - Pierce Muthui-Edwards (Harper Woods) SO
2nd - Stephen Sear (Algonac) JR
3rd - Hunter Seguin (Richmond) SR
4th - Salvatore Viviano (Armada) FR
135
1st - Mark Langewicz (Algonac) SR
2nd - Jake Kasner (Algonac) FR
3rd - Jacob Weiss (Livonia Clarenceville) SR
4th - Justin Madill (Armada) SR
140
1st - Hayden Bastian (Richmond) SR
2nd - Caleb Garro (Monroe Jefferson) SR
3rd - Michael Pizzo (Clawson) JR
4th - Justin Fields (Livonia Clarenceville) SR
145
1st - Andrew Thomas (Michigan Collegiate) SR
2nd - Jacob Bottle (Algonac) SR
3rd - Ethan Wyatt (Richmond) SR
4th - Jozef Motyka (Flat Rock) SR
152
1st - Conner Geerlings (Algonac) SR
2nd - Will Vernier (Livonia Clarenceville) JR
3rd - Lamar Rainey (Michigan Collegiate) SR
4th - Alek Poremba (Monroe Jefferson) SR
160
1st - Noah Babin (Algonac) SR
2nd - Gavin Resk (Richmond) SO
3rd - Brendan Mahoney (Livonia Clarenceville) JR
4th - Chase March (Macomb Lutheran North) JR
171
1st - Jack Ferrara (Algonac) SR
2nd - Wesley Peters (Richmond) FR
3rd - Zack Randall (Algonac) SR
4th - Bernard Osineke (Harper Woods) JR
189
1st - Kendel Taylor (Bishop Foley) SR
2nd - Noah Montanari (Richmond) JR
3rd - Ryan Osterland (Algonac) SO
4th - Max Burk (Bishop Foley) JR
215
1st - Luke Davis (Richmond) JR
2nd - Nathan Nowik (Armada) SR
3rd - Joe Ahles (Algonac) SR
4th - Chase Helzer (Algonac) FR
285
1st - Mike Nykoriak (Algonac) SR
2nd - Dan McKiernan (Richmond) SO
3rd - Jacob Brown (Armada) SO
4th - Dravin Owens (South Lake) SO

District 23-3 (Constantine)

103
1st - Ashtyn Bennett (Hopkins) SO
2nd - Caeleb Ishmael (Coloma) FR
3rd - Jordan Simpson (Dowagiac) FR
4th - Hunter Weinberg (Buchanan) FR
112
1st - Ian Cleveland (Berrien Springs) JR
2nd - Noah Corradini (Otsego) SO
3rd - Tyler Hutson (Dowagiac) JR
4th - Tyler Antolovich (Delton Kellogg) SO
119
1st - Dylan Elmore (Dowagiac) SR
2nd - Josh Sunnerville (Otsego) JR
3rd - Ray Woodall (South Haven) FR
4th - Brandt Lafferty (Three Rivers) SO
125
1st - Tyson Emmons (Allegan) JR
2nd - Logan Klinge (Hopkins) FR
3rd - Junior Garcia (South Haven) SR
4th - Kennen Loehrs (Paw Paw) SR
130
1st - Aaron Alvarado (Comstock) SO
2nd - Peyton Bohl (Otsego) JR
3rd - Jason Rocz (Paw Paw) SO
4th - Gage Ensign (Constantine) SO
135
1st - Jackson Kanniainen (Paw Paw) SO
2nd - Eric Demas (Constantine) FR
3rd - Trevor Winkel (South Haven) SO
4th - Nathan Wyant (South Haven) FR
140
1st - Ian Ishmael (Coloma) JR
2nd - Tyson Mead (Allegan) JR
3rd - William Bradley (Paw Paw) FR
4th - Alexander Leonard (Paw Paw) SO
145
1st - Cody Reese (Coloma) SR
2nd - Nicholas Martinez (Paw Paw) FR
3rd - Tyler Mead (Allegan) SR
4th - Luke Tuinstra (Hopkins) SO
152
1st - Tristan Mohrland (Allegan) JR
2nd - Nick Turnbow (Dowagiac) SR
3rd - Vinny Yado (Parchment) JR
4th - Carter Bates (Constantine) SO
160
1st - Jake Case (Otsego) SR
2nd - Brandon Bavin (Comstock) JR
3rd - Lamberto Paredes (Dowagiac) JR
4th - Brian York (Three Rivers) SR
171
1st - Isaac Hall (Constantine) SO
2nd - Dakota Anthony (Constantine) JR
3rd - Nick Lawson (Delton Kellogg) SO
4th - Jackson Mix (Buchanan) SR
189
1st - Mike Draper (Three Rivers) SR
2nd - Hunter Belew (Delton Kellogg) SO
3rd - Mike Schlup (Dowagiac) JR
4th - Jackson Calvert (South Haven) JR
215
1st - Boe Eckman (Constantine) SO
2nd - Max Swift (Delton Kellogg) SR
3rd - Eric Hernandez (Fennville) JR
4th - Caden Ferris (Delton Kellogg) FR
285
1st - Cole Allsup (Coloma) JR
2nd - Wyatt Bailey (Dowagiac) SO
3rd - Jake Slater (Otsego) JR
4th - Mason Colglazier (Buchanan) SO

