District 25-4 (Munising)

103
1st - Bradley Hall (Rudyard) SO
2nd - Avery Corrigan (Bark River Harris) FR
3rd - Jonathan Litzner (St. Ignace) FR
4th - Matt Chiles (Pellston) FR
112
1st - Parker Stroud (Iron Mountain) FR
2nd - Joe Derocha (Ishpeming Westwood) JR
3rd - Aidan Fry (Onaway) SO
4th - Jordan Cebulski (Charlevoix) SO
119
1st - Jaeger Wilson (Ishpeming) FR
2nd - Devin Ellison (Rudyard) SO
3rd - Travis O'Neil (Newberry) FR
4th - Isaac Manier (Iron Mountain) FR
125
1st - Joey Galvez (Onaway) SO
2nd - Trevor Mallburg (Iron Mountain) SO
3rd - Noah Gielecki (Newberry) SO
4th - Nathaniel Chiles (Pellston) FR
130
1st - Teddy Peters (Onaway) JR
2nd - Dow Dawson (Iron Mountain) SR
3rd - Tony Williams (Manistique) JR
4th - Dylan Crow (Onaway) SO
135
1st - Matthew Grant (Onaway) JR
2nd - Tre Sabotta (Iron Mountain) FR
3rd - Austin Bielas (Rogers City) SO
4th - Connor Traver (Ishpeming Westwood) SR
140
1st - Brendan Fenstermaker (Onaway) SO
2nd - Hunter Brown (St. Ignace) JR
3rd - Isaac Hein (Rogers City) SO
4th - Preston Roberts (Iron Mountain) FR
145
1st - Coty Ionetz (Onaway) SR
2nd - Jon Carrion (Iron Mountain) SO
3rd - Anthony Paull (Rogers City) FR
4th - Jacob Gribbell (Newberry) SO
152
1st - Seth Enos (Onaway) SO
2nd - Trevor Matson (St. Ignace) SR
3rd - Devin Moore (Munising) JR
4th - Dawson Delongchamp (Ishpeming) FR
160
1st - Rocco Carlson (Ishpeming Westwood) JR
2nd - Isaiah Crawford (Pellston) FR
3rd - Seth Midga (Charlevoix) JR
4th - Cameron Depew (Newberry) JR
171
1st - Alaric Martin (Ishpeming) JR
2nd - Maximus Hinkle (Charlevoix) SR
3rd - Gavin Fenstermaker (Onaway) SR
4th - Greg Paquin (St. Ignace) SR
189
1st - Caleb Burklund (Iron Mountain) SO
2nd - Caleb Brown (St. Ignace) JR
3rd - Andre Walsh (Ishpeming) SR
4th - Austin Kleiman (Bark River Harris) JR
215
1st - Sam Gilles (Ishpeming Westwood) SR
2nd - Lance Bowler (Newberry) JR
3rd - Jackson Vidlund (Ishpeming Westwood) JR
4th - Devin Racicot (Bark River Harris) SR
285
1st - Richard Sneller (Munising) SR
2nd - Wyatt Massie (Bark River Harris) SR
3rd - Isaac Brewster (Manistique) JR
4th - Giovanni Colavecchi (Iron Mountain) JR

District 26-4 (Oscoda)

