285
1st - #1 Donovan King (Farmington)
2nd - #3 Jaren Johnson (Warren Lincoln)
3rd - #4 Joel Radvansky (Warren Woods Tower)
4th - #2 Blake Querio (Holly)
5th - #6 Tyler Delooff (Lowell)
6th - #8 Blake Amy (Clio)
7th - #5 Brian Soto (Niles)
8th - #9 Tyler Whiteside (Dearborn Divine Child)

103
1st - #1 Jacob Brya (St. Johns)
2nd - #6 Jamison Zimmerman (Niles)
3rd - #5 Cameron Litaker (Stevensville Lakeshore)
4th - #7 Ramsy Mutschler (Lowell)
5th - #10 Kyle Ferrier (Marysville)
6th - #14 Ali Majid (Melvindale)
7th - #8 Jack Parker (Spring Lake)
8th - #4 Lincoln Raczkowski (Parma Western)

112
1st - #1 Sean Spidle (Flint Powers)
2nd - #2 Josh Hilton (Tecumseh)
3rd - #3 Manuel Leija (Lansing Eastern)
4th - #4 Josh Howey (Warren Woods Tower)
5th - #10 Cam Sanderson (Mattawan)
6th - #9 Robert Davids (Eaton Rapids)
7th - #8 Trevor Marsman (Cedar Springs)
8th - #15 Cian Abion (Redford Union)

119
1st - #1 Vince Perez (Tecumseh)
2nd - #2 Joe Haynes (Warren Woods Tower)
3rd - #10 Tanner Smith (Trenton)
4th - #7 Darren Wilson (Mt. Pleasant)
5th - #3 Cristian Perez (Allendale)
6th - #4 Carter Hinson (Zeeland East)
7th - #8 Cameron Macklem (Goodrich)
8th - #11 Ethan Spagnoli (Adrian)

125
1st - #2 Chaise Mayer (Warren Woods Tower)
2nd - #1 Chayse LaJoie (Gaylord)
3rd - #3 Caleb Teague (Goodrich)
4th - #7 Carsen Richards (Goodrich)
5th - #6 Micah Hanau (Stevensville Lakeshore)
6th - #4 Kellen Patton (Tecumseh)
7th - #5 La'Ron Ruffin (Flint Kearsley)
8th - #10 Kalif Kavanagh (Haslett)

130
1st - #1 Kaleob Whitford (St. Johns)
2nd - #7 Nate Young (Holly)
3rd - #5 Shane Williams (Stevensville Lakeshore)
4th - #8 Hayden Campbell (Eaton Rapids)
5th - #9 Tanner Miller (Mason)
6th - #2 John Sosa (Gaylord)
7th - #6 Josh Hettrick (Dearborn Hts. Annapolis)
8th - #10 Caleb White (Linden)

135
1st - #7 Chris Lilly (Croswell Lexington)
2nd - #6 Matt Tomsett (Madison Hts. Lamphere)
3rd - #9 Hunter Larson (Escanaba)
4th - #8 Jeff Leach (Lowell)
5th - #5 Sam Rickman (Trenton)
6th - #1 Chris Haynes (Eaton Rapids)
7th - #2 Jacob Gonzales (Holly)
8th - #10 Dylan Carr (New Boston Huron)

140
1st - #1 Avry Mutschler (Lowell)
2nd - #4 Nick Matusko (Chelsea)
3rd - #2 Logan Slominski (Sparta)
4th - #3 Owen Zablocki (New Boston Huron)
5th - #6 Chad Haynes (Eaton Rapids)
6th - #7 Jon Fritz (Carleton Airport)
7th - #8 Dominic Edwards (Goodrich)
8th - #5 Austin Wagner (Byron Center)

145
1st - #1 Caleb Fish (Eaton Rapids)
2nd - #3 Nick Gates (Marysville)
3rd - #5 Lucus Pienton (Cedar Springs)
4th - #2 Jacob Lanzini (Trenton)
5th - #6 James Fotis (Lowell)
6th - #12 Kaleb Rosen (New Boston Huron)
7th - #8 Doak Dean (Lowell)
8th - #7 Tyler Brandt (DeWitt)

152
1st - #1 Austin Boone (Lowell)
2nd - #10 Devin Spears (Melvindale)
3rd - #5 Colton Blaha (Owosso)
4th - #8 Vincent Scaramuzzino (Croswell Lexington)
5th - #11 Luke Aune (Sparta)
6th - #6 Anthony Williamson (Mattawan)
7th - #3 Quenten Hall (DeWitt)
8th - #12 Robert Buckland (Niles)

160
1st - #7 Omari Embree (Warren Woods Tower)
2nd - #9 Nelson Poet (New Boston Huron)
3rd - #8 Adam Brenner (New Boston Huron)
4th - #1 Alec Rees (Sparta)
5th - #10 Jacob Lee (Lowell)
6th - #5 Juwan Vines (Goodrich)
7th - #2 Jacob McKnight (Gaylord)
8th - #3 Tristan Vance (Clio)

171
1st - #1 Ryan Ringler (Cedar Springs)
2nd - #2 James Penfold (Goodrich)
3rd - #3 Cody Brenner (New Boston Huron)
4th - #5 Crue Cooper (Fruitport)
5th - #6 John Brown (Flint Kearsley)
6th - #13 Christian Wright (Middleville)
7th - #4 Garrett Bunea (Gibraltar Carlson)
8th - #11 Griffen Olmstead (Coldwater)

189
1st - #2 Sage Serbenta (Cedar Springs)
2nd - #3 John Shelton (East Grand Rapids)
3rd - #1 Cade Dallwitz (Holly)
4th - #8 Cade Foster (Gaylord)
5th - #5 Chandler Murton (DeWitt)
6th - #15 Angel Defay-Marrero (Ferndale)
7th - #6 Gerrit Andrus (Reeths Puffer)
8th - #13 Braden Damiani (New Boston Huron)

215
1st - #1 Taye Ghadiali (Warren Fitzgerald)
2nd - #2 Honour Kline (Goodrich)
3rd - #3 Hunter McCall (Reeths Puffer)
4th - #4 Alex Yocom (Clio)
5th - #13 Javier Ramos (Holland)
6th - #11 Landon Raczkowksi (Parma Western)
7th - #9 Zeke Rohl (Stevensville Lakeshore)
8th - #5 Jordan DeGroot (Allendale)