Top 5 Teams
1st -  Forest Hills Central, 76.0
2nd - Clinton, 60.0
3rd - Fenton, 44.5
4th - Parchment, 42.0
5th - Jackson, 39.0

97
1st - Emme Hicks (Saline) FR
2nd - MaKenzie German (Clinton) JR
3rd - Maria Stanton (Almont) FR
4th - Makenzie Burger (Mt. Pleasant) FR
5th - Sherri Rogers (Battle Creek Lakeview) SO
6th - Morgan Warren (Warren Fitzgerald) FR
7th - Kayden Coultson (Mancelona) FR
8th - Carly Rutledge (Dansville) FR

102
1st - Rayana Sahagun (Sparta) SR
2nd - Makayla Wiltse (Mio) SR
3rd - Elena Alvarado (Jackson) JR
4th - Mercedez McLeod (Manistee) FR
5th - Angelica Escarilla (St. Charles) JR
6th - Grace Beshears (Seaholm) SR
7th - Chloe Colton (Manton) FR
8th - Jenna Stambaugh (Ubly) 

107
1st - Kendra Ryan (Fenton) JR
2nd - Hannah Becker (Forest Hills Central) SR
3rd - Raegan Codden (Manistee) SO
4th - Lindsay Williams (Westwood) FR
5th - Danielle Ruiz (DeWitt) SO
6th - Kali Cox (Constantine) FR
7th - Cecilia Eldridge (Ovid Elsie) JR
8th - Trista Werkema (Wyoming) SO

112
1st - Hannah Arledge-Teran (Fowlerville) SO
2nd - Casey Boni (Chippewa Valley) SO
3rd - Lindsey Gibson (Chippewa Hills) FR
4th - Ella Turnblom (Fenton) JR
5th - Mallory Floreno (Plymouth) SO
6th - Angelina Pituch (Chippewa Valley) SO
7th - Ashlynn Conley (Portage Northern) SO
8th - McKenzy Schaefer (Beaverton) JR

117
1st - Jojo Palshan (Southgate Anderson) SR
2nd - Alana Nuorala (Westwood) JR
3rd - Gabby Motz (Laingsburg) SO
4th - Morgan Irwin (Westland John Glenn) FR
5th - Mariah Bradley (Paw Paw) JR
6th - Kayla Cox (Riverview) JR
7th - Rachel Schenk (Forest Hills Central) JR
8th - Holly Morse (Onsted) SR

122
1st - Autumn Teague (Holly) SR
2nd - Lydia Roope (Bay City Western) FR
3rd - Sarah Schenk (Forest Hills Central) SR
4th - Kaia Asay (Ogemaw Heights) SR
5th - Mercaydeez Scott (Columbia Central) SR
6th - Adelia Carr (Linden) SO
7th - Emily Guthrie (Grass Lake) FR
8th - Caylynn Chandler (Birch Run) FR

127
1st - Sylvia Pierce (Temperance Bedford) JR
2nd - Taylor Randolph (Clinton) SO
3rd - Danni Swihart (Hanover Horton) FR
4th - Samantha Elder (Portage Northern) SO
5th - Mariah Huguelet (Gladwin) SR
6th - Emily Williams (Byron) SR
7th - Willow Barnes (Romulus Summit) SR
8th - Kylie Carriere (Mancelona) JR

132
1st - Reese Gonzales (Lowell) JR
2nd - Ellyana Kuzma (Gibraltar Carlson) SR
3rd - Phoenix Waters (Manchester) JR
4th - Sydney Lewis (Algonac) SR
5th - Jessica Martinez (West Catholic) FR
6th - Jayla Oberst (Jackson) JR
7th -  Abigail Gonzales (Mayville) JR
8th - Jolie Brown (Bad Axe) FR

138
1st - Alicia Pieper (Waterford Kettering) JR
2nd - Bella Wazny (Hemlock) SO
3rd - Elizabeth Turnbull (Boyne City) SR
4th - Regan Mockerman (Wyoming Lee) JR
5th - Jaecy Jones (Clinton) JR
6th - Brooklyn Slate (East Jackson) SR
7th - Kristen Ford (Flat Rock) SR
8th - Aniah Tan (West Catholic) FR

145
1st - Logan Ryan (Sandusky) SO
2nd - Shelbi Daniels (Chesaning) SR
3rd - Kayley Rada (Adrian) JR
4th - Lydia Krauss (Boyne City) SO
5th - Brooklyn Figueroa (Monroe) 
6th - Lilian Wilson (Whitmore Lake) SO
7th - Libia Hernandez (Wyoming Lee) SO
8th - Marguerite Gootee (Addison) JR

155
1st - Maritza Gallegos (Salem) JR
2nd - Brynn Green (Howell) FR
3rd - Lena Leddy (Gladwin) JR
4th - Nicole Lorenz (St. Clair Shores Lakeshore) SR
5th - Summer Amacher (St. Ignace) FR
6th - Marie Butz (Marcellus) JR
7th - Aleah Piet (Linden) JR
8th - Summer Mark (Millington) JR

168
1st - Khloe Williams (Clio) FR
2nd - Bo Geibe (Constantine) SO
3rd - Silver Fox (Schoolcraft) SR
4th - Cassie Enos (Reed City) SR
5th - Briellen Clapp (Frankfort) SO
6th - Shelby Collins (Hemlock) JR
7th - Keyra Cryderman (Jackson) SO
8th - Trezha Boatwright (Ypsilanti) FR

184
1st - Kailyn Garrett (South Lyon) SO
2nd - Grace Middleton (Mayville) SR
3rd - Andrea Frary (Traverse City West) SR
4th - Avery Drake (Monroe) JR
5th - Olivia Nims (Webberville) SR
6th - Kaiya Rowan (Carrollton) JR
7th - Fola Shonaye (Lansing Sexton) SR
8th - Ava Donmyer (Sault Area) FR

270
1st - Eliana Bommarito (Hartland) SO
2nd - Teresa Rodriguez (Parchment) JR
3rd - Starla Tarkkanen (Parchment) SO
4th - Helena Bourque (Sault Area) SR
5th - Faith Keller (Whittemore Prescott) SO
6th - Aaliyah Luera (Carrollton) SR
7th - Avery Richardson (Carrollton) SR
8th - Jenna Baldwin (Battle Creek Lakeview) FR