103
1st - Coleton Fredrickson (Mancelona) SR
2nd - Tyler Demory (Mio) FR
3rd - Jayden Jones (Mancelona) SO
4th - Adrien Fragoso (Whittemore Prescott) FR
112
1st - Kyle Corcoran (Mancelona) SO
2nd - Matthew Treiber (Pine River) FR
3rd - Darren Gostlin (Evart) SO
4th - Ethan Winegardner (Roscommon) SO
119
1st - Brandon Alcayde (Mio) FR
2nd - Jared Coxe (Frankfort) FR
3rd - Seth Duncan (Pine River) FR
4th - John Edwards (Oscoda) SO
125
1st - Zach Ouillette (Oscoda) SO
2nd - Josh Baske (Manton) JR
3rd - Carter Hirschfeld (Mason County Central) FR
4th - Aldridge Cicchelli (Frankfort) JR
130
1st - Anthony Ward (Oscoda) FR
2nd - Jordan Koetje (Pine River) JR
3rd - Ian Somerville (Mancelona) JR
4th - Luke Verbeke (Roscommon) SO
135
1st - David Johnson (Houghton Lake) SR
2nd - Jalen Whipple (Pine River) SR
3rd - Zachary Stockman (Lake City) JR
4th - Kolton Peters (Mio) SO
140
1st - Avery Carr (Mason County Central) JR
2nd - Reese Ransom (Evart) SO
3rd - Gavin Wilmoth (Traverse City St. Francis) FR
4th - Deklin James (Roscommon) SR
145
1st - Zach Quinn (Mason County Central) JR
2nd - Kyle Fenner (Whittemore Prescott) SO
3rd - Thomas Hooker (Pine River) JR
4th - Tony Youngs (Lake City) SR
152
1st - Andy Simaz (Traverse City St. Francis) JR
2nd - Eli Marshall (Lake City) FR
3rd - Anthony Thomsen (Mason County Central) SR
4th - Robert Host (Oscoda) JR
160
1st - Dakota Gagnon (Whittemore Prescott) SO
2nd - Andy Dault (Oscoda) JR
3rd - Austin Wuesten (Pine River) JR
4th - Brennan Nickodemus (Traverse City St. Francis) SR
171
1st - Brock Nelson (Pine River) JR
2nd - Will Ciske (Mio) SR
3rd - Hunter Kirchner (Mason County Central) SR
4th - Isaiah Groesser (Mancelona) JR
189
1st - Ridge Schutte (Whittemore Prescott) SR
2nd - James Herrick (Roscommon) SR
3rd - Creed Watson (Pine River) JR
4th - Elijah Carper (Pine River) SO
215
1st - Tim Rizor (Pine River) JR
2nd - Skylar Miller (Lake City) SR
3rd - Christian Ward (Oscoda) JR
4th - Max Turk (Mason County Central) SO
285
1st - Bryan McCurry (Pine River) SR
2nd - Jake Renfer (Manton) SR
3rd - Sonny Fragoso (Whittemore Prescott) SO
4th - Austin Potter (Lake City) JR

District 27-4 (Ravenna)

103
1st - Aydan Roesly (Hesperia) SO
2nd - Matthew Slaght (Maple Valley) FR
3rd - Nicholas Scofield (Ravenna) SO
4th - Jared Shepler (Carson City) SO
112
1st - Nolan Datema (Carson City) SR
2nd - Alex Russo (Kent City) SR
3rd - Spencer Vanderzwaag (Kent City) SO
4th - Eli Dykstra (Martin) FR
119
1st - Robbie Altland (Hart) SR
2nd - Jayden Williams (Kent City) JR
3rd - Jesse Brumm (Maple Valley) SO
4th - Chance Alvesteffer (Hart) FR
125
1st - Noah Cantu (Hart) SR
2nd - Jaron Johnson (Carson City) SO
3rd - Mack Baird (Hesperia) SO
4th - Curtis Perry (Lakeview) SR
130
1st - Jamison Ward (Carson City) JR
2nd - Evan Jones (Kent City) SR
3rd - Mason Cantu (Hart) FR
4th - Korbin Klaus (Hesperia) SO
135
1st - Daryn Shepler (Carson City) SR
2nd - Andrew Whitney (Hart) SR
3rd - Jordan Mallory (Hart) SR
4th - Brenden Kurtzke (Lakeview) JR
140
1st - Jayden Vanderzwaag (Hart) SR
2nd - Aiden Adkins (Carson City) SR
3rd - Carson Young (Martin) SO
4th - Jake Anderson (Kent City) JR
145
1st - Garry Johnson (Ravenna) SR
2nd - Austin Hancock (Lakeview) JR
3rd - Cody Hatten (Gobles) SO
4th - Jesus Hernandez (Kent City) JR
152
1st - Jordan Tutt (Martin) SR
2nd - Caleb Collins (Carson City) SR
3rd - Hunter Underwood (Gobles) JR
4th - Jerry Brandel (Hart) JR
160
1st - Braxton Seida (Carson City) SR
2nd - Thomas Tanner (Hart) SO
3rd - Kurtis Stitt (Hesperia) SR
4th - Jacob Robinson (Martin) SR
171
1st - Alex Holladay (Hart) SR
2nd - Nash Akin (Carson City) JR
3rd - Brandon Murray (Carson City) SR
4th - Luke Mobley (Martin) SR
189
1st - Daniel Smith (Carson City) SR
2nd - Cooper Simmons (Martin) SR
3rd - Nick Martin (Maple Valley) SR
4th - Marco Ruiz (Bangor) SR
215
1st - Michael Minne (Martin) SR
2nd - Brian Yeakey (Carson City) JR
3rd - Noah Gray (Martin) SR
4th - Jesus Lopez (Bloomingdale) SR
285
1st - Alex Straub (Ravenna) SR
2nd - Ethan Huff (Martin) JR
3rd - Ryan Holland (Carson City) JR
4th - Owen Linstrom (Muskegon Catholic Central) SR

District 28-4 (Mayville)

103
1st - Isaiah Mullins (St. Charles) FR
2nd - Derek Mayle (Breckenridge) FR
3rd - Ben Pitts (Montabella) FR
4th - Reuben Adams (Beaverton) FR
112
1st - Andrew Krupp (New Lothrop) SO
2nd - Alex Newton (St. Louis) JR
3rd - Korbyn Ingraham (Montabella) SO
4th - Gabe Mullins (St. Charles) SO
119
1st - Alex Wolford (New Lothrop) FR
2nd - Ethan Crawford (Montabella) SR
3rd - Mason Dalrymple (Montabella) JR
4th - Craig Bebow (St. Louis) FR
125
1st - Logan Erskine (St. Charles) JR
2nd - Lucas Swiderski (Cass City) JR
3rd - Jackson Knieper (New Lothrop) SO
4th - Drew Markel (Cass City) JR
130
1st - Zachary Goss (Vassar) JR
2nd - Logan Wolford (New Lothrop) JR
3rd - Sam Hass (Bad Axe) FR
4th - Carson Solomon (Saginaw MLS) SR
135
1st - Logan Zell (New Lothrop) SR
2nd - Gavin Giles (St. Louis) JR
3rd - Tristan Swiderski (Cass City) JR
4th - Robert Russell (St. Louis) FR
140
1st - Ryan Wehner (Bad Axe) SR
2nd - Micah Poletti (New Lothrop) SR
3rd - Steven Jackson (Mayville) JR
4th - Jerry Gilbert (Mayville) JR
145
1st - Austin Wolford (New Lothrop) SR
2nd - Ryan Down (St. Louis) SR
3rd - David Shattuck (Montabella) JR
4th - Will Taylor (New Lothrop) SO
152
1st - Max Kukulski (Vassar) JR
2nd - Brandon Shearer (Beaverton) SR
3rd - Austin Barnette (New Lothrop) JR
4th - Anthony Warchuck (Montabella) SR
160
1st - Jacob Cassiday (Beaverton) JR
2nd - Julius Garza (New Lothrop) SO
3rd - Isaac Howd (St. Louis) SR
4th - Cameron Austin (Beaverton) SR
171
1st - Justin Carnahan (New Lothrop) JR
2nd - Jack Owens (Beaverton) SR
3rd - Hunter Caister (Cass City) JR
4th - Colton Huizar (Vassar) SR
189
1st - Kyle Cassiday (Beaverton) SR
2nd - Shane Osantowski (Ubly) JR
3rd - Camden Orr (New Lothrop) SO
4th - Tyler Petriches (Mayville) SR
215
1st - Isiah Pasik (New Lothrop) FR
2nd - Logan Hurst (Breckenridge) SR
3rd - Zakk Romanowski (Mayville) JR
4th - Logan Hulbert (Ubly) JR
285
1st - Logan LaBean (Mayville) SR
2nd - Mason Borlaug (Saginaw MLS) SR
3rd - Bryce Middleton (Coleman) SO
4th - Craig Phillips (Bad Axe) SO

District 29-4 (Lutheran Westland)

103
1st - Nathan Schocke (Capac) SO
2nd - Logan Strickland (Memphis) SO
3rd - Loreto Frangedakis (Capac) SO
4th - Trace Stevens (Erie Mason) SO
112
1st - Brandon Beach (Clinton) SR
2nd - Jacob Christy (Memphis) JR
3rd - Maguire Tarjeft (Erie Mason) SO
4th - Joshua Martin (New Haven) FR
119
1st - AJ Baxter (Clinton) SO
2nd - Chase Leenknegt (Memphis) SO
3rd - Dakota Strickland (Memphis) SO
4th - Greg Goodson (Sand Creek) SO
125
1st - Noah Comar (Clinton) SR
2nd - Christian Minard (Clinton) SR
3rd - Ryan Faith (Lutheran Westland) JR
4th - Colton Ruetz (Sand Creek) SO
130
1st - Chase Hartz (Sandusky) FR
2nd - Brian Strickland (Memphis) SR
3rd - George Ames (Clinton) FR
4th - Collin Reckner (Sand Creek) FR
135
1st - Spencer Konz (Clinton) SO
2nd - Cody Thomas (Memphis) SO
3rd - Cody Hayden (Marlette) SO
4th - Tim Eagle (Sandusky) SR
140
1st - Kent McCombs (Clinton) FR
2nd - Patrick Seifert (Memphis) SR
3rd - Hunter Thorner (Capac) SO
4th - Riley Seres (Memphis) SR
145
1st - Riley Jeffrey (Clinton) SR
2nd - Josh Erdman (Memphis) SO
3rd - Louis Trash (Brown City) SR
4th - Tim Thorsen (Lutheran Northwest) JR
152
1st - Cody Hartz (Sandusky) SR
2nd - Jeffrey Konz (Clinton) SR
3rd - Ryan Lakatos (Sand Creek) SR
4th - Kody Gould (Marlette) SR
160
1st - Brayden Randolph (Clinton) SO
2nd - Mitchell Moore (Sand Creek) JR
3rd - Jacob Horst (Sandusky) SR
4th - Garrett Phillips (Clinton) SR
171
1st - Carson Scroggie (Sand Creek) SR
2nd - Cecil Rafferty (Clinton) SR
3rd - Josh Pasco (Brown City) SO
4th - Kyle Swafford (Erie Mason) SR
189
1st - Jon Frank (Erie Mason) JR
2nd - Eric Martus (Brown City) SR
3rd - Brendan Pickles (Sand Creek) JR
4th - Wesley Walsh (Memphis) JR
215
1st - Logan Badge (Clinton) FR
2nd - Anthony Filkins (Sandusky) SR
3rd - Bryce Tank (Capac) SO
4th - Cameron Rubio (Lutheran Northwest) JR
285
1st - Will Felts (Clinton) SO
2nd - Joshua Fultz (Lutheran Northwest) SR
3rd - Connor Bogdanski (Monroe SMCC) JR
4th - Adam Scott (Sandusky) SR

District 30-4 (Manchester)

