skip navigation
Grappler Gold

Way Too Early Rankings: D2

By MI Grappler, 05/02/18, 8:00AM EDT

Share

112
1.  Riley Bettich (Stevensville Lakeshore)
2.  Nick Korhorn (Lowell)
3.  Joe Haynes (Warren Woods Tower)
4.  Jamison Zimmerman (Niles)
5.  Bailey DeLaTorre (Stevensville Lakeshore)

119
1.  Vince Perez (Tecumseh)
2.  Sean Spidle (Flint Powers)
3.  David Jividen (New Boston Huron)
4.  Nate Young (Holly)
5.  Dru Wilson (Warren Woods Tower)

125
1.  Caleb Teague (Goodrich)
2.  Chayse LaJoie (Gaylord)
3.  David Stepanian (Warren Woods Tower)
4.  Nick Buchanan (Coldwater)
5.  Dawson Jankowski (Lowell)

130
1.  Corey Gamet (Parma Western)
2.  Owen Zablocki (New Boston Huron)
3.  Chris Haynes (Eaton Rapids)
4.  Reese Darrow (Jackson Northwest) 
5.  John Sosa (Gaylord)

135
1.  Chaise Mayer (Warren Woods Tower)
2.  Matt Tomsett (Madison Hts. Lamphere)
3.  Shane Williams (Stevensville Lakeshore)
4.  Tanner Miller (Mason)
5.  Zeth Strejc (Lowell)

140
1.  Avry Mutschler (Lowell)
2.  Kaleob Whitford (St. Johns)
3.  Jayden Rittenbury (Fenton)
4.  Hunter Larson (Escanaba)
5.  Logan Slominski (Sparta)

145
1.  James Whitaker (St. Johns)
2.  Caleb Fish (Eaton Rapids)
3.  Nelson Poet (New Boston Huron)
4.  Arthur Calloway (Carleton Airport)
5.  Jacob Lanzini (Trenton)

152
1.  Austin Boone (Lowell)
2.  Jacob McKnight (Gaylord)
3.  Quenten Hall (DeWitt)
4.  Nate Wynsma (Allendale)
5.  James Fotis (Lowell)

160
1.  Alec Rees (Sparta)
2.  Lucus Pienton (Cedar Springs)
3.  Paul Scaramuzzino (Croswell Lexington)
4.  Tyson Ford (Mattawan)
5.  James Penfold (Goodrich)

171
1.  Ryan Ringler (Cedar Springs)
2.  Sage Serbenta (GR Christian)
3.  Juwan Vines (Goodrich)
4.  Chandler Murton (DeWitt)
5.  Garrett Bunea (Gibraltar Carlson)

189
1.  Taye Ghadiali (Warren Fitzgerald)
2.  Honour Kline (Goodrich)
3.  Cade Dallwitz (Holly)
4.  Cade Foster (Gaylord)
5.  Cody Brenner (New Boston Huron)

215
1.  Joel Radvansky (Warren Woods Tower)
2.  John Shelton (East Grand Rapids)
3.  Hunter McCall (Reeths Puffer)
4.  CJ Krum (St. Johns)
5.  Alex Yocom (Clio)

285
1.  Blake Coffell (Goodrich)
2.  Tyler Delooff (Lowell)
3.  Blake Querio (Holly)
4.  Jesus Martinez (Holland)
5.  Brian Soto (Niles)