District 24-3 (Michigan Center)

103
1st - Casey Swiderski (Dundee) FR
2nd - Greg Dion (Williamston) FR
3rd - Kyle Smith (Dundee) FR
4th - Jack Chambers (Williamston) FR
112
1st - Hunter Assenmacher (Ida) JR
2nd - Austin Fietz (Dundee) SO
3rd - Ryker Johnecheck (Williamston) FR
4th - Jacob Orweller (Perry) SO
119
1st - Calvin Kittendorf (Williamston) SO
2nd - Dawson Carney (Onsted) FR
3rd - Cannon Risner (Leslie) SO
4th - Keemondre Robinson (Jonesville) SO
125
1st - Corey Gamet (Michigan Center) SR
2nd - Zayne Steveson (Jonesville) JR
3rd - Lucas Mooney (Leslie) SO
4th - Austin Jaworski (Dundee) FR
130
1st - Josh Rankin (Michigan Center) SR
2nd - Luke Mahaney (Williamston) SO
3rd - Logan Zebarah (Leslie) SR
4th - Nic Bellaire (Dundee) SO
135
1st - Jonathon White (Dundee) SR
2nd - Tyler Swiderski (Dundee) SO
3rd - Gabe Weber (Leslie) SO
4th - Bailey Wesley (Onsted) SR
140
1st - Christian Killion (Dundee) JR
2nd - Kael Bunce (Stockbridge) JR
3rd - Trent Wortham (Hillsdale) JR
4th - Jacob Colbert (Jonesville) JR
145
1st - Grant Ott (Dundee) SR
2nd - Tanner Orweller (Perry) SR
3rd - Samuel Daly (Adrian Madison) SR
4th - Caleb Permoda (Onsted) SO
152
1st - Stoney Buell (Dundee) SO
2nd - Joe Barton (Ida) SO
3rd - Ethan Fehrenbach (Leslie) JR
4th - Max McCutcheon (Williamston) SR
160
1st - Cole Wixom (Onsted) SR
2nd - Lucas Coopshaw (Blissfield) SR
3rd - Jared Woelmer (Ida) SR
4th - Kalim Low (Ida) SR
171
1st - Jaxon Guinn (Dundee) JR
2nd - Aiden Peterson (Hillsdale) JR
3rd - Darion Artis (Perry) SR
4th - Theo Crouse (Columbia Central) SR
189
1st - Benjamin Smieska (Leslie) SO
2nd - Evan Moore (Blissfield) JR
3rd - Dennis Root (Dundee) JR
4th - Nick Carey (Leslie) SO
215
1st - Zach Painter (Williamston) FR
2nd - Brian Goetz (Blissfield) SR
3rd - Matthew Bischoff (Blissfield) SR
4th - Logan Williams (Olivet) JR
285
1st - Brock Kuhn (Michigan Center) SR
2nd - Ryan Reiniche (Hillsdale) SR
3rd - Max Sellers (Adrian Madison) SR
4th - Jordan Versace (Michigan Center) SR