103
1st - Jacob Bunn (Manchester) FR
2nd - Jared Bunn (Manchester) FR
3rd - Nate Crump (Vandercook Lake) JR
4th - Blake Baker (Dansville) FR
112
1st - Nick Marienfeld (Napoleon) FR
2nd - Kellen Dixon (Flint Hamady) JR
3rd - Joe Sunkle (Springport) FR
4th - Chris Britton (Vandercook Lake) SO
119
1st - Drew Gebhardt (Manchester) JR
2nd - Robert Paterson (Springport) SO
3rd - Connor Fitzpatrick (Lumen Christi) SO
4th - Trenton Graddy (Springport) SR
125
1st - Gavin Caudill (Springport) SO
2nd - Drake Frederick (Lumen Christi) SR
3rd - Devin Marshall (Dansville) SO
4th - Nolan Jonas (Napoleon) SR
130
1st - Jacob Shelby (Manchester) JR
2nd - Logan Kehres (Dansville) JR
3rd - Adam Pringle (Manchester) SO
4th - Seth Wisuri (Webberville) JR
135
1st - Grant Tungate (Manchester) SR
2nd - Dylan Sanford (Springport) SO
3rd - Jaden Dietz (Dansville) JR
4th - Anthony Urlacher (Burton Bundle) SO
140
1st - Thomas Potter (Springport) JR
2nd - Barrett Bagby (Grass Lake) SR
3rd - Josh Bunn (Manchester) SR
4th - Ian Albert (Napoleon) FR
145
1st - Jacob Kurgin (Manchester) JR
2nd - Zach Minghine (Napoleon) SR
3rd - Zack Potter (Springport) SR
4th - Connor Bramble (Dansville) FR
152
1st - Devin Strong (Springport) SR
2nd - Max Wagner (Manchester) SR
3rd - Isaac Slate (East Jackson) SR
4th - Nick Kadluboski (Dansville) SR
160
1st - Nick Phillips (Manchester) JR
2nd - Barak Haring (Springport) SO
3rd - Ben Cooper (Lumen Christi) SR
4th - Amarion Gibson (Flint Hamady) SO
171
1st - Colin McCaffrey (Manchester) JR
2nd - Trenton Holden (Grass Lake) SO
3rd - Ethen Stiffler (Webberville) SR
4th - Max Marienfeld (Napoleon) SR
189
1st - Ethan Weatherspoon (Napoleon) SR
2nd - Derek Guenther (Manchester) JR
3rd - Ira Russell (Flint Beecher) SR
4th - Jacob Hummel (Laingsburg) JR
215
1st - Gage Stimer (Napoleon) SR
2nd - Aaron Ludwig (Springport) SR
3rd - Everett Little (Flint Hamady) JR
4th - Travis Withrow (Manchester) SR
285
1st - Simon Lato (Manchester) JR
2nd - Chad Tucker (Flint Beecher) SO
3rd - Connor Riddle (Vandercook Lake) SO
4th - Nathan Howell (Springport) JR

District 31-4 (Hudson)

103
1st - Brayton Mears (Union City) FR
2nd - Bronson Marry (Hudson) FR
3rd - Payton Rogers (Hudson) FR
4th - Preston Wronikowski (Bronson) FR
112
1st - Ben Modert (Bronson) JR
2nd - Dallas Pibbles (Hudson) JR
3rd - Ryan Bower (Colon) SO
4th - Randy LoPresto (Reading) SO
119
1st - Caden Natale (Hudson) SO
2nd - Randy Frailey (Hanover Horton) SO
3rd - Bradley Russell (Union City) JR
4th - Bodhi Miller (Mendon) SO
125
1st - CJ Berro (Hudson) SO
2nd - Brendan Withington (Bronson) SR
3rd - Rodrigo Barron (Tekonsha) SO
4th - Logan Hunter (Mendon) SR
130
1st - Brendan Ford (Addison) SO
2nd - Chris Rios (Mendon) SR
3rd - Garett Winter (Concord) SR
4th - Josh Martin (Homer) SO
135
1st - Jordan Hamdan (Hudson) SR
2nd - Kody Drewer (Mendon) SR
3rd - Chris Sorrow (Hanover Horton) SO
4th - Dylan Sprague (Homer) SR
140
1st - Skyler Crespo (Mendon) JR
2nd - Rayden Roggow (Athens) JR
3rd - Gerl Pish (Quincy) SO
4th - Noah Springer (Addison) FR
145
1st - Eric Vergauwen (Mendon) JR
2nd - Wyatt Diekman (Mendon) JR
3rd - Dylan Smith (Hudson) SO
4th - Kameron Betzer (Hudson) SR
152
1st - Jorge Sereno (Hudson) SR
2nd - Melvin Minnear (Homer) SO
3rd - Isaac Tappenden (Bronson) SR
4th - Caiden Carver (Colon) SO
160
1st - Jacob Roberts (Athens) SR
2nd - Ethan LoPresto (Reading) SR
3rd - Isaiah Beatty (Addison) JR
4th - Gannon Hadden-Imhof (Union City) JR
171
1st - Ruger Ranney (Bronson) SR
2nd - Hunter Bowersox (Athens) SR
3rd - John Betz (Hudson) SR
4th - Chander Locke (Quincy) JR
189
1st - Kyle Moll (Hudson) JR
2nd - Brenden Shelton (Colon) SR
3rd - Trent Hocter (Hanover Horton) SO
4th - Justin Blankenship (Bronson) SO
215
1st - Emmett Bingaman (Mendon) JR
2nd - Elijah Strine (Reading) JR
3rd - Alex Denney (Athens) JR
4th - Carson Rose (Bronson) SR
285
1st - Cole Mapes (Camden Frontier) SR
2nd - Brayton Burgett (Union City) SR
3rd - Alex Tyer (Bronson) SR
4th - Joshua Johnson (Reading) JR

District 32-4 (Lawton)

103
1st - Lane DeLoof (Schoolcraft) FR
2nd - Yzack Hagen (White Pigeon) SO
3rd - Preston Delarye (White Pigeon) FR
4th - Jimmy Kolosowsky (Watervliet) FR
112
1st - Caden Sukich (Schoolcraft) JR
2nd - Trever Pelton (Watervliet) JR
3rd - Austin Raymond (White Pigeon) SR
4th - Auddie Terry (Galesburg Augusta) FR
119
1st - Dylan Amm (Lawton) SR
2nd - Hunter Martens (Schoolcraft) SO
3rd - Matthew Cox (Niles Brandywine) JR
4th - William Westphal (Cassopolis) SO
125
1st - Nick Baldwin (Lawton) SR
2nd - Romeo Lopez (Decatur) JR
3rd - Gary Cramer (Schoolcraft) SO
4th - Alex Isbrecht (Watervliet) JR
130
1st - Hunter Heath (Niles Brandywine) SO
2nd - Evan Atherton (White Pigeon) SR
3rd - Lincoln Strawser (White Pigeon) JR
4th - Andrew Forker (Three Oaks River Valley) SO
135
1st - Landyn VanWyk (Lawton) JR
2nd - Brady Gillespie (Schoolcraft) SR
3rd - Steven Kendall (Niles Brandywine) JR
4th - Jordyn Angelo (Watervliet) JR
140
1st - Dakota Conley (White Pigeon) SR
2nd - Coby Henslee (Watervliet) SR
3rd - Braylen Wyckoff (Centreville) FR
4th - Rusty Noyes (Galesburg Augusta) SO
145
1st - Kyle Black (White Pigeon) SR
2nd - Chris Schuman (Lawrence) SR
3rd - Darian Davis (Eau Claire) JR
4th - Seth Miller (Lawton) SO
152
1st - Mark Fox (Schoolcraft) JR
2nd - Andrew O'Donnell (Lawton) JR
3rd - Galen Stahl (Cassopolis) FR
4th - Jack Davidson (White Pigeon) FR
160
1st - Jared Checkley (Decatur) JR
2nd - Xavier Jackson (Kalamazoo Lakeside) SO
3rd - Brandon Newland (Schoolcraft) SO
4th - Santiago Wilkinson (Watervliet) SO
171
1st - Dylan Green (Cassopolis) SR
2nd - Gage Collins (Cassopolis) JR
3rd - Cole Nyitray (Galesburg Augusta) JR
4th - Collin Mayville (White Pigeon) SO
189
1st - Don Smith (Watervliet) SO
2nd - Cooper DeLeo (Centreville) JR
3rd - Johnny Noel (Marcellus) SR
4th - Ben McKee (Niles Brandywine) SO
215
1st - Matt Melcher (Watervliet) SR
2nd - Dominic Solis (White Pigeon) SR
3rd - Johnny Gregory (Centreville) JR
4th - Josue Pena (Decatur) SR
285
1st - River Fox (Schoolcraft) SR
2nd - Kobie Debruine (White Pigeon) JR
3rd - Noah Wade (Hartford) SR
4th - Brandon Wagner (Lawrence